--return-- Социальное законодательство
Федерация профсоюзов Одесской области


Щодо звiльнення пенсiй вiд оподаткування PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Управлiння контролю та розгляду звернень громадян

На виконання положень закону України вiд 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змiн до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актiв України щодо податкової реформи» у зв'язку iз набранням чинностi змiнами до Податкового кодексу України з 1 сiчня 2015 р. податок на доходи фiзичних осiб справлявся iз суми пенсiй (включаючи суму їхньої iндексацiї, нараховану вiдповiдно до закону) або щомiсячного довiчного грошового утримання, якщо їхнiй розмiр перевищував три розмiри мiнiмальної заробiтної плати (у розрахунку на мiсяць), установленої на 1 сiчня звiтного податкового року, - в частинi такого перевищення.

 
Щодо вiднесення ОСББ до неприбуткових органiзацiй PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛIННЯ ДФС У ХАРКIВСЬКIЙ ОБЛАСТI

ЛИСТ
06.07.2016 N 3888/10/20-40-12-03-14

 

Обов'язковою умовою для неприбуткових органiзацiй є використання своїх доходiв (прибуткiв) виключно для фiнансування видаткiв на своє утримання, реалiзацiї мети (цiлей, завдань) та напрямiв дiяльностi, визначених установчими документами (пп. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України (далi - Кодекс)).

 
Чи зобов’язане ОСББ відповідати за борги окремих співвласників перед управителем або ЖЕКом PDF Печать E-mail

Управляти спільною власністю в багатоповерхівці співвласники можуть у три способи:

 
Зменшено податкове навантаження на пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ КОМIТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛIТИКИ

 

Ураховуючи запит суспiльства на зменшення податкового навантаження на пенсiї, Комiтет Верховної Ради України з питань податкової та митної полiтики пiдтримав соцiальне важливий проект Закону про внесення змiн до Податкового кодексу України щодо звiльнення вiд оподаткування пенсiй, поданий Кабiнетом Мiнiстрiв (реєстр. № 4542, далi - Закон).

 
Получение информации PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2016 р. № 1534/19/32-16


Начальникам головних територіальних управлінь Міністерства юстиції України в областях та місті Києві

Міністерство юстиції доручає довести до відома органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, нотаріусів, органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій, а також суб'єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, таку інформацію.

 
Земля і прибудинкова територія будинку. Хто власник? PDF Печать E-mail

Євген Ананьєв, провідний юрист юридичної компанії

Відповідь на поставлене питання дає можливість зрозуміти хто юридично має право володіти (безпосередньо панувати), користуватись (отримувати користь) та розпоряджатись (визначати подальшу долю) земельною ділянкою, яка знаходиться під багатоквартирним будинком, а також охоплює його прибудинкову територію.

 
"Больной" вопрос: кто должен заниматься капремонтами домов с ОСМД PDF Печать E-mail

 

Власти обещают помочь, но признаются – сделать все сами не могут

 
Про удосконалення програм соцiальної пiдтримки населення для оплати житлово-комунальних послуг PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент державної соцiальної допомоги

 

З метою удосконалення та пiдвищення ефективностi програм соцiальної пiдтримки населення для оплати житлово-комунальних послуг (пiльг i субсидiй) та з урахуванням результатiв надання житлових субсидiй в опалювальний перiод 2015/2016 р. пiдготовлено змiни до низки нормативно-правових актiв.

 
Застосування реєстраторів розрахункових операцій неприбутковими організаціями PDF Печать E-mail

Дія Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі та визначає правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

 
У разі створення ОСББ, попередній балансоутримувач будинку має передати техдокументацію у тримісячний строк PDF Печать E-mail

Балансоутримувач багатоквартирного будинку має передати техдокументацію у тримісячний строк співвласникам такого будинку у разі створення ОСББ. Про це сказала заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики – начальника управління житлової політики Мінрегіону Світлана Старцева 9 червня під час наради з питань реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 23