Федерация профсоюзов Одесской области


Ответственность работодателя
Об ограничениях по содержанию объявлений о вакансиях PDF Печать E-mail

07.05.20

Работодателям, которые подбирают кадры для заполнения вакансий, надо очень внимательно подойти к содержанию и требованиям в объявлении о вакансии.

 
Відповідальність за відмову в працевлаштуванні осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

04.05.20

Евгений Морозов, адвокат (судебная защита), магистр права, http://www.alibi.dp.ua.

Особливості працевлаштування інвалідів та аспект відповідальності роботодавців за відмову в прийомі на роботу.

23 квітня 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду в рамках справи № 200/5904/19-а, адміністративне провадження №К/9901/27764/19 (ЄДРСРУ № 88886342) досліджував питання щодо  особливостей працевлаштування інвалідів та аспект відповідальності роботодавців за відмову в прийомі на роботу.

 
Звільнення під час карантину та відповідальність роботодавця за незаконне звільнення працівників PDF Печать E-mail

07.04.20

Зазвичай дуже багато найманих працівників не знають своїх прав і не розуміють, як їх відновити  та захистити при порушенні трудового законодавства під час карантинних заходів. Проте законодавством передбачено відповідальність для роботодавців, які незаконно звільняють працівників.

 
Працівник відмовився від з/п – коли роботодавець не винен? PDF Печать E-mail

03.03.20

Якщо у день звільнення працівник не працював, за трудовою книжкою та зарплатою не з’явився, роботодавцю не варто розслаблятися! Верховний Суд встановлює єдину практику розгляду спорів, якщо працівник згадає про захист своїх прав та інтересів

 
Работодатель не может затягивать процесс восстановления на работе незаконно уволенного сотрудника PDF Печать E-mail

30.01.20

Законодатель предусматривает обязанность работодателя добровольно и немедленно исполнить решение суда о восстановления на работе сотрудника в случае его незаконного увольнения. Работодатель обязан издать соответствующий приказ сразу после объявления решения суда независимо от того, будет ли это решение обжаловано, сообщает Юрлига.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8