--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


Щодо перерахунку пенсiї з урахуванням зарплати за 60 мiсяцiв стажу роботи до 1 липня 2000 р. PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ 1: Мiй страховий стаж становить 31 рiк 10 мiсяцiв, з якого 11 рокiв п'ять мiсяцiв набуто пiсля 1 липня 2000 р. пенсiю менi призначили з лютого 2016 р. з урахуванням заробiтку за даними системи персонiфiковано облiку. Разом iз заявою я подав довiдку про зарплату за 60 мiсяцiв роботи до 1 липня 2000 р. Чи буде в моїй пенсiї враховано заробiток, зазначений у довiдцi?

 
Втрата «зарплатних» документів: як з’ясувати дані про зарплату PDF Печать E-mail

Затверджено новий Порядок отримання з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (далі — ДРФО) даних про заробітну плату (дохід) для обчислення пенсії у разі втрати документів про її нарахування та виплату.

 
Пенсионная реформа в Украине 2016: кто выиграет, а кто останется с минимальными выплатами PDF Печать E-mail

"Вести" узнали подробности новой системы пенсионного обеспечения, которая заработает совсем скоро

Тарас Козуб

Пенсионная реформа в шаге от начала.
МВФ проводит консультации с вице-премьером Павлом Розенко, а проект закона от Кабмина уже лежит в Раде. «Вести» узнали, что изменит реформа.

 
Щодо перерахунку пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ : З 2011 р. одержую пенсiю за вiком i продовжую працювати.

Попереднiй перерахунок пенсiї був проведений з вересня 2014 р., тодi страховий стаж пiд час перерахунку обчислили тiльки до 29 лютого 2013 р., оскiльки пiдприємство мало заборгованiсть з платежiв до Пенсiйного фонду.

 
Поновлено право для обчислення пенсiї враховувати заробiток до липня 2000 р., пiдтверджений первинними документами PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

Починаючи iз сiчня 2016. p., якщо страховий стаж особи з 1 липня 2000 р. становить бiльш як 60 мiсяцiв, заробiтну плату за будь-якi 60 календарних мiсяцiв страхового стажу поспiль до 1 липня 2000 р. для призначення пенсiї не враховували. Це було визначено ст. 40 Закону України вiд 09.07.2003 р. № 1058 «Про загальнообов'язкове державне пенсiйне страхування» (далi - Закон № 1058). Певною мiрою було обмежено право особи на бiльший розмiр пенсiї, адже нерiдко особа мала високий заробiток саме до 2000 р.

 
Про фактичний розмiр прожиткового мiнiмуму PDF Печать E-mail

МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ
14.04.2016 N 5520/0/14-16/10

Спiльному представницькому органу репрезентативних
всеукраїнських об'єднань профспiлок на нацiональному рiвнi

 
Щодо зарахування до страхового стажу періодів роботи за межами України PDF Печать E-mail

Згідно з частиною першою статті 19 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV (далі – Закон № 1105) право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.

 
Чи може особа, якій не вистачає до страхового стажу декілька місяців, заключити на період менше одного року договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата? PDF Печать E-mail

Відповідно до частини другої ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) особи, зазначені в частині першій ст. 10 Закону № 2464, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року (крім договорів про одноразову сплату).

 
Про зарахування окремих перiодiв до страхового стажу для призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ 1: Чи зараховується до страхового стажу для призначення пенсiї перiод навчання в iнститутi та час проживання з чоловiком-вiйськовослужбовцем у мiсцевостях, де не було можливостi працювати за спецiальнiстю?

 
Щодо розмiру пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

ПИТАННЯ: Скiльки рокiв стажу треба мати для одержання пенсiї за досягнення пенсiйного вiку? Як впливає страховий стаж на розмiр пенси?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 21