Федерация профсоюзов Одесской области


Проверки Гоструда
Не розрахувалися остаточно з працівником при звільненні: які наслідки? PDF Печать E-mail

14.11.18

Держпраці розповіла, до яких наслідків призведе несвоєчасне проведення остаточного розрахунку при звільненні працівника

Держпраці у Хмельницькій області розповідає, що у разi невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звiльненому працiвниковi сум у встановлені строки, при вiдсутностi спору про їх розмiр пiдприємство, установа, органiзацiя повиннi виплатити працiвниковi його середнiй заробiток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

 
Основания для проведения инспекционных посещений по вопросам труда PDF Печать E-mail

13.11.18

Государственный контроль за соблюдением законодательства о труде юридическими лицами (включая их структурные и обособленные подразделения, не являющиеся юридическими лицами) и физическими лицами, использующими наемный труд, осуществляется в форме инспекционных посещений и невыездных инспекций.

 
Як інспектор з праці перевіряє атестацію робочих місць? PDF Печать E-mail

12.11.18

Держпраці розповіла, який перелік документів має бути у роботодавців щодо атестації робочих місць

 

Фахівці відділу експертизи умов праці ГУ Держпраці у Львівській області протягом  10 місяців провели 48 відвідувань роботодавців. Під час інформаційних відвідувань роботодавцям було зосереджено увагу на проведенні атестації робочих місць, зокрема:

 
О проверках Гоструда PDF Печать E-mail

На сегодняшний день проверка фискалов – не самая большая проблема предприятий. В связи с увеличением размеров существующих штрафов и введением новых за нарушение законодательства о труде визиты Гоструда беспокоят хозяйствующих субъектов куда больше, ведь сегодня размер финансовой санкции может доходить до 372300 гривень за одно нарушение. Далее

 
За невиплату зарплати навіть за проханням працівника – штраф 3723 грн PDF Печать E-mail

08.11.18

Держпраці нагадує, що за невиплату зарплати та авансу до роботодавців буде застосовано штраф

Одним із найбільш «популярних» серед роботодавців порушень трудового законодавства є невиплата заробітної плати у встановлений строк . Зокрема, роботодавці часто не проводять авансових виплат. Навіть якщо підставою для таких дій є прохання чи заява працівника , – це є порушенням, за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 42