Федерация профсоюзов Одесской области


Подотчет
Термін авансового звіту при застосуванні корпоративної картки для закупівлі товарів PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

21.09.21

Відповідно до п.п. 164.2.11 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, розмір якої обчислюється відповідно до п. 170.9 ПКУ.

 
Про терміни видачі готівкових коштів під звіт PDF Печать E-mail

, опубліковано 15 вересня 2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо термінів видачі готівкових коштів під звіт.

 
Як податковому агенту нарахувати ПДФО з доходу у вигляді надміру витрачених коштів, отриманих фізичною особою на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені строки? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

15.09.21

Відповідно до підпункту 164.2.11 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, розмір якої обчислюється відповідно до п. 170.9 ПКУ.

 
Довірена особа подала авансовий звіт без документів про одержану готівку: які наслідки? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

31.08.2021

Довірені особи підприємств подають до бухгалтерії звіт із документами про одержання готівки з поточного рахунку зі застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу. Але якщо такий документ відсутній, бухгалтеру слід скористатися випискою з банку

 
Подотчет за свои: вспомним все PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуя з сайhttps://buhgalter911.com/uk

14.06.21

Автор: Алешкина Наталья, налоговый эксперт.

Подотчетные расходы за счет средств работника — уже достаточно бородатая тема. Но вопросы от вас, уважаемые читатели, продолжают поступать. Специально для вас в этой статье мы решили сгруппировать все самые важные нюансы под­отчета за свои.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 19