--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


Земля і прибудинкова територія будинку. Хто власник? PDF Печать E-mail

Євген Ананьєв, провідний юрист юридичної компанії

Відповідь на поставлене питання дає можливість зрозуміти хто юридично має право володіти (безпосередньо панувати), користуватись (отримувати користь) та розпоряджатись (визначати подальшу долю) земельною ділянкою, яка знаходиться під багатоквартирним будинком, а також охоплює його прибудинкову територію.

 
"Больной" вопрос: кто должен заниматься капремонтами домов с ОСМД PDF Печать E-mail

 

Власти обещают помочь, но признаются – сделать все сами не могут

 
Про удосконалення програм соцiальної пiдтримки населення для оплати житлово-комунальних послуг PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент державної соцiальної допомоги

 

З метою удосконалення та пiдвищення ефективностi програм соцiальної пiдтримки населення для оплати житлово-комунальних послуг (пiльг i субсидiй) та з урахуванням результатiв надання житлових субсидiй в опалювальний перiод 2015/2016 р. пiдготовлено змiни до низки нормативно-правових актiв.

 
Застосування реєстраторів розрахункових операцій неприбутковими організаціями PDF Печать E-mail

Дія Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі та визначає правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

 
У разі створення ОСББ, попередній балансоутримувач будинку має передати техдокументацію у тримісячний строк PDF Печать E-mail

Балансоутримувач багатоквартирного будинку має передати техдокументацію у тримісячний строк співвласникам такого будинку у разі створення ОСББ. Про це сказала заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики – начальника управління житлової політики Мінрегіону Світлана Старцева 9 червня під час наради з питань реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 
Учимся жить без ЖЭКов: что делать с долгами, когда в доме создается ОСМД PDF Печать E-mail

Каждый владелец квартиры может стать членом ревизионной комиссии и контролировать, как дом платит за услуги

 
Минрегион установил минимальный перечень услуг по управлению многоквартирным домом PDF Печать E-mail
В состав цены на услугу по управлению многоквартирным домом включаются расходы по содержанию дома, его техническому обслуживанию, текущему ремонту и расходы на оплату коммунальных услуг относительно общего имущества многоквартирного дома, сообщает УНИАН.
 
Что поменялось в назначении субсидий PDF Печать E-mail

Об изменениях в процедуре назначения и перерасчета субсидий на брифинге сообщила начальник отдела по назначению субсидий управления социальной защиты населения Днепропетровской ОГА Александра Довыдовская.

 
Підтвердження пільгового стажу PDF Печать E-mail

Для підтвердження стажу роботи зі шкідливими і важкими умовами праці згідно з пунктом 10 Порядку застосування Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.11.2005 № 383, подаються:

 
Щодо перерахунку пенсiї з урахуванням зарплати за 60 мiсяцiв стажу роботи до 1 липня 2000 р. PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ 1: Мiй страховий стаж становить 31 рiк 10 мiсяцiв, з якого 11 рокiв п'ять мiсяцiв набуто пiсля 1 липня 2000 р. пенсiю менi призначили з лютого 2016 р. з урахуванням заробiтку за даними системи персонiфiковано облiку. Разом iз заявою я подав довiдку про зарплату за 60 мiсяцiв роботи до 1 липня 2000 р. Чи буде в моїй пенсiї враховано заробiток, зазначений у довiдцi?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 21