Федерация профсоюзов Одесской области


Пенсія за віком: хто має право PDF Печать E-mail

12.01.20

Право на пенсію за віком мають громадяни, які досягли пенсійного віку та набули необхідний страховий стаж.

Для виходу на пенсію  у 2020 році після досягнення віку чоловіками 60 років та жінками 59 років (з 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком,  поступово зростатиме і у 2028 році необхідний страховий стаж становитиме 35 років.

 
Оформление и назначение пенсии в 2020 году PDF Печать E-mail

04.01.20

Данная статья призвана ответить на наиболее актуальные вопросы оформления, назначения и выплаты пенсий в Украине. Информация об оформлении и назначении пенсии, порядке обращения и представления документов в Пенсионный фонд, приведенная ниже, является достоверной и соответствует последним нововведениям пенсионного законодательства.

Современное пенсионное обеспечение Украины имеет трехуровневую систему, которая строится на принципах страхования и состоит из:

 
Пенсія за віком: умови призначення та документи PDF Печать E-mail

06.01.20

Державна пенсія — щомісячні пенсійні виплати в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, які отримує пенсіонер відповідно до українського законодавства.

 
Чи буде пенсія після досягнення пенсійного віку без наявності необхідного страхового стажу? PDF Печать E-mail


14.12.19

Якщо людина досягла пенсійного віку, але не має потрібної кількості трудового стажу, то замість пенсії їй буде призначена тимчасова державна соцдопомога непрацюючій особі

 
Может ли неточность в трудовой книжке помешать оформлению пенсии PDF Печать E-mail

27.10.19

Как разъяснил Верховный суд, неточности в документах не могут быть препятствием для оформлении пенсии.

В этом деле Пенсионный фонд отказал лицу в назначении пенсии по возрасту, обосновывая тем, что лицо не предоставило соответствующие документы, подтверждающие необходимый стаж (20 лет). Кроме того, управление ПФУ отметило, что в трудовой книжке истца имеются неточности в части названия предприятия, на котором она работала.

 
Минсоцполитики об изменениях в выплате субсидий и льгот на жилищно-коммунальные услуги, которые начинают действовать с 1 октября PDF Печать E-mail

02.10.2019

С 1 октября 2019 года вводится новый механизм финансирования жилищных субсидий и выплата льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг.

 
Особливості визначення доплати до пенсії за понаднормовий стаж PDF Печать E-mail

17.09.2019

Кому можуть призначити доплату до пенсії за понаднормовий стаж? Відповідають фахівці ПФ України

 
Як здійснюється перехід на пенсію за віком? PDF Печать E-mail

09.09.2019

Жінці призначили дострокову пенсію як матері дитини-інваліда. Після вона не працювала. У січні 2020 р. їй випов­ниться 60 років. Чи буде їй призначено пенсію у зв’язку з досягненням пенсійного віку?

 
Скільки років страхового стажу потрібно мати для виходу на пенсію PDF Печать E-mail

29.08.19

"Вісник. Офіційно про податки".

Розмір пенсії залежить від страхового стажу особи та, що особливо важливо, від заробітку (доходу), який вона отримувала протягом своєї трудової діяльності.

 
Право жінок на підвищення розміру пенсії: консультує ПФУ PDF Печать E-mail

24.08.2019

Чинне законодавство передбачає підвищення розміру пенсії у випадку, якщо жінка після досягнення пенсійного віку виявила бажання працювати і одержувати пенсію з більш пізнього віку. А також особливий порядок надання підвищення існує у жінок, які народилися у період по 31 грудня 1961 року

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 28