Федерация профсоюзов Одесской области


ОСББ PDF Печать E-mail

Чи потрібно оформлювати найманого голову ОСББ із його дати створення?
Законодавство не передбачає можливості оформлення трудових відносин із головою ОСББ заднім числом. Та й у процесі створення й реєстрації ОСББ як юрособи не бере участі голова правління ОСББ, якого на той час просто ще не може бути обрано. Далі

Внески від співвласників будинків через платіжний термінал
Питання своєчасності сплати внесків співвласниками ОСББ завжди актуальне для ОСББ. Тому постає питання якнайефективнішого сприяння сплаті внесків членами ОСББ. Перше, що спадає на думку це сплата внесків готівкою в касу ОСББ. Але можна і організувати безготівковий розрахунок з допомогою платіжного терміналу. Далі

 
Порядок виплати пенсiй з 1 жовтня 2017 року PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Управлiння контролю та розгляду звернень громадян

 

З 11 жовтня 2017 р. набрав чинностi Закон України вiд 03.10.2017 р. № 2148-VIII "Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України щодо пiдвищення пенсiй" (далi - Закон № 2148), яким унесено змiни до низки законiв, що регулюють питання пенсiйного забезпечення громадян. Цим Законом змiнено, зокрема, порядок виплати пенсiй працюючим пенсiонерам.

 
Чи потрібно оформлювати найманого голову ОСББ із його дати створення? PDF Печать E-mail

Законодавство не передбачає можливості оформлення трудових відносин із головою ОСББ заднім числом. Та й у процесі створення й реєстрації ОСББ як юрособи не бере участі голова правління ОСББ, якого на той час просто ще не може бути обрано. Далі

 
Чи може ОСББ орендувати у одного зі співвласників квартиру під офіс PDF Печать E-mail


З метою проведення засідань правління, а також приймальних днів голови правління ОСББ, на загальних зборах співвласників було прийнято рішення орендувати однокімнатну квартиру, що знаходиться на першому поверсі будинку. Чи правомірне таке рішення та що потрібно взяти до уваги? Далі

 
Щодо зарахування до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю PDF Печать E-mail

23.10.17

Чи ураховується до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю, що призначалась відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», яку особа отримувала  з лютого 2001 р. по березень 2004 р.?

 
ОСББ PDF Печать E-mail

Чи можуть бути голова правління (чоловік) і член ревізійної комісії (дружина) з однієї квартири?

 
Накопичувальна пенсійна система повинна бути недержавною - міністр соцполітики PDF Печать E-mail

17.10.17

Він підкреслив, що накопичувальна система повинна бути обов'язковою, однак громадянин має сам обирати недержавний пенсійний фонд, повідомляє  УНІАН.

 
Питання зарахування навчання у вишах до страхового пенсійного стажу залишається відкритим - Рева PDF Печать E-mail

17.10.17

У новій пенсійній реформі, тим, хто закінчив виш до 2004 року навчання зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Після цього періоду зарахування терміну навчання до страхового стажу не передбачено, інформує УНІАН.

 
Інформація щодо зарахування до стажу роботи періоду догляду за дитиною у контексті пенсійної реформи PDF Печать E-mail

17.10.17

У зв’язку з високою увагою громадськості до питання зарахування періоду догляду за дитиною до стажу, Міністерство соціальної політики офіційно повідомляє.

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

 

Чи зобов’язані співвласники платити ЖЕКу, що надав послуги без укладеного договору

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 31