Федерация профсоюзов Одесской области


Ответственность работодателя
Обов'язок доведення правомірності звільнення працівника при оспорюванні такої покладається на роботодавця PDF Печать E-mail

10.02.18

Автор: Кірюшин Артем Андрійович,  (№ 273/212/16-ц від 23.01.2018 р.), Інтернет-ресурс "Протокол".

Фабула судового акту: У даній справі працівника було звільнено з роботи у зв'язку із припиненням повноважень посадової особи на підставі п. 5 ч. 1 ст. 41 КЗпП України.

При цьому при звільненні працівника роботодавцем засновник підприємства не повідомив його про причини та правові підстави звільнення. У порушення статті 47 КЗпП України з ним не проведено розрахунок, не видано трудову книжку.

 
За невиплату заробітної плати – від штрафу аж до позбавлення волі PDF Печать E-mail

01.02.18

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону «Про оплату праці»).

 
Ответственность за задержку расчета при увольнении PDF Печать E-mail

При увольнении работника выплата всех сумм, причитающихся ему от предприятия, учреждения, организации, производится в день увольнения. Такой порядок определен статьей 116 Кодекса законов о труде Украины.

 
Види відповідальності за порушення трудового законодавства та оплати праці PDF Печать E-mail

Розглянемо докладніше, до яких видів відповідальності, хто та коли може притягнути посадових осіб підприємств у разі порушень трудового законодавства та оплати праці

 
Права й обов’язки роботодавця PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

 

ПИТАННЯ: Чи може керiвник доручати працiвниковi iншу роботу, не обумовлену договором, або дозволити, щоб за працiвника хтось iнший виконав його роботу?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4