Федерация профсоюзов Одесской области


PDF Печать E-mail

25.01.2019

Контроль за выполнением коллективного договора и виды ответственности за невыполнение его обязательств

Управление Гоструда в Ивано-Франковской области разъясняет, что контроль за выполнением коллективного договора, соглашения осуществляется непосредственно их сторонами или уполномоченными ими представителями. Для эффективного осуществления контроля стороны обязаны предоставлять необходимую для этого имеющуюся информацию.

 
PDF Печать E-mail

18.12.2018

Департамент праці та соціальної політики інформує про необхідність включення до колективних договорів положень у зв’язку з законодавчими змінами

Колективний договір – це локальний нормативно-правовий акт, направлений на регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, підвищення соціального захисту прав та інтересів працюючих громадян. При цьому законодавство України передбачає самостійність підприємств, установ і організацій стосовно питань визначення нормування та оплати праці, додаткових пільг і компенсацій за роботу з особливими та шкідливими умовами праці та інших соціальних гарантій.

 
PDF Печать E-mail

12.12.18

1. Яким чином роботодавець може документально підтвердити обов’язковість застосування для нього норм тієї чи іншої галузевої (міжгалузевої) угоди на підставі норм чинного законодавства?

 
PDF Печать E-mail


02.10.18

Упрощение процедуры уведомительной регистрации коллективных договоров и соглашений, обеспечение информирования о сфере действия соглашения уже близко. Обнародован соответствующий проект постановления Кабинета Министров Украины "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 13 февраля 2013 № 115".

 
PDF Печать E-mail

 

Форми i системи оплати працi, норми працi, розцiнки, тарифнi сiтки, ставки, схеми посадових окладiв, умови запровадження та розмiри надбавок, доплат, премiй, винагород та iнших заохочувальних, компенсацiйних i гарантiйних виплат встановлюються пiдприємствами, установами, органiзацiями самостiйно у колективному договорi з дотриманням норм i гарантiй, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регiональними) угодами.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 6