Федерация профсоюзов Одесской области


Расширены основания для подтверждения трудового стажа, если трудовой книжки нет PDF Печать E-mail

Постанова КМУ від 09.12.2015 № 1028

Уряд постановив, що за відсутності трудової книжки, а також коли в трудовій книжці немає необхідних записів про періоди роботи або ж вони неправильні чи неточні, для підтвердження трудового стажу прийматимуть, у т. ч., дані, наявні в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — Реєстр соцстраху).

 
Щодо оподаткування пенсiї PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
01.12.2015 N 11293/С/99-99-17-03-03-14

 

Державна фiскальна служба України розглянула звернення .... щодо оподаткування пенсiї i в межах компетенцiї повiдомляє таке.

 
Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів PDF Печать E-mail

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 грудня 2015 р. № 1013

Київ

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

 
«Компромиссный» Налоговый кодекс от Минфина: что в проекте? PDF Печать E-mail

В пятницу 11 декабря Кабмин наконец-то подал в Парламент проект Закона «О создании конкурентных условий в налогообложении и стимулировании экономической деятельности в Украине», который зарегистрирован под № 3630.

 
Минфин предлагает увеличить порог для получения соцльготы с 1,4 до 3 минзарплат PDF Печать E-mail

Міністерство фінансів в ході податкової реформи пропонує збільшити поріг отримання соціальної пільги з 1,4 до 3 мінімальних заробітних плат, що в 2016 році складе 4134 грн, повідомила міністр фінансів Наталя Яресько зазначено в презентації податкової реформи, розміщеною на офіційному сайті міністерства.

 
Нацсовет реформ утвердил новые компромиссные ставки налогов PDF Печать E-mail
Новые ставки налогов, которые были предложены как компромиссные Минфином, могут вступить в силу с 1 января. Об этом корреспонденту РБК-Украина сообщил член комитета по вопросам налоговой и таможенной политики Андрей Журжий.
 
Щодо оподаткування пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент доходiв i зборiв з фiзичних осiб

 

ПИТАННЯ: З 1 вересня 2015 р. збiльшено розмiр мiнiмальної зарплати. Чому тодi податок на доходи фiзичних осiб нараховується на пенсiї, розмiр яких перевищує 3654 грн, тобто виходячи з розмiру мiнiмальної зарплати, установленої на 1 сiчня 2015 p.?

 
Страховой стаж PDF Печать E-mail

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.10.2015 р. N 43826/02-12


Згідно зі статтею 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон) страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Обчислення страхового стажу з 01.01.2004 року здійснюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

 
Минимальная зарплата в проекте Госбюджета-2016 PDF Печать E-mail

Мінфін на своєму сайті розмістив оновлений проект Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік».

 
Что предлагает правительственный законопроект налоговой реформы в отношении НДФЛ и военного сбора PDF Печать E-mail
Первинний аналіз норм законопроекту Мінфіну «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо проведення податкової реформи» у частині обкладення ПДФО та військового збору показав, що авторами документа переписано весь розділ «Податок на доходи фізичних осіб» та викладено його в новій редакції.
 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Следующая > Последняя >>

Страница 22 из 29