--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


"Больной" вопрос: кто должен заниматься капремонтами домов с ОСМД PDF Печать E-mail

 

Власти обещают помочь, но признаются – сделать все сами не могут

 
Про удосконалення програм соцiальної пiдтримки населення для оплати житлово-комунальних послуг PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент державної соцiальної допомоги

 

З метою удосконалення та пiдвищення ефективностi програм соцiальної пiдтримки населення для оплати житлово-комунальних послуг (пiльг i субсидiй) та з урахуванням результатiв надання житлових субсидiй в опалювальний перiод 2015/2016 р. пiдготовлено змiни до низки нормативно-правових актiв.

 
Застосування реєстраторів розрахункових операцій неприбутковими організаціями PDF Печать E-mail

Дія Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі та визначає правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

 
У разі створення ОСББ, попередній балансоутримувач будинку має передати техдокументацію у тримісячний строк PDF Печать E-mail

Балансоутримувач багатоквартирного будинку має передати техдокументацію у тримісячний строк співвласникам такого будинку у разі створення ОСББ. Про це сказала заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики – начальника управління житлової політики Мінрегіону Світлана Старцева 9 червня під час наради з питань реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 
Учимся жить без ЖЭКов: что делать с долгами, когда в доме создается ОСМД PDF Печать E-mail

Каждый владелец квартиры может стать членом ревизионной комиссии и контролировать, как дом платит за услуги

 
Минрегион установил минимальный перечень услуг по управлению многоквартирным домом PDF Печать E-mail
В состав цены на услугу по управлению многоквартирным домом включаются расходы по содержанию дома, его техническому обслуживанию, текущему ремонту и расходы на оплату коммунальных услуг относительно общего имущества многоквартирного дома, сообщает УНИАН.
 
Что поменялось в назначении субсидий PDF Печать E-mail

Об изменениях в процедуре назначения и перерасчета субсидий на брифинге сообщила начальник отдела по назначению субсидий управления социальной защиты населения Днепропетровской ОГА Александра Довыдовская.

 
Підтвердження пільгового стажу PDF Печать E-mail

Для підтвердження стажу роботи зі шкідливими і важкими умовами праці згідно з пунктом 10 Порядку застосування Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.11.2005 № 383, подаються:

 
Щодо перерахунку пенсiї з урахуванням зарплати за 60 мiсяцiв стажу роботи до 1 липня 2000 р. PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ 1: Мiй страховий стаж становить 31 рiк 10 мiсяцiв, з якого 11 рокiв п'ять мiсяцiв набуто пiсля 1 липня 2000 р. пенсiю менi призначили з лютого 2016 р. з урахуванням заробiтку за даними системи персонiфiковано облiку. Разом iз заявою я подав довiдку про зарплату за 60 мiсяцiв роботи до 1 липня 2000 р. Чи буде в моїй пенсiї враховано заробiток, зазначений у довiдцi?

 
Втрата «зарплатних» документів: як з’ясувати дані про зарплату PDF Печать E-mail

Затверджено новий Порядок отримання з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (далі — ДРФО) даних про заробітну плату (дохід) для обчислення пенсії у разі втрати документів про її нарахування та виплату.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 19