Федерация профсоюзов Одесской области


Коллективный договор
До уваги учасників колективно-договірних відносин: колективний договір – основа захисту PDF Печать E-mail

18.12.2018

Департамент праці та соціальної політики інформує про необхідність включення до колективних договорів положень у зв’язку з законодавчими змінами

Колективний договір – це локальний нормативно-правовий акт, направлений на регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, підвищення соціального захисту прав та інтересів працюючих громадян. При цьому законодавство України передбачає самостійність підприємств, установ і організацій стосовно питань визначення нормування та оплати праці, додаткових пільг і компенсацій за роботу з особливими та шкідливими умовами праці та інших соціальних гарантій.

 
Застосування галузевих (міжгалузевих), територіальних та інших колективних угод PDF Печать E-mail

12.12.18

1. Яким чином роботодавець може документально підтвердити обов’язковість застосування для нього норм тієї чи іншої галузевої (міжгалузевої) угоди на підставі норм чинного законодавства?

 
Минсоцполитики упростит процедуру уведомительной регистрации колдоговоров PDF Печать E-mail


02.10.18

Упрощение процедуры уведомительной регистрации коллективных договоров и соглашений, обеспечение информирования о сфере действия соглашения уже близко. Обнародован соответствующий проект постановления Кабинета Министров Украины "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 13 февраля 2013 № 115".

 
Переглядаємо локальнi нормативнi акти щодо оплати працi та премiювання PDF Печать E-mail

 

Форми i системи оплати працi, норми працi, розцiнки, тарифнi сiтки, ставки, схеми посадових окладiв, умови запровадження та розмiри надбавок, доплат, премiй, винагород та iнших заохочувальних, компенсацiйних i гарантiйних виплат встановлюються пiдприємствами, установами, органiзацiями самостiйно у колективному договорi з дотриманням норм i гарантiй, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регiональними) угодами.

 
Що потрібно передбачити в колективному договорі? PDF Печать E-mail

01.02.18

Як відомо, колективний договір укладають для дотримання інтересів насамперед працівників, проте також і в інтересах власників та уповноважених ними органів. Що потрібно передбачити змістом колективного договору – далі.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4