--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


Можно ли в коллективном договоре предусматривать дополнительные по сравнению с законодательством и соглашениями гарантии? PDF Печать E-mail


В коллективные договоры первичных профсоюзных организаций Пенсионного фонда Украины в раздел «Социальные льготы и гарантии» внесены пункты:

 
Об отмене трудовых книжек PDF Печать E-mail

На сайте Минэкономразвития появился проект Закона «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно упрощения ведения кадровой работы налогоплательщиками)».

 
Про розгляд звернення PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.07.2015 р. № 3954/0/10-15/18

Про розгляд звернення


На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 24.06.2015 № 25944/1/1-15 до листа Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (далі – СПО об’єднань профспілок) від 15.06.2015 № 01-13/776 СПО Мінсоцполітики спільно з Мінфіном, Мінекономрозвитку та Міненерговугілля розглянуло Трудовий ультиматум професійних спілок та повідомляє.

 
Об индексации денежных доходов населения PDF Печать E-mail

МИНИСТЕРСТВО ФИНАНСОВ УКРАИНЫ

ПИСЬМО

от 24.06.2015 г. N 31-09010-09-8/21023

Министерство финансов Украины в связи с многочисленными обращениями местных органов исполнительной власти касательно проведения в текущем году индексации денежных доходов населения сообщает.

 
Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” PDF Печать E-mail

Проект

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Верховна Рада України постановляє :

І. Внести наступні зміни до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 2-3, ст. 11, із наступними змінами):

 
Звернення СПО об'єднань профспілок до Голови ВРУ Гройсмана В.Б. PDF Печать E-mail
Територіальним профоб'єднанням-
членським організаціям ФПУ
Шановні колеги!
За дорученням заступника Голови ФПУ С.М.Кондрюка направляється до відома та використання в роботі звернення СПО об'єднань профспілок до Голови ВРУ Гройсмана В.Б. щодо соціальних законопроектів
 
Президент подписал ряд законов по либерализации налогового законодательства - Дмитрий Шимкив PDF Печать E-mail

07 Августа 2015 Президент подписал ряд законов об изменениях в Налоговый кодекс. Об этом на брифинге сообщили Заместитель главы Администрации Президента Дмитрий Шимкив и Председатель Комитета Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина.

 
Щодо впорядкування оплати праці PDF Печать E-mail

Как известно, большинство субъектов малого предпринимательства платят зарплату чуть больше минимальной.

 
О субсидии PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 21.07.2015 р. № 3343/5/123-15

Департамент державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України розглянув Ваш запит на отримання публічної інформації щодо призначення житлової субсидії і повідомляє.

 
Щодо необхідності прийняття проекту Трудового кодексу України PDF Печать E-mail

 

Информация, размещенная на сайте Минсоцполитики

http://www.mlsp.gov.ua/labour/img/1x1.gif

28 липня 2015  |  .

20 травня ц.р. народними депутатами України  Гройсманом В.Б., Денісовою Л.Л., Папієв М.М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (доопрацьований, реєстр.  № 1658).

Зазначений проект Трудового кодексу України визначає основні засади і механізми реалізації передбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників, створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки.

 
<< Первая < Предыдущая 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Следующая > Последняя >>

Страница 19 из 23