Федерация профсоюзов Одесской области


PDF Печать E-mail

Роз’яснення надають посадові особи відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області.

 
PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.04.2016 р. № 506/18/93-16Департамент соціального страхування та партнерства Мінсоцполітики розглянув лист [...] про надання роз'яснення і в межах компетенції повідомляє.

 
PDF Печать E-mail

Колективний договір укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов'язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих, власників та уповноважених ними органів.

 
PDF Печать E-mail

Колективний договір (угода) укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов'язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників, власників або уповноважених ними сторін.

 
PDF Печать E-mail

21 сiчня 2016  |  .

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

Закону України „Про колективні договори та колективні угоди”, доопрацьованого за результатами розгляду наданих пропозицій і зауважень у жовтні – листопаді 2015 року

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 3