--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


Андрій Рева: Стаж для обчислення пенсій, за проектом пенсійної реформи, складатиметься з двох частин PDF Печать E-mail

25.05.2017 | 14:34
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

За словами Міністра соціальної політики України Андрія Реви, стаж, який буде враховуватися при обчисленні пенсій, складатиметься з двох частин: зі стажу до 2000 року й стажу після 2000 року.

 
Травневий перерахунок пенсiй PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

Розмiр пенсiй i деяких надбавок пiдвищився у зв'язку з тим, що з травня поточного року змiнено розмiр прожиткового мiнiмуму.

 
Чи можна працевлаштувати касиром голову ОСББ, який виконує свої обов’язки на громадських засадах? PDF Печать E-mail

«ОСББ»


Відповідь: По-перше, постає питання щодо можливості виконання головою правління ОСББ своїх обов’язків на громадських засадах, якщо його мають намір зарахувати на посаду касира. По-друге, чи може голова правління ОСББ поєднувати свої обов’язки з обов’язками касира. З’ясуймо почергово.
Далі

Деякі мешканці не згодні з рішенням загальних зборів ОСББ. Чи можна його оскаржити і як?
Так, рішення загальних зборів ОСББ можна оскаржити в суді! Це твердження ґрунтується на положеннях ст.ст. 10, 14, 20 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 р. № 2866-III, у яких визначено можливість вирішувати спірні питання в судовому порядку.
Далі

Чи завжди нежитлові приміщення будинку є спільним майном співвласників?
Чи завжди підвали багатоквартирного будинку — це спільне майно? Чи можуть бути випадки, коли підвали є приватною власністю окремих фізичних/юридичних осіб?Щороку в Україні створюється все більше ОСББ, тому не дивно, що раз по раз виникають запитання про те, що відноситься до спільної власності співвласників багатоквартирного будинку, а що ні.
Далі

 
Пiдвищення пенсiї в разi бiльш пiзнього виходу на пенсiю PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй


ПИТАННЯ: Жiнка народилася 19 червня 1959 р. У червнi 2017 р. їй виходити на пенсiю (58 рокiв). Чи пiдвищать їй пенсiю на 2,5% за кожнi шiсть мiсяцiв бiльш пiзнього виходу на пенсiю ?

 
Субсидія на газ і електроенергію, які використовуються для побутових потреб, залишається на рахунках субсидіантів, - Мінсоцполітики PDF Печать E-mail

14.05.17

Невикористана субсидія на газ і електроенергію, які використовуються для побутових потреб – газова колонка, плита, світло, -  залишається на рахунках субсидіантів. Зекономлені 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, які використовуються для опалення будинку, будуть виплачені енергоощадним сім’ям готівкою. Все, що перевищує вартість 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, яка йде на електроопалення, та невикористані субсидії на холодну і гарячу воду за підсумками опалювального сезону буде повернуто до Державного бюджету.

 
Про пiдтвердження пiльгового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Хто має пiдтвердити перiод роботи, що зараховується до трудового стажу для призначення пенсiї на пiльгових умовах, якщо пiдприємство та його правонаступник вiдсутнi?

 
Щодо визначення заробiтку для призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Усе життя пропрацювавши водiєм, чоловiк для оформлення пенсiї не може взяти довiдку про зарплату за 1978-1998 рр. (одержував надбавку за роз'їзний характер робiт), оскiльки документи, втраченi внаслiдок пожежi, не були переданi до архiву. Як у такому разi визначити заробiток для обчислення пенсiї?

 
Щодо порядку виплати пенсiї працюючим пенсiонерам PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Жiнка непенсiйного вiку має iнвалiднiсть II групи. Чи може вона працювати бухгалтером у сiльрадi не у штатi, а за цивiльно-правовим договором iз збереженням пенсiї?

 
Як розірвати договір з управляючою компанією PDF Печать E-mail

ОСББ


Чимало співвласників багатоквартирних будинків під час обрання способу управління останніми віддають перевагу залученню управляючих компаній. Однак нерідко трапляється так, що якість послуг, котрі надаються управителем, не відповідає заявленій. Або послуги якісні, однак знайшлася компанія, готова співпрацювати на більш вигідних для співвласників умовах. Чи, скажімо, співвласники прийняли рішення про створення ОСББ, і в послугах управителя зникла потреба. Словом, варіантів чимало. Однак у всіх випадках постає єдине запитання: як розірвати договір з управителем? Далее

 
Чи можна обійтися без управителя, якщо в будинку не створено ОСББ? PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Співвласники будинку на 8 квартир не бажають створювати ОСББ. Однак, чи можна на практиці управляти багатоквартирним будинком, у якому не створено ОСББ, без залучення управителя? Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 21