Федерация профсоюзов Одесской области


Щодо господарської діяльності ОСББ PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС у м. КИЄВІ

ЛИСТ

від 01.11.2016 р. № 7074/К/26-15-12-05-11

Головне управління ДФС у м. Києві розглянуло лист «        »  щодо господарської діяльності ОСББ та  в межах компетенції повідомляє.

 
Щодо розмiру обчисленої пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ: Маю трудового стажу 39 рокiв чотири мiсяцi 19 днiв, а пенсiю одержую в розмiрi 1352 грн. У Пенсiйному фондi кажуть, що це такий розмiр, тому що пенсiя розраховувалася за 2000-2011 pp., коли був малий коефiцiєнт. Що за коефiцiєнт такий? I чи є можливiсть щось змiнити?

 
На пенсию по возрасту в Украине в 2016 году PDF Печать E-mail

 

Условия назначения пенсии по возрасту в 2016 году как и ранее определяет Закон Украины №1058.

Пенсионный возраст для мужчин

 
Роз’яснення щодо визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах PDF Печать E-mail

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 г. № 461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах»

 
Управление многоквартирным домом без ОСМД PDF Печать E-mail

Законом "Об особенностях осуществления права собственности в многоквартирном доме" определены три формы управления многоквартирным домом: собранием жильцов, Объединением собственников многоквартирного дома и избранным собственниками управителем. О том, как осуществляется управление многоквартирным домом, в котором не создано ОСМД, расскажет Prostopravo

 
Что надо знать, оформляя субсидию. PDF Печать E-mail

Как субсидия назначается пенсионерам?

В соответствии с недавно принятыми изменениями в положение о порядке назначения и предоставления субсидий, пенсионерам, которые в прошлом, 2015 году, работали, а сейчас находятся на пенсии, при назначении субсидии будет учитываться доход не за предыдущий, 2015 год, а только за последний месяц перед обращением за государственной помощью.

 
Недоліки законодавства про управління багатоквартирними будинками PDF Печать E-mail

Едуард Трегубов, кандидат юридичних наук, експерт, громадський діяч

Вже понад рік в Україні діє оновлене законодавство в сфері управління багатоквартирними будинками, зокрема Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та нова редакція Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку». У ЗМІ можна знайти чимало публікацій про ледь не революційні зміни, які повинні відбутись відповідно до вказаних законів. Подібні тези є цілком виправданими.

 
Пенсiйний фонд вiдповiв на актуальнi питання українцiв щодо призначення та виплати пенсiй PDF Печать E-mail

 

Щодо дострокового виходу на пенсiю

Я народилась 03.01.1961 року, пропрацювала 15 рокiв на фермi дояркою потiм рiзноробочою. Виховала трьох дiтей. Чи маю я право на пенсiю пiсля досягнення 55 рокiв i чи буде зараховано до страхового стажу перiод догляду за дiтьми до досягнення ними 3-рiчного вiку?

 
ПРО ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ ПІЛЬГОВОГО СТАЖУ PDF Печать E-mail

Міністерство соціальної політики України розглянуло звернення Федерації профспілок України щодо обчислення пільгового стажу працівників, професії та посади яких передбачені в  СПИСКАХ №1 і №2 виробництв, робіт, професій , посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 36 (далі – постанова №36), та відсутні в СПИСКАХ №1 і №2 виробництв, робіт, професій , посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 (далі – постанова №461), і повідомляє.

 
Чи є платниками земельного податку за земельні ділянки під багатоквартирними будинками власники квартир (жилих приміщень) у таких будинках? PDF Печать E-mail

Чи є платниками земельного податку за земельні ділянки під багатоквартирними будинками власники квартир (жилих приміщень) у таких будинках?Відповідно до статей 269, 270 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 23