Федерация профсоюзов Одесской области


Подотчет
Працівник не повернув надміру витрачений аванс: які податкові наслідки PDF Печать E-mail

02.09.19

Сума надміру витрачених коштів, отриманих платником ПДФО на відрядження або під звіт та не повернутих у строки мають оподатковуватися ПДФО

 
Компенсація сплачених директором коштів без підтверджувальних документів PDF Печать E-mail

22.07.19

Директор сплатив за послуги мобільного зв’язку з власної картки (1 500 грн). Чи може підприємство компенсувати директору понесені витрати за відсутності підтверджуючих документів про здійснення такої оплати?

 
Документ про оплату оформлено на працівника: чи можна компенсувати понесені витрати? PDF Печать E-mail

01.07.2019

Підтверджуючим документом при вчиненні нотаріальних дій є довідка, яку видано на ім'я директора з описом дій нотаріуса, розміром оплати за це та записом, що плату за вчинення даних дій проведено. Довідка містить дату, вихідний номер, підпис, прізвище і печатку нотаріуса. Чи можна на підставі довідки та авансового звіту відшкодувати кошти директору?

 
Працівник не повернув надміру витрачені кошти: як утримати ПДФО? PDF Печать E-mail

12.06.2019

Чи застосовується натуральний коефіцієнт при визначенні бази оподаткування для коштів, надміру витрачених на відрядження та не повернутих у встановлені строки?

 
Подотчетные средства на карту работника PDF Печать E-mail

Предприятие время от времени перечисляет работнику средства на хозяйственные нужды на его счет в банке с назначением платежа «подотчетные средства» с указанием месяца, на который эти средства выдаются. Правомерны ли такая формулировка и выдача средств на месяц? В какой срок работник должен отчитаться за эти средства?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 14