Федерация профсоюзов Одесской области


Трудовые споры
Як діяти працівнику, коли подану ним заяву про звільнення ігнорують PDF Печать E-mail


02.08.17

Суд розглянув справу, у якій директор підприємства в січні 2016 року звернувся до загальних зборів учасників товариства із заявою про звільнення його з посади директора. Однак збори учасників проведені не були, рішення щодо його вимог не прийнято.

 
Місячний строк для звернення до суду за вирішенням спору про поновлення на роботі обчислюється не інакше як з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки PDF Печать E-mail


29.07.17

(Справа № 367/6233/14-ц, 21.06.17 р.)

Автор: Олександр Боковюридичний Інтернет-ресурс "Протокол".

Фабула судового акту: Судові справи колишнього ректора Національного університету державної податкової служби України, певно, входять до п’ятірки найгучніших. У липні 2013-го його затримали нібито за хабар. У відповідь він заявив, що тодішній клан Президента України, перш за все очільник Міндоходів, забажали прибрати до рук ректорську посаду, а самого Мельника - знищити.

 
Лишение премии: суд учитывает нормы положения о премировании PDF Печать E-mail

«ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ»


При разрешении споров о выплате премий необходимо руководствоваться нормативно-правовыми актами, которыми определены условия и размер данных выплат. Далее

 
Трудові спори: причини виникнення та порядок вирішення PDF Печать E-mail

14.09.16

Класифікувати трудові спори можна за суб'єктами, змістом, характером і порядком розгляду (підвідомчості). За суб'єктами розрізняють індивідуальні та колективні трудові спори. Якщо суб'єктами індивідуальних трудових спорів є працівник і роботодавець, то суб'єктами колективних трудових спорів є:

 
Про врегулювання трудових спорiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент


Як i ким розглядаються,
врегульовуються трудовi спори

Порядок розгляду трудових спорiв комiсiями з трудових спорiв, районними, районними у мiстi, мiськими чи мiськрайонними судами урегульовано статтями 221- 227 КЗпП.

Цей порядок розгляду трудових спорiв, що виникають мiж працiвником i власником або уповноваженим ним органом, застосовується незалежно вiд форми трудового договору.

Установлений порядок розгляду трудових спорiв не поширюється на спори про дострокове звiльнення вiд виборної платної посади членiв громадських та iнших об'єднань громадян за рiшенням органiв, що їх обрали.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2