Федерация профсоюзов Одесской области


Все, що необхідно знати про нарахування пенсій у 2021 році PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.01.21

У 2021 році відбуватимуться зміни у пенсійному забезпеченні громадян, пов’язані, зокрема, з умовами набуття права на пенсію за віком, термінами проведення перерахунку пенсії, підвищенням мінімальної пенсії за віком та мінімальної пенсійної виплати, максимального розміру пенсії, розміру надбавок та підвищень до пенсій у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян тощо.

 
Уряд визначився з датою індексації пенсії у 2021 році PDF Печать E-mail

17.09.20

За рішенням Уряду, у 2021 році індексацію пенсії проведуть 1 березня

 
НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ. В Україні збільшили розмір зарплат для розрахунку пенсій: у кого і як зміняться виплати PDF Печать E-mail

В Україні середня зарплата для розрахунку пенсій в червні 2020 року зросла на 1651,06 грн і становить 11 197,38 грн. Про це йдеться в повідомленні на сайті ПФУ.

 
Особливості нарахування пенсії працюючим пенсіонерам PDF Печать E-mail

06.08.20

Розмір пенсії кожного пенсіонера визначається індивідуально з урахуванням набутого ним страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено внески.

 
Види документів, які підтверджують трудовий стаж під час оформлення пенсії PDF Печать E-mail

 

Відповідно до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 р. № 637, основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка.

 
Пенсія за віком: хто має право PDF Печать E-mail

12.01.20

Право на пенсію за віком мають громадяни, які досягли пенсійного віку та набули необхідний страховий стаж.

Для виходу на пенсію  у 2020 році після досягнення віку чоловіками 60 років та жінками 59 років (з 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком,  поступово зростатиме і у 2028 році необхідний страховий стаж становитиме 35 років.

 
Оформление и назначение пенсии в 2020 году PDF Печать E-mail

04.01.20

Данная статья призвана ответить на наиболее актуальные вопросы оформления, назначения и выплаты пенсий в Украине. Информация об оформлении и назначении пенсии, порядке обращения и представления документов в Пенсионный фонд, приведенная ниже, является достоверной и соответствует последним нововведениям пенсионного законодательства.

Современное пенсионное обеспечение Украины имеет трехуровневую систему, которая строится на принципах страхования и состоит из:

 
Пенсія за віком: умови призначення та документи PDF Печать E-mail

06.01.20

Державна пенсія — щомісячні пенсійні виплати в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, які отримує пенсіонер відповідно до українського законодавства.

 
Чи буде пенсія після досягнення пенсійного віку без наявності необхідного страхового стажу? PDF Печать E-mail


14.12.19

Якщо людина досягла пенсійного віку, але не має потрібної кількості трудового стажу, то замість пенсії їй буде призначена тимчасова державна соцдопомога непрацюючій особі

 
Может ли неточность в трудовой книжке помешать оформлению пенсии PDF Печать E-mail

27.10.19

Как разъяснил Верховный суд, неточности в документах не могут быть препятствием для оформлении пенсии.

В этом деле Пенсионный фонд отказал лицу в назначении пенсии по возрасту, обосновывая тем, что лицо не предоставило соответствующие документы, подтверждающие необходимый стаж (20 лет). Кроме того, управление ПФУ отметило, что в трудовой книжке истца имеются неточности в части названия предприятия, на котором она работала.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 29