Федерация профсоюзов Одесской области


Трудовые споры
Как работник, работавший нелегально, может доказать факт трудовых отношений PDF Печать E-mail

19.08.18

Каким образом работник, работавший на предпринимателя нелегально, может доказать факт трудовых отношений? Может ли он рассчитывать на возобновление трудовых прав в части оплаты труда?

Доказать факт трудовых отношений возможно в судебном порядке. Так, согласно ст. 232 Кодекса законов о труде Украины (далее - КЗоТ) в судебном порядке рассматриваются трудовые споры работников об оформлении трудовых отношений при выполнении ими работы без заключения трудового договора и установления периода такой работы.

 
Действия работника в случае невыплаты работодателем зарплаты PDF Печать E-mail

18.08.18

Мне не выплачивают зарплату. С чего начать?

 
Строки звернення до суду з позовом про стягнення заробітної плати PDF Печать E-mail

23.12.17

Евгений Морозов, адвокат (судебная защита), магистр права, http://www.alibi.dp.ua

06.12.2017 р. Верховний суд України в контексті справи № 6-331цс17 досліджував неоднакове застосування судом касаційної інстанції статті 233 КЗпП України в частині   строків звернення до суду за вирішенням трудових спорів.

 
Як діяти працівнику, коли подану ним заяву про звільнення ігнорують PDF Печать E-mail


02.08.17

Суд розглянув справу, у якій директор підприємства в січні 2016 року звернувся до загальних зборів учасників товариства із заявою про звільнення його з посади директора. Однак збори учасників проведені не були, рішення щодо його вимог не прийнято.

 
Місячний строк для звернення до суду за вирішенням спору про поновлення на роботі обчислюється не інакше як з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки PDF Печать E-mail


29.07.17

(Справа № 367/6233/14-ц, 21.06.17 р.)

Автор: Олександр Боковюридичний Інтернет-ресурс "Протокол".

Фабула судового акту: Судові справи колишнього ректора Національного університету державної податкової служби України, певно, входять до п’ятірки найгучніших. У липні 2013-го його затримали нібито за хабар. У відповідь він заявив, що тодішній клан Президента України, перш за все очільник Міндоходів, забажали прибрати до рук ректорську посаду, а самого Мельника - знищити.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2