Федерация профсоюзов Одесской области


Звернення СПО об'єднань профспілок до Голови ВРУ Гройсмана В.Б. PDF Печать E-mail
Територіальним профоб'єднанням-
членським організаціям ФПУ
Шановні колеги!
За дорученням заступника Голови ФПУ С.М.Кондрюка направляється до відома та використання в роботі звернення СПО об'єднань профспілок до Голови ВРУ Гройсмана В.Б. щодо соціальних законопроектів
 
Президент подписал ряд законов по либерализации налогового законодательства - Дмитрий Шимкив PDF Печать E-mail

07 Августа 2015 Президент подписал ряд законов об изменениях в Налоговый кодекс. Об этом на брифинге сообщили Заместитель главы Администрации Президента Дмитрий Шимкив и Председатель Комитета Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина.

 
Щодо впорядкування оплати праці PDF Печать E-mail

Как известно, большинство субъектов малого предпринимательства платят зарплату чуть больше минимальной.

 
О субсидии PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 21.07.2015 р. № 3343/5/123-15

Департамент державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України розглянув Ваш запит на отримання публічної інформації щодо призначення житлової субсидії і повідомляє.

 
Щодо необхідності прийняття проекту Трудового кодексу України PDF Печать E-mail

 

Информация, размещенная на сайте Минсоцполитики

http://www.mlsp.gov.ua/labour/img/1x1.gif

28 липня 2015  |  .

20 травня ц.р. народними депутатами України  Гройсманом В.Б., Денісовою Л.Л., Папієв М.М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (доопрацьований, реєстр.  № 1658).

Зазначений проект Трудового кодексу України визначає основні засади і механізми реалізації передбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників, створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки.

 
Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг PDF Печать E-mail


Президент Украины Петр Порошенко подписал закон Украины № 626-VIII “О внесении изменений к некоторым законам Украины в сфере коммунальных услуг”. Об этом сообщает пресс-служба парламента.

 
Про внесення зміни до ст. 14 ЗУ "Про зайнятість населення" PDF Печать E-mail

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батькам та особам, які їх замінюють, які мають на утриманні дитину віком до шести років

 
Фахівці Мінсоцполітики роз’яснили новий механізм надання пільг громадянам PDF Печать E-mail

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

У Комунікативному центрі Уряду відбулася експертна зустріч на тему „Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї” за участю заступника Міністра соціальної політики України Віталія Мущиніна, директора Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталія Музиченка та експертів. За допомогою відеозв’язку в обговоренні взяли участь представники місцевих органів соцзахисту і громадських організацій з шести регіонів країни.

 
ПОРЯДОК обчислення середньої заробітної плати PDF Печать E-mail

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 червня 2015 р. № 439

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 26 вересня 2001 р. № 1266

 
Департамент захисту соціально-економічних прав PDF Печать E-mail

Поглиблення бідності українського працівника та його сім’ї відбувається внаслідок стрімкого знецінення трудових доходів та заощаджень через замороження з грудня 2013 року розмірів державних соціальних стандартів та гарантій, збільшення безробіття, небувалого зростання цін на товари і послуги, багатократного підвищення комунальних тарифів, девальвації гривні, посилення податкового тиску.

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 Следующая > Последняя >>

Страница 23 из 26