Федерация профсоюзов Одесской области


Пенсионерам не запрещено добровольно уплачивать ЕСВ для перерасчета пенсии PDF Печать E-mail

Налоговики разъяснили, что для неработающих пенсионеров не существуют ограничений относительно возможности добровольного участия в системе общеобязательного государственного социального страхования. Далее

 
Внесены изменения в Положение о порядке назначения жилищных субсидий PDF Печать E-mail

24.06.2019

Кабмин постановлением от 08.05.2019 г. № 528 внес в Положение о порядке назначения жилищных субсидий, утвержденное постановлением КМУ от 21.10.95 г. № 848, изменения с целью однозначной трактовки, уточнения отдельных норм, в частности относительно результатов рассмотрения обращения гражданина за назначением жилищной субсидии.

 
Основні кроки для оформлення пенсії майбутнім пенсіонерам PDF Печать E-mail

Вихід на пенсію – дуже важливий крок в житті кожної людини, тому готуватися до цього слід заздалегідь.

 
Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.11.2018 № 1763

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

19 грудня 2018 р.

за № 1438/32890

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 423 (зі змінами), та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства

 
Коли виникає право на пенсію за віком? PDF Печать E-mail

12.12.18

Фахівці ПФУ розповіли, за яких умов виникає право на пенсію за віком

Ст. 26 Закону про пенсійне страхування встановлено, що особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхового стажу не менше 15 років по 31.12.2017 р.

 
Необхідний пакет документів для призначення пенсії PDF Печать E-mail

18.11.18

Про необхідний пакет документів для призначення пенсії за віком розповіла заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко у прямому ефірі програми “Доброго ранку, країно” на телеканалі “UA:Перший”.

Зокрема, для призначення пенсії необхідно написати заяву, зразок якої є у будь-якому відділенні Пенсійного фонду. Також необхідна заява про те, куди саме пенсіонеру має надходити пенсійна виплата: до відділення ПАТ “Укрпошта” чи на банківський рахунок. Окрім того, потрібно принести до Пенсійного фонду трудову книжку, ідентифікаційний номер і копію паспорта. У разі необхідності — копію свідоцтва про народження дитини, свідоцтва про укладення шлюбу, диплома про освіту тощо.

 
Яким має бути пакет документів для пенсії, аби її призначили одразу? PDF Печать E-mail

14.11.18

ПФУ надав роз'яснення щодо переліку документів, необхідних для призначення пенсії

Про необхідний пакет документів для призначення пенсії за віком розповіла заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.

 
В программы назначения жилищных субсидий внесены обширные изменения PDF Печать E-mail

22.10.2018

Кабмин постановлением от 17.10.2018 г. № 841 внес изменения в Положении о порядке назначения жилищных субсидий, утвержденное постановлением КМУ от 21.10.95 г. № 848. Постановление вступает в силу со дня его опубликования и применяется с 1 октября 2018 года.

 
"У каждого есть возможность обжаловать отказ в начислении субсидии": интервью с Виталием Музыченко PDF Печать E-mail

26.08.18

С приближением осени вопросы, связанные с субсидиями, стали звучать чаще. Тем более, что с мая 2018 года начисление субсидий стало происходить по новым правилам, сообщает СЕГОДНЯ.ua. Мы попросили ответить на наиболее частые вопросы генерального директора Директората семьи и социальной поддержки населения Министерства социальной политики Виталия Музыченко.

 
Какие доходы учитываются при расчете жилищной субсидии? PDF Печать E-mail

18.08.18

С 1 мая действую новые правила расчета и назначения субсидий на оплату жилищных и коммунальных услуг. В связи с этим, многие семьи не будут больше получать жилищную субсидию, или получат ее в меньшем размере. Подробнее расскажет Prostopravo.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 27