Федерация профсоюзов Одесской области


Питання зарахування навчання у вишах до страхового пенсійного стажу залишається відкритим - Рева PDF Печать E-mail

17.10.17

У новій пенсійній реформі, тим, хто закінчив виш до 2004 року навчання зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Після цього періоду зарахування терміну навчання до страхового стажу не передбачено, інформує УНІАН.

 
Інформація щодо зарахування до стажу роботи періоду догляду за дитиною у контексті пенсійної реформи PDF Печать E-mail

17.10.17

У зв’язку з високою увагою громадськості до питання зарахування періоду догляду за дитиною до стажу, Міністерство соціальної політики офіційно повідомляє.

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

 

Чи зобов’язані співвласники платити ЖЕКу, що надав послуги без укладеного договору

 
Про переведення з одного виду пенсiї на iнший PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ПИТАННЯ: З 1977 до 1983 р. працювала вихователем, завiдуючою дошкiльного закладу. З 1983 до 2003 р. - секретарем сiльради. Стаж роботи в органах мiсцевого самоврядування - 20 рокiв 10 днiв.

 
Щодо розмiру пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: У 2009 р. менi було призначено пенсiю за вислугу рокiв. Виплата пенсiї була припинена, оскiльки до 2013 р. працювала на педагогiчних посадах. У 2017 р. досягла пенсiйного вiку. Чому розмiр моєї пенсiї вiдрiзняється вiд розмiру пенсiй моїх колег, якi виходять на пенсiю у 2017 р., якщо стаж i заробiток однаковий?

 
Зарахування до страхового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ 1: Доглядаю за мамою. Чи зараховується до страхо вого стажу час догляду за особою похилого вiку?

ВIДПОВIДЬ 1: За статтею 24 Закону України вiд 09.07.2003 р. N 1058 "Про загальнообов’язкове державне пенсiйне страхування" (далi - Закон № 1058) страховий стаж - це перiод (строк), упродовж якого особа пiдлягає загальнообов’язковому державному пенсiйному страхуванню та за який щомiсяця сплачено страховi внески в сумi, не меншiй за мiнiмальний страховий внесок.

 
ОСББ PDF Печать E-mail

Послуги в рахунок оплати за утримання будинку та прибудинкової території

 
Обчислення стажу роботи, що дає право на пенсiю за вiком на пiльгових умовах PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: Як розумiти поняття "працiвники, зайнятi ремонтом устаткування в умовах дiючого виробництва"? Чи зараховуватиметься до пiльгового стажу перiод роботи з 3 серпня 2016 до 31 грудня 2017 р. робiтникам, якi до 3 серпня 2016 р. вiдповiдно до проведеної атестацiї робочих мiсць мали право на пiльгове пенсiйне забезпечення згiдно зi списками, що були чинними до набрання чинностi постановою Кабмiну вiд 24.06.2016 р. № 461, i продовжують працювати за тiєю самою професiєю чи на тiй самiй посадi повний робочий день в умовах дiючого виробництва?

 
Пенсия за счет работодателя: правовые и налоговые нюансы1 PDF Печать E-mail

 

- Спасибо, дедушка... и бабушка!

В связи с повышенным вниманием к проведению пенсионной реформы участились вопросы, связанные с негосударственным пенсионным обеспечением в Украине. Рассмотрим правовые основы, а также нюансы налогообложения пенсионных взносов за счет работодателя по договорам пенсионного страхования.

Правовые аспекты

 
Относительно налогообложения операций по передаче домов с баланса коммунального предприятия на баланс ОСМД PDF Печать E-mail
ГУ ГФС в письме от 15.08.2017 г. № 17901/6/99-99-15-02-02-15 сообщила, что согласно п.п. 134.1.1 НКУ объектом налогообложения налогом на прибыль является прибыль с источником происхождения из Украины и за ее пределами, который определяется путем корректировки (увеличения или уменьшения) финансового результата до налогообложения (прибыль или убыток), определенного в финансовой отчетности предприятия согласно национальным положениям (стандартам) бухгалтерского учета или международным стандартам финансовой отчетности, на разницы, возникающие согласно нормам НКУ.  Далее
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 30