Федерация профсоюзов Одесской области


Нове у порядку звернення за призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Працюю в м. Києвi, водночас реєстрацiя мiсця проживання - у м. Рiвному. У жовтнi досягаю пенсiйного вiку. Чи маю право документи для призначення пенсiї подати до управлiння Пенсiйного фонду в м. Києвi?

 
ОСББ чи Управитель: хто дешевше обслуговує будинок? PDF Печать E-mail

Андрей Ведмидь, голова правління ГО «Нова Україна комунальна»

Реалізована реформа ЖКГ для можновладців насправді є єдиним способом позбутися відповідальності за старий житловий фонд. На його обслуговування, а тим більше капітальний ремонт, потрібно сотні мільярдів гривень. Дотепер місцева влада не ризикувала кардинально підвищувати квартплату – єдиний тариф, який була уповноважена встановлювати. Та й самі українці ні морально, ні матеріально не були готові платити ЖЕКам більше за те, що знаходиться за дверима їхньої квартири.

 
Чи можна прописати в статуті ОСББ можливість спрямовувати дохід на виплати працівникам за цивільно-правовими договорами PDF Печать E-mail

ГУ ДФС в Одеській області в листі від 16.09.2016 р. № 2042/10/15-32-12-01-14 зазначило: передбачення в статуті ОСББ можливості розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників, членів органів управління й інших пов'язаних із ними осіб шляхом виплат по договорах цивільно-правового характеру є некоректним.

 
Щодо відповідності окремих пунктів проекту статуту ОСББ вимогам законодавства щодо неприбуткових організацій PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 16.09.2016 р. № 2042/10/15-32-12-01-14

Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо відповідності окремих пунктів проекту статуту ОСББ вимогам законодавства щодо неприбуткових організацій, та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс) повідомляє наступне.

 
Про розмiр пенсiї за вiком PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Я пенсiонер, не працюю, ветеран працi. Маю 42 роки два мiсяцi i 28 днiв стажу, одержував 875,34 грн, 986,34 грн, зараз - 1111,34 грн пенсiї.

 
Про врахування матерiальної допомоги та сум iндексацiї в середнiй зарплатi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Управлiння контролю та розгляду звернень громадян

 

ПИТАННЯ: Чи враховується в заробiтку, з якого обчислюється пенсiя вiдповiдно до Закону «Про наукову i науково-технiчну дiяльнiсть», матерiальна допомога та iндексацiя заробiтної плати ?

 
ОСМД и неприбільность PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС у м. КИЄВІ

ЛИСТ

№ 19705/10/26-15-12-05-11 від 05.09.2016

Головне управління ДФС у м. Києві розглянуло лист «        »  щодо Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, та  в межах компетенції повідомляє.

 
Щодо оплати працi голови та бухгалтера ОСББ PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Чи може голова правлiння ОСББ, а також бухгалтер-працювати на безоплатнiй основi, якщо вiн входить до складу правлiння ОСББ, в статутi якого записано, що правлiння працює не безоплатнiй основi? Чи можна їм виплачувати винагороду за роботу в правлiннi? Хто має ухвалити таке рiшення?

 
Пенсионный фонд ответил на актуальные вопросы украинцев относительно назначения и выплаты пенсий PDF Печать E-mail

Prostopravo знакомит читателей с актуальными вопросами оформления, назначения и выплаты пенсий в Украине.

По досрочному выходу на пенсию

 
Щодо оподаткування операцiй при передачi житлового комплексу з балансу комунального пiдприємства на баланс неприбуткової органiзацiї PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
01.08.2016 N 16481/6/99-99-15-02-02-15

 

Державна фiскальна служба України розглянула лист щодо оподаткування операцiй при передачi житлового комплексу з балансу комунального пiдприємства на баланс неприбуткової органiзацiї та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс) повiдомляє.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 24