Федерация профсоюзов Одесской области


Чи повинен голова ОСББ надавати відомості на вимогу військкомату PDF Печать E-mail


Чи зобов’язаний голова ОСББ надавати інформацію про мешканців (співвласників), якщо він отримав лист із військкомату?

 
Кабмин усовершенствовал процесс предоставления субсидий PDF Печать E-mail

Правительство своим решением усовершенствовало процесс предоставления жилищных субсидий населению и уменьшило период, за который учитываются доходы домохозяйств, с четырех до двух последних кварталов. Об этом говорится в постановлении КМУ  от 18.08.2017 г. № 609. Далее

 
Статут ОСББ чи Типовий статут — хто головніший? PDF Печать E-mail


Подскажите, пожалуйста, если на сегодняшний день устав нашего ОСМД не был приведен в соответствие с Типовым уставом, он еще действует в части, не противоречащей законодательству, или УЖЕ утратил силу? Существует ли дата, с которой старый устав теряет силу, если его не изменить на новую версию? Мы готовим общее собрание по инициативе инициативной группы и не знаем, считать голоса так, как написано в старом уставе (1 собственник – 1 голос), если старый устав все еще в силе, или все-таки квадратными метрами, если старый устав утратил силу. Пожалуйста, аргументируйте ответ и, если можно, дайте ссылку на закон. Далее

 
Для призначення житлової субсидії будуть враховувати дохід за два попередні квартали PDF Печать E-mail

19.08.17

Уряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Соціальний стан громадян адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального споживання послуги. Про це повідомляє Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

Чи може ОСББ укладати договори з головою правління як із ФОПом

 
Щодо правомірності укладання договору ОСББ PDF Печать E-mail
на послугу з управління з територіальною громадою, що є одним із співвласників будинку

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 31.07.2017 р. № 1438/К/99-99-15-02-02-14/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо правомірності укладання договору ОСББ на послугу з управління з територіальною громадою, що є одним із співвласників будинку, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), повідомляє.

 
Перепризначення субсидій на наступний опалювальний період здійснюється в автоматичному режимі без необхідності повторного звернення громадян PDF Печать E-mail


30.07.17

«Ті громадяни, які отримували субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у минулому опалювальному сезоні, автоматично отримують перепризначення державної підтримки. Відповідно, їм не потрібно буде знову йти до органів соцзахисту для її оформлення», - про це в ефірі ТРК «Київ» заявив Директор департаменту соціальної допомоги Віталій Музиченко.

 
Ответы PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Як впливати на голову правління, який не бажає складати повноваження

 
Щодо зарахування до пiльгового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Пiсля закiнчення ПТУ в 1978 р. (де навчався два роки 10 мiсяцiї 21 день) отримав квалiфiкацiю електрогазозварника, у мiсячний термiн був приинятий на роботу як молодий спецiалiст за спецiальнiстю "газорiзальник металобрухту та вiдходiв", пропрацював 11 мiсяцiв i був призваний на строкову вiйськову службу.

 
Щодо права на пiльгову пенсiю PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Менi 58 повних рокiв, загальний трудовий стаж - 40 рокiв. Чи маю право на пiльгову пенсiю, оскiльки дев’ять рокiв три мiсяцi (з 25 червня 1984 до 1 жовтня 1993 р.) працював в ОКП "Комунальник" оператором хлораторних установок, що пов’язане iз збереженням та використанням хлору?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 32