Федерация профсоюзов Одесской области


Види документів, які підтверджують трудовий стаж під час оформлення пенсії PDF Печать E-mail

 

Відповідно до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 р. № 637, основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка.

 
Пенсія за віком: хто має право PDF Печать E-mail

12.01.20

Право на пенсію за віком мають громадяни, які досягли пенсійного віку та набули необхідний страховий стаж.

Для виходу на пенсію  у 2020 році після досягнення віку чоловіками 60 років та жінками 59 років (з 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком,  поступово зростатиме і у 2028 році необхідний страховий стаж становитиме 35 років.

 
Оформление и назначение пенсии в 2020 году PDF Печать E-mail

04.01.20

Данная статья призвана ответить на наиболее актуальные вопросы оформления, назначения и выплаты пенсий в Украине. Информация об оформлении и назначении пенсии, порядке обращения и представления документов в Пенсионный фонд, приведенная ниже, является достоверной и соответствует последним нововведениям пенсионного законодательства.

Современное пенсионное обеспечение Украины имеет трехуровневую систему, которая строится на принципах страхования и состоит из:

 
Пенсія за віком: умови призначення та документи PDF Печать E-mail

06.01.20

Державна пенсія — щомісячні пенсійні виплати в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, які отримує пенсіонер відповідно до українського законодавства.

 
Чи буде пенсія після досягнення пенсійного віку без наявності необхідного страхового стажу? PDF Печать E-mail


14.12.19

Якщо людина досягла пенсійного віку, але не має потрібної кількості трудового стажу, то замість пенсії їй буде призначена тимчасова державна соцдопомога непрацюючій особі

 
Может ли неточность в трудовой книжке помешать оформлению пенсии PDF Печать E-mail

27.10.19

Как разъяснил Верховный суд, неточности в документах не могут быть препятствием для оформлении пенсии.

В этом деле Пенсионный фонд отказал лицу в назначении пенсии по возрасту, обосновывая тем, что лицо не предоставило соответствующие документы, подтверждающие необходимый стаж (20 лет). Кроме того, управление ПФУ отметило, что в трудовой книжке истца имеются неточности в части названия предприятия, на котором она работала.

 
Минсоцполитики об изменениях в выплате субсидий и льгот на жилищно-коммунальные услуги, которые начинают действовать с 1 октября PDF Печать E-mail

02.10.2019

С 1 октября 2019 года вводится новый механизм финансирования жилищных субсидий и выплата льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг.

 
Особливості визначення доплати до пенсії за понаднормовий стаж PDF Печать E-mail

17.09.2019

Кому можуть призначити доплату до пенсії за понаднормовий стаж? Відповідають фахівці ПФ України

 
Як здійснюється перехід на пенсію за віком? PDF Печать E-mail

09.09.2019

Жінці призначили дострокову пенсію як матері дитини-інваліда. Після вона не працювала. У січні 2020 р. їй випов­ниться 60 років. Чи буде їй призначено пенсію у зв’язку з досягненням пенсійного віку?

 
Скільки років страхового стажу потрібно мати для виходу на пенсію PDF Печать E-mail

29.08.19

"Вісник. Офіційно про податки".

Розмір пенсії залежить від страхового стажу особи та, що особливо важливо, від заробітку (доходу), який вона отримувала протягом своєї трудової діяльності.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 28