Федерация профсоюзов Одесской области


Чи може ОСББ орендувати у одного зі співвласників квартиру під офіс PDF Печать E-mail


З метою проведення засідань правління, а також приймальних днів голови правління ОСББ, на загальних зборах співвласників було прийнято рішення орендувати однокімнатну квартиру, що знаходиться на першому поверсі будинку. Чи правомірне таке рішення та що потрібно взяти до уваги? Далі

 
Щодо зарахування до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю PDF Печать E-mail

23.10.17

Чи ураховується до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю, що призначалась відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», яку особа отримувала  з лютого 2001 р. по березень 2004 р.?

 
ОСББ PDF Печать E-mail

Чи можуть бути голова правління (чоловік) і член ревізійної комісії (дружина) з однієї квартири?

 
Накопичувальна пенсійна система повинна бути недержавною - міністр соцполітики PDF Печать E-mail

17.10.17

Він підкреслив, що накопичувальна система повинна бути обов'язковою, однак громадянин має сам обирати недержавний пенсійний фонд, повідомляє  УНІАН.

 
Питання зарахування навчання у вишах до страхового пенсійного стажу залишається відкритим - Рева PDF Печать E-mail

17.10.17

У новій пенсійній реформі, тим, хто закінчив виш до 2004 року навчання зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Після цього періоду зарахування терміну навчання до страхового стажу не передбачено, інформує УНІАН.

 
Інформація щодо зарахування до стажу роботи періоду догляду за дитиною у контексті пенсійної реформи PDF Печать E-mail

17.10.17

У зв’язку з високою увагою громадськості до питання зарахування періоду догляду за дитиною до стажу, Міністерство соціальної політики офіційно повідомляє.

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

 

Чи зобов’язані співвласники платити ЖЕКу, що надав послуги без укладеного договору

 
Про переведення з одного виду пенсiї на iнший PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ПИТАННЯ: З 1977 до 1983 р. працювала вихователем, завiдуючою дошкiльного закладу. З 1983 до 2003 р. - секретарем сiльради. Стаж роботи в органах мiсцевого самоврядування - 20 рокiв 10 днiв.

 
Щодо розмiру пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: У 2009 р. менi було призначено пенсiю за вислугу рокiв. Виплата пенсiї була припинена, оскiльки до 2013 р. працювала на педагогiчних посадах. У 2017 р. досягла пенсiйного вiку. Чому розмiр моєї пенсiї вiдрiзняється вiд розмiру пенсiй моїх колег, якi виходять на пенсiю у 2017 р., якщо стаж i заробiток однаковий?

 
Зарахування до страхового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ 1: Доглядаю за мамою. Чи зараховується до страхо вого стажу час догляду за особою похилого вiку?

ВIДПОВIДЬ 1: За статтею 24 Закону України вiд 09.07.2003 р. N 1058 "Про загальнообов’язкове державне пенсiйне страхування" (далi - Закон № 1058) страховий стаж - це перiод (строк), упродовж якого особа пiдлягає загальнообов’язковому державному пенсiйному страхуванню та за який щомiсяця сплачено страховi внески в сумi, не меншiй за мiнiмальний страховий внесок.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 27