Федерация профсоюзов Одесской области


Первичные документы
Щодо права знищення документів, строк зберігання яких відповідно до п. 44.3 ПКУ сплинув за умови, що перевірка контролюючим органом за цей період не проводилась PDF Печать E-mail

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 04.01.2019 р. № 39/ІПК/12-32-14-09-08

Головним управлінням ДФС у Луганській області розглянуто звернення підприємства щодо надання індивідуальної податкової консультації з питання права знищення документів, строк зберігання яких відповідно до п. 44.3 ст. 44 Податкового кодексу України сплинув за умови, що перевірка контролюючим органом за цей період не проводилась, та в межах компетенції повідомляє таке.

 
Первинні документи в бухобліку PDF Печать E-mail

05.02.19

Первинні документи займають ключову роль в діяльності кожного підприємства. Адже вони є підставою для бухгалтерського обліку. Для того, щоб уникнути непорозумінь з контрагентами та контролюючими органами необхідно знати вимоги до форми та змісту первинних документів.

 
Как правильно заполнять платежку на перевод налогов? – напоминание от ГФС PDF Печать E-mail

31.01.2019

При заполнении полей не допускаются пропуски (пробелы) между словами и служебными знаками

 
Будьте внимательны при заполнении поля «Назначение платежа» платежного поручения при уплате налогов PDF Печать E-mail

19.12.18

Налоговики ответили на вопрос: по какому полю платежного поручения «Код плательщика» или «Назначение платежа» осуществляется учет поступлений налогов, сборов, платежей в ИКП?

 
Ответственность за правильность заполнения платежки несет налогоплательщик PDF Печать E-mail


Во избежание ошибок и предотвращения начисления штрафных санкций при уплате платежей, необходимо соблюдать требования приказа МФУ «Об утверждении Порядка заполнения документов на перевод в случае уплаты (взыскания) налогов, сборов, таможенных платежей, единого взноса, осуществления бюджетного возмещения налога на добавленную стоимость, возврата ошибочно или излишне зачисленных средств» от 24.07.2015 г. № 666. Далее

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 26