Федерация профсоюзов Одесской области


Минрегион о льготах и субсидиях на коммунальные услуги для ОСМД PDF Печать E-mail

22.04.17

Для финансирования самообеспечения ОСМД совладельцы уплачивают соответствующие взносы и платежи в размерах, установленных общим собранием объединения.

С целью предоставления населению, проживающему в многоквартирных домах, в которых созданы ОСМД, льгот и субсидий для возмещения расходов на управление многоквартирным домом взносы и платежи определяются в размерах, утвержденных общим собранием ОСМД, но не более установленного в соответствии с законодательством предельного размера соответствующих расходов.

 
Прийняття на роботу працівників ОСББ: загальний порядок й особливості PDF Печать E-mail

«ОСББ»


Для ефективного функціонування ОСББ, особливо створеного у великих будинках, необхідний персонал, який забезпечуватиме його безперебійну роботу. Водночас під час формування штату надзвичайно важливо дотримуватися належної процедури прийняття на роботу. Далі

 
Если заработная плата меньше минимальной, как учитывается страховой стаж? PDF Печать E-mail

«АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ»


Ответ на этот вопрос приведен в письме ПФУ от 16.03.2017 г. № 7918/02-12. Так, лицу, которому заработная плата начислена в размере меньшем, чем минимальная заработная плата, с которой уплачен единый взнос (меньше чем минимальный страховой взнос), и страховщиком осуществлена доплата до минимального единого взноса, указанный период засчитывается в страховой стаж как полный месяц.
Далее

 
Если пенсионер работает по договору ГПХ: уменьшается ли пенсия PDF Печать E-mail

Уменьшается ли на 15 % пенсия неработающему пенсионеру, если он эпизодически работает согласно гражданско-правовому договору?

(Елена Г.)

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Особливості сплати податку на нерухомість співвласниками багатоквартирного будинку, у якому створено ОСББ
Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що створення ОСББ здатне істотно полегшити життя співвласників у частині багатьох питань. Серед вагомих переваг такого способу управління будинку — можливість оплачувати більшість комунальних послуг через ОСББ. Однак, окрім «комуналки», чимало співвласників змушені сплачувати ще й податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Чи можна це зробити через ОСББ?
Далі

 
Щодо обчислення страхового стажу PDF Печать E-mail

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.03.2017 р. № 7918/02-12

Щодо обчислення страхового стажу

Розглянувши запит Пенсійний фонд України повідомляє.

 
Щодо зарахування страхового стажу PDF Печать E-mail

Щодо зарахування страхового стажу 

Пенсійний фонд України

ЛИСТ

від 17.03.2017 р. № 8134/04-11

Відповідь на запит редакції

Пенсійний фонд України розглянув ваш лист від 01.02.17 р. № 62 щодо зарахування страхового стажу та в межах своєї компетенції повідомляє.

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

У який строк необхідно зареєструвати зміни до статуту?
Чи регулюються законодавством строки подання документів для державної реєстрації змін до статуту ОСББ, зокрема, чи встановлений строк із дати прийняття рішення загальними зборами, протягом якого документи необхідно подати для державної реєстрації? Далі

 
Передача с баланса на баланс PDF Печать E-mail

Щодо оподаткування операцій при передачі будинків з балансу комунального підприємства на баланс об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2017 р. № 4490/6/99-99-15-02-02-15

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

Як скласти повноваження голові правління ОСББ, що виконує свої обов’язки на громадських засадах

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 29