Федерация профсоюзов Одесской области


PDF Печать E-mail

22.08.2019

Сторонам колективних угод і договорів надається можливість подавати на повідомну реєстрацію один примірник документа в паперовій або в електронній формі. Додаткових документів для реєстрації колдоговору подавати не потрібно

 
PDF Печать E-mail
  • 11.07.19

Колективний договір укладається з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників, власників та уповноважених ними органів.

 
PDF Печать E-mail

31.01.2017

Чи потрібен колективний договір підприємству на загальній системі оподаткування зі штатною чисельністю 6 працівників?

Міжнародними нормами, зокрема, Конвенцією МОП № 98 (стаття 4), Конвенцією МОП № 154, Європейською соціальною хартією /переглянутою/ (стаття 6) передбачено ведення колективних переговорів на добровільних засадах.

Водночас, відповідно до статті 8 КЗпП, якщо міжнародним договором або міжнародною угодою, в яких бере участь Україна, встановлено інші правила, ніж ті, що їх містить законодавство України про працю, то застосовуються правила міжнародного договору або міжнародної угоди.

 
PDF Печать E-mail

09.04.19

Гоструда и ее территориальные органы уполномочены осуществлять проверку соблюдения юридическими лицами, использующими наемный труд, в т.ч. гарантий, установленных Законом Украины «О коллективных договорах и соглашениях» от 01.07.1993 г. № 3356-XII.

 
PDF Печать E-mail

08.04.2019

Дотримання гарантій за колдоговором належить до сфери регулювання трудового законодавства, тому Держпраці має право перевіряти ці питання

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 8