--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


Пенсионный фонд ответил на актуальные вопросы украинцев относительно назначения и выплаты пенсий PDF Печать E-mail

Prostopravo знакомит читателей с актуальными вопросами оформления, назначения и выплаты пенсий в Украине.

По досрочному выходу на пенсию

 
Щодо оподаткування операцiй при передачi житлового комплексу з балансу комунального пiдприємства на баланс неприбуткової органiзацiї PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
01.08.2016 N 16481/6/99-99-15-02-02-15

 

Державна фiскальна служба України розглянула лист щодо оподаткування операцiй при передачi житлового комплексу з балансу комунального пiдприємства на баланс неприбуткової органiзацiї та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс) повiдомляє.

 
Щодо виплати пенсiй працюючим пенсiонерам PDF Печать E-mail

МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ
25.07.2016 N 885/039/97-16

Українськiй асоцiацiї районних та обласних рад
вул. Артема, 73, м. Київ, 04053


Департаментом пенсiйного забезпечення Мiнiстерства соцiальної полiтики України розглянуто вашi звернення до Комiтету Верховної Ради України з питань соцiальної полiтики, зайнятостi та пенсiйного забезпечення, i Комiтету Верховної Ради України у справах ветеранiв, учасникiв бойових дiй, учасникiв антитерористичної операцiї та людей з iнвалiднiстю щодо виплати пенсiй працюючим пенсiонерам.

 
ОСББ мають одержати дозвіл на експлуатацію ліфтів PDF Печать E-mail

Управління Держпраці у Сумській області наголошує на тому, що для забезпечення експлуатації та обслуговування ліфтів при створенні ОСББ необхідно одержати дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема ліфтів.

 
Про оформлення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ: У травнi 2016 р. менi виповнилося 60 рокiв, тимчасово не працюю у зв'язку iз слабким здоров'ям, мiй загальний стаж роботи - 30 рокiв. Коли маю звернутися за оформленням пенсiї та якi документи потрiбно пред'явити? Був почесним донором. Чи є за це якась надбавка до пенсiї?

 
Щодо звiльнення пенсiй вiд оподаткування PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Управлiння контролю та розгляду звернень громадян

На виконання положень закону України вiд 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змiн до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актiв України щодо податкової реформи» у зв'язку iз набранням чинностi змiнами до Податкового кодексу України з 1 сiчня 2015 р. податок на доходи фiзичних осiб справлявся iз суми пенсiй (включаючи суму їхньої iндексацiї, нараховану вiдповiдно до закону) або щомiсячного довiчного грошового утримання, якщо їхнiй розмiр перевищував три розмiри мiнiмальної заробiтної плати (у розрахунку на мiсяць), установленої на 1 сiчня звiтного податкового року, - в частинi такого перевищення.

 
Щодо вiднесення ОСББ до неприбуткових органiзацiй PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛIННЯ ДФС У ХАРКIВСЬКIЙ ОБЛАСТI

ЛИСТ
06.07.2016 N 3888/10/20-40-12-03-14

 

Обов'язковою умовою для неприбуткових органiзацiй є використання своїх доходiв (прибуткiв) виключно для фiнансування видаткiв на своє утримання, реалiзацiї мети (цiлей, завдань) та напрямiв дiяльностi, визначених установчими документами (пп. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України (далi - Кодекс)).

 
Чи зобов’язане ОСББ відповідати за борги окремих співвласників перед управителем або ЖЕКом PDF Печать E-mail

Управляти спільною власністю в багатоповерхівці співвласники можуть у три способи:

 
Зменшено податкове навантаження на пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ КОМIТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛIТИКИ

 

Ураховуючи запит суспiльства на зменшення податкового навантаження на пенсiї, Комiтет Верховної Ради України з питань податкової та митної полiтики пiдтримав соцiальне важливий проект Закону про внесення змiн до Податкового кодексу України щодо звiльнення вiд оподаткування пенсiй, поданий Кабiнетом Мiнiстрiв (реєстр. № 4542, далi - Закон).

 
Получение информации PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2016 р. № 1534/19/32-16


Начальникам головних територіальних управлінь Міністерства юстиції України в областях та місті Києві

Міністерство юстиції доручає довести до відома органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, нотаріусів, органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій, а також суб'єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, таку інформацію.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 21