Федерация профсоюзов Одесской области


Проверки Гоструда
ВОПРОС: Акт проверки (инспекционного посещения) составляется инспектором в произвольной форме или нет? Какие вопросы проверяются? В каком документе есть перечень документов, проверяемых инспекторами по труду? PDF Печать E-mail

 

Согласно п. 19 Порядка госконтроля за соблюдением законодательства о труде, утвержденного постановлением КМУ от 26.04.2017 г. № 295, по результатам инспекционного посещения составляется акт и, при выявлении нарушений трудового законодательства, - предписание об их устранении.

 
Что нужно знать о плановых проверках? – разъяснение от ГРС PDF Печать E-mail

 

02.01.2019 В ГРС привели правила проведения плановых проверок различными контролирующими органами

ДРСУ узагальнила запитання підприємців про перевірки. У цьому матеріалі йтиметься про планові, а у наступних про позапланові заходи державного нагляду (контролю).

 
Невиконання припису Держпраці — адмінштраф з дати виявлення PDF Печать E-mail

27.12.2018

Перевірки органами держнагляду (контролю) у сфері госпдіяльності часто призводять до складання приписів про усунення порушень. ВС вважає, що невиконання госпсуб’єктами таких приписів є триваючим порушенням. А це означає, що за їх невиконання адмінштрафи стягуватимуться з моменту виявлення факту невиконання припису

 
Як місцеві органи влади здійснюють перевірки з праці? — методика від Держпраці PDF Печать E-mail

28.12.18

Держпраці спільно з Асоціацією міст України розробили методичні рекомендації на тему «Здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю»

 
Роз’яснення Держпраці щодо збільшення покарання за порушення трудового законодавства у 2019 році PDF Печать E-mail

 

Із зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати зростуть і штрафні санкції за порушення законодавства про працю.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 39