Федерация профсоюзов Одесской области


Подарки
Повернення подарунка: податківці вбачають ПДФО PDF Печать E-mail

20.10.18

Лист ДФС від 09.10.2018 р. № 4366/Т/99-99-13-02-03-14/ІПК.

Вартість будь-якого подарунка, що отримують особи, які не є членами сім’ї дарувальника першого і другого ступенів споріднення, оподатковують ПДФО за ставкою 5% і військовим збором за ставкою 1,5%.

Податківці зазначають, що коли дарунок повертають дарувальникові за взаємною згодою сторін внаслідок розірвання договору дарування, це слід вважати новим договором дарування.

 
Подарували фізособі подарунок: які наслідки в оподаткуванні? PDF Печать E-mail

11.10.2018

Податківці вказали: якщо вартість подарунку більше 930,75 грн, то оподатковувати ПДФО слід всю його вартість

ДФСУ в індивідуальній консультації від 01.10.2018 р. №4263/ІПК/28-10-27-01-11 зазначили, що не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість дарунків, наданих такому платнику юридичною особою, яка у розрахунку на місяць не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року (тобто 930,75 грн).

 
Подарок не в денежной форме: отражаем в ф. № 1ДФ PDF Печать E-mail

01.10.18

Порядок заполнения и подачи налоговыми агентами Налогового расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу физических лиц, и сумм удержанного из них налога, утвержден приказом Минфина от 13.01.2015 г. № 4 (далее - Порядок).

 
Дохід у вигляді призу в негрошовій формі: оподаткування ПДФО PDF Печать E-mail

23.09.18

Згідно з п.п. 164.2.8 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів.

Умови оподаткування виграшів та призів визначені у п. 170.6 ПКУ.

 
Як правильно відобразити у формі №1ДФ подарунок не в грошовій формі? PDF Печать E-mail

27.08.2018

Вартість дарунків, яка не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, відображається в формі №1ДФ під ознакою доходу «160»

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 11