Федерация профсоюзов Одесской области


PDF Печать E-mail

18.12.2018

Департамент праці та соціальної політики інформує про необхідність включення до колективних договорів положень у зв’язку з законодавчими змінами

Колективний договір – це локальний нормативно-правовий акт, направлений на регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, підвищення соціального захисту прав та інтересів працюючих громадян. При цьому законодавство України передбачає самостійність підприємств, установ і організацій стосовно питань визначення нормування та оплати праці, додаткових пільг і компенсацій за роботу з особливими та шкідливими умовами праці та інших соціальних гарантій.

 
PDF Печать E-mail

12.12.18

1. Яким чином роботодавець може документально підтвердити обов’язковість застосування для нього норм тієї чи іншої галузевої (міжгалузевої) угоди на підставі норм чинного законодавства?

 
PDF Печать E-mail


02.10.18

Упрощение процедуры уведомительной регистрации коллективных договоров и соглашений, обеспечение информирования о сфере действия соглашения уже близко. Обнародован соответствующий проект постановления Кабинета Министров Украины "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 13 февраля 2013 № 115".

 
PDF Печать E-mail

 

Форми i системи оплати працi, норми працi, розцiнки, тарифнi сiтки, ставки, схеми посадових окладiв, умови запровадження та розмiри надбавок, доплат, премiй, винагород та iнших заохочувальних, компенсацiйних i гарантiйних виплат встановлюються пiдприємствами, установами, органiзацiями самостiйно у колективному договорi з дотриманням норм i гарантiй, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регiональними) угодами.

 
PDF Печать E-mail

01.02.18

Як відомо, колективний договір укладають для дотримання інтересів насамперед працівників, проте також і в інтересах власників та уповноважених ними органів. Що потрібно передбачити змістом колективного договору – далі.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4