Федерация профсоюзов Одесской области


PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

Колективний договір - це локальний нормативно-правовий акт, спрямований на врегулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, підвищення соціального захисту та інтересів працюючих громадян.

 
PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

06.09.21

З метою підвищення ролі колективно-договірного регулювання трудових відносин, посилення захисту прав працівників і роботодавців, налагодження співпраці сторін соціального діалогу, Мінекономіки розробило проєкт Закону України “Про колективні угоди та договори”, яким пропонується:

 
PDF Печать E-mail

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

10 березня 2021

Миколаївська облпрофрада у зв’язку з ліквідацією в області більшості райдержадміністрацій з усіма підрозділами (у т.ч. управліннями з соціального захисту населення районних держадміністрацій, які здійснювали повідомну реєстрацію колективних договорів в районах) звернулась до Мінекономіки за роз’ясненням щодо суб’єктів, які повинні здійснювати повідомну реєстрацію колективних договорів в реорганізованих районах, а також в об’єднаних територіальних громадах.

 
PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

12.02.2021

Добровільність укладення колективних договорів передбачена законом про колективні договори та відповідає положенням Конвенціям МОП

 
PDF Печать E-mail

27.11.20

Во многих западных странах коллективные договоры настолько важны, как и законодательные источники трудового права, а часто их значение в правовом регулировании труда превосходит роль законодательно установленных норм. В Украине основные принципы, порядок разработки и заключения коллективных договоров регламентирует Закон Украины «О коллективных договорах и соглашениях» от 01.07.1993 г. № 3356-XII (далее – Закон № 3356), Хозяйственный кодекс Украины (далее – ХКУ) и Кодекс законов о труде Украины (далее – КЗоТ). Об особенностях заключения и ведения колдоговора – далее.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9