Федерация профсоюзов Одесской области


Минзарплата
Суммированный учет рабочего времени: как рассчитать доплату к «минималке» PDF Печать E-mail

20.04.18

"Вісник. Офіційно про податки"

При применении суммированного учета рабочего времени распорядок рабочего дня и графики сменности должны быть построены таким образом, чтобы рабочее время, которое обязаны отработать работники за учетный период, установленное в коллективном договоре, отвечало установленной законодательством норме рабочих часов, приходящийся на этот период.

 
Щодо врахування суми індексації при забезпеченні мінімальної заробітної плати PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.02.2018 р. № 2615/0/2-18

Міністерство соціальної політики розглянуло звернення <…> щодо врахування суми індексації при забезпеченні мінімальної заробітної плати <…> і повідомляє.

 
Относительно учета суммы индексации при обеспечении минимальной заработной платы PDF Печать E-mail

03.04.18

Согласно статье 1 Закона Украины «Об оплате труда» (далее - Закон) заработная плата - это вознаграждение, исчисленное, как правило, в денежном выражении, которое по трудовому договору работодатель выплачивает работнику за выполненную им работу.

 
Щодо виконання роботи, яка не є сумісництвом, в умовах доплати до МЗП PDF Печать E-mail


Пунктом 11 додатка до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінфіну від 28.06.1993 р. № 43, встановлено, що не є сумісництвом інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата його праці по основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи. Далі

 
Урахування виплат за педагогiчне навантаження до складу мiнiмальної зарплати PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Начальник вiддiлу ВНЗ за основним мiсцем роботи, крiм основної зайнятостi, має педагогiчне навантаження на умовах погодинної оплати працi. Його посадовий оклад за основним мiсцем роботи менш нiж мiнiмальна зарплата. Бухгалтерiя навчального закладу, нараховуючи зарплату, не доплачує до мiнiмальної зарплати, а враховує замiсть неї навчальне навантаження. Чи правильно це?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 23