Федерация профсоюзов Одесской области


ОСББ PDF Печать E-mail

Чи є сума перевищення кошторису нецільовим використанням коштів ОСББ

 
Право на призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: Особа має 35 рокiв страхового стажу, але 60-рiчного вiку не досягла. Чи має вона право на пенсiю?

ВIДПОВIДЬ: За статтею 26 Закону № 1058 особи мають право на призначення пенсiї за вiком пiсля досягнення 60-рiчного вiку за наявностi до 31 грудня 2017 р. страхового стажу не менш як 15 рокiв.

 
Право на перерахунок пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: Моя бабуся одержує пенсiю i продовжує працювати. Чи має вона право на перерахунок пенсiї?

ВIДПОВIДЬ: За частиною 4 ст. 42 Закону № 1058, якщо особа пiсля призначення пенсiї продовжувала працювати, перерахунок пенсiї проводиться з урахуванням не менш як 24 мiсяцiв страхового стажу пiсля призначення (попереднього перерахунку) пенсiї незалежно вiд перерв у роботi. Перерахунок пенсiї проводиться iз заробiтної плати (доходу) з якої обчислено пенсiю.

 
Щодо виходу на пенсiю за вiком PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: У 2020 р. менi виповниться 60 рокiв. Чи матиму право на пенсiю за вiком у 60 рокiв, якщо в мене вже 32 роки страхового стажу i до досягнення пенсiйного вiку не працюватиму? Чи буде враховано час навчання в iнститутi з 1977 до 1983 р. та роботу в Росiї? За який перiод ураховується заробiток для обчислення пенсiї?

 
ОСМД PDF Печать E-mail

Одне ОСББ на три будинки – чи потрібно вести окремі баланси

 
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування PDF Печать E-mail

16.12.17

Які документи необхідно надати в разі працевлаштування?

Згідно з статтею 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд за межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

 
ОСББ PDF Печать E-mail

З якого моменту будинок вважається переданим в управління ОСББ?
Відповідно до ст.1 ЗУ Закон № 2866 об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  – юридична особа,

 
Право на пенсiю за вислугу рокiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ 1: З серпня 1989 до червня 2000 р. працювала вчителькою, 20 червня 2000 р. була обрана на посаду сiльського голови, яку обiймаю донинi. Маю пiльгового педагогiчного стажу - 28 рокiв, загального страхового стажу - 32 роки. Чи маю право на пенсiйне забезпечення за вислугу рокiв як працiвник освiти у зв’язку з упровадженням нової пенсiйної реформи?

 
Чи дає прописка право голосу на зборах? PDF Печать E-mail


Чи має право голосу на зборах ОСББ, особа яка прописана (не маючи доручення), а власником квартири є батьки? Відповідно до статті 1 Закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” від 29.11.2001 р. № 2866-III та Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” від 14.05.2015 р. № 417-VIII співвласниками багатоквартирного будинку є – власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку. Далі

 
ОСББ PDF Печать E-mail

Плата за капремонт: коли правомірна і які наслідки її несплати?
На загальних зборах ОСББ було прийнято рішення про проведення капітального ремонту багатоквартирного будинку. Зважаючи на різну площу квартир, співвласники отримали повідомлення-платіжки із різними сумами. Зокрема, власникам трикімнатних квартир визначено до сплати суми, що перевищують 2000 грн, що для багатьох є дуже обтяжливим. Водночас співвласників попереджено, що у разі несвоєчасної сплати визначених сум ОСББ звертатиметься до суму за примусовим стягнення. Чи правомірно це? Чи можуть співвласники якось захистити себе від зависоких платежів? Далі

Комунальна революція. Нововведення закона про житлово-комунальні послуги
«…По новинам я прочитав, що це буде реформа житлово-комунальна, і будуть скасовані монополії, відкриється ринок, і саме з таким настроєм я відкривав цей законопроект. На жаль, це – не реформа. Бо реформа – це щось нове взамін старого. А закон про житлово-комунальні послуги він вже був багато років. І фактично це взятий закон, основні статті перенесені в новий закон і дописані конкретні речі.» Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 30