Федерация профсоюзов Одесской области


О доплате к минимальному страховому взносу PDF Печать E-mail

Доплата к минимальному страховому взносу для пенсионного стажа производится физическим лицом в порядке, определенном Инструкцией 21-1

09.03.17

Консультирует Пенсионный фонд УКРАИНЫ

Департамент платежей пенсионной системы

и защиты прав застрахованных лиц

 

ВОПРОС: Может ли лицо, работавшее на 0,5 ставки и получавшее зарплату в размере, менее минимальной зарплаты в месяц, произвести доплату до минимального страхового взноса для зачисления этих периодов в страховой стаж?

 
Про порядок обчислення пiльгового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: Як застосовувати нову редакцiю Спискiв № 1 i № 2 для працiвникiв, якi вилученi iз цих спискiв, але мають вiдповiдний стаж роботи в шкiдливих та важких умовах працi?

 
Информация PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Банківський рахунок ОСББ: процедура відкриття

 
Право на дострокову пенсiю PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: У жовтнi 2016 р. мене звiльнили з роботи за скороченням. До пенсiї залишився рiк. Чи буде менi призначено дострокову пенсiю i чи буде враховано час перебування в центрi зайнятостi до страхового стажу?

 
Щодо показника середньої зарплати для призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Був визнаний iнвалiдом III групи вiд загального захворювання й одержував пенсiю до 30 жовтня 2016 р. Пiд час чергового огляду МСЕК не пiдтвердила iнвалiднiсть. У лютому 2017 р. виповнилося 50 рокiв i я маю право на пенсiю за вiком як учасник лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС (у 1986 р. працював у зонi вiдчуження 12 днiв). Який показник середньої зарплати буде застосовано пiд час призначення пенсiї зi зниженим пенсiйним вiком?

 
Голова правління ОСББ бажає звільнитися за власним бажанням: які документи необхідно переоформити? PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Голова правління ОСББ бажає звільнитися за власним бажанням: які документи необхідно переоформити?

 
ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ у 2017 році PDF Печать E-mail

 

1. РОЗМІРИ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

Прожитковий мінімум - вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування (далі - набір продуктів харчування), а також мінімального набору непродовольчих товарів (далі - набір непродовольчих товарів) та мінімального набору послуг (далі - набір послуг), необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості. (ст. 1 Закону України «Про прожитковий мінімум»). 

(грн.)

 
Особа, яка є власником приміщення у будівлі, в якій створено ОСББ, зобов'язана здійснювати платежі та внески на утримання і ремонт спільного майна незалежно від членства в об'єднанні PDF Печать E-mail

19.02.17

Фабула судового акту: ОСББ звернулось до господарського суду міста Києва з позовом до фірми "Т.М.М." - товариства з обмеженою відповідальністю, стягнути з відповідача 124 586,06 грн. боргу, 36 189,09 грн. інфляційних втрат, 2 654,37 грн. 3% річних.

 
Пенсионное обеспечение-2017: что изменилось? PDF Печать E-mail

«БАЛАНС»


С принятием Закона от 06.12.16 г. № 1774-VІІІ «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины»)

 
БУХГАЛТЕРИЯ ОСББ PDF Печать E-mail

обов’язкова для ОСББ печатка?
Мати чи не мати печатку — справа вільного вибору кожного ОСББ. Іще 30.10.2014 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» від 15.04.2014 р. № 1206-VII, яким унесено зміни до норм Цивільного та Господарського кодексів України, а також до норм інших нормативних актів, які стосуються використання печаток. Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 28