Федерация профсоюзов Одесской области


Як розірвати договір з управляючою компанією PDF Печать E-mail

ОСББ


Чимало співвласників багатоквартирних будинків під час обрання способу управління останніми віддають перевагу залученню управляючих компаній. Однак нерідко трапляється так, що якість послуг, котрі надаються управителем, не відповідає заявленій. Або послуги якісні, однак знайшлася компанія, готова співпрацювати на більш вигідних для співвласників умовах. Чи, скажімо, співвласники прийняли рішення про створення ОСББ, і в послугах управителя зникла потреба. Словом, варіантів чимало. Однак у всіх випадках постає єдине запитання: як розірвати договір з управителем? Далее

 
Чи можна обійтися без управителя, якщо в будинку не створено ОСББ? PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Співвласники будинку на 8 квартир не бажають створювати ОСББ. Однак, чи можна на практиці управляти багатоквартирним будинком, у якому не створено ОСББ, без залучення управителя? Далі

 
Про право виходу на пенсiю на пiльгових умовах PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: У 2016 р. жiнцi виповнилося 55 рокiв, має четверо дiтей. 33 роки вона пропрацювала в польовiй бригадi державного дослiдного господарства, загальний стаж- 39 рокiв. Коли вона матиме право вийти на пенсiю?

ВIДПОВIДЬ: За статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсiйне страхування" пенсiйний вiк жiнок, якi народилися пiсля 1 квiтня 1961 p., - 60 рокiв. При цьому пенсiя за вiком призначається за наявностi 15 рокiв страхового стажу.

 
Підвищення пенсій в травні 2017 року PDF Печать E-mail

30.04.17

З 1 травня поточного року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801  підвищено прожитковий мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1312 гривень.

 
ОСББ PDF Печать E-mail

 

Коли ОСББ змушене зареєструватися платником ПДВ
ОСББ отримує статус платника ПДВ, якщо цього забажає або якщо відповідає критерію для обов’язкової ПДВ-реєстрації.
Зазвичай добровільно ставати платниками ПДВ ОСББ не прагнуть. Тож у такій консультації ми розглянемо умови, за яких об’єднання змушене подавати реєстраційну заяву та ставати на облік платників ПДВ. Далі

Які наслідки матиме виявлення порушення осбб умов неприбуткового статусу
Наслідки порушення ОСББ умов перебування в статусі неприбуткової організації матимуть свою специфіку залежно від того, хто виявив порушення. Варіантів всього два – це виявить саме ОСББ чи фіскальні органи. Далі

 
Минрегион о льготах и субсидиях на коммунальные услуги для ОСМД PDF Печать E-mail

22.04.17

Для финансирования самообеспечения ОСМД совладельцы уплачивают соответствующие взносы и платежи в размерах, установленных общим собранием объединения.

С целью предоставления населению, проживающему в многоквартирных домах, в которых созданы ОСМД, льгот и субсидий для возмещения расходов на управление многоквартирным домом взносы и платежи определяются в размерах, утвержденных общим собранием ОСМД, но не более установленного в соответствии с законодательством предельного размера соответствующих расходов.

 
Прийняття на роботу працівників ОСББ: загальний порядок й особливості PDF Печать E-mail

«ОСББ»


Для ефективного функціонування ОСББ, особливо створеного у великих будинках, необхідний персонал, який забезпечуватиме його безперебійну роботу. Водночас під час формування штату надзвичайно важливо дотримуватися належної процедури прийняття на роботу. Далі

 
Если заработная плата меньше минимальной, как учитывается страховой стаж? PDF Печать E-mail

«АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ»


Ответ на этот вопрос приведен в письме ПФУ от 16.03.2017 г. № 7918/02-12. Так, лицу, которому заработная плата начислена в размере меньшем, чем минимальная заработная плата, с которой уплачен единый взнос (меньше чем минимальный страховой взнос), и страховщиком осуществлена доплата до минимального единого взноса, указанный период засчитывается в страховой стаж как полный месяц.
Далее

 
Если пенсионер работает по договору ГПХ: уменьшается ли пенсия PDF Печать E-mail

Уменьшается ли на 15 % пенсия неработающему пенсионеру, если он эпизодически работает согласно гражданско-правовому договору?

(Елена Г.)

 
«ОСББ» PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Особливості сплати податку на нерухомість співвласниками багатоквартирного будинку, у якому створено ОСББ
Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що створення ОСББ здатне істотно полегшити життя співвласників у частині багатьох питань. Серед вагомих переваг такого способу управління будинку — можливість оплачувати більшість комунальних послуг через ОСББ. Однак, окрім «комуналки», чимало співвласників змушені сплачувати ще й податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Чи можна це зробити через ОСББ?
Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 30