Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Аутсорсинг в Украине и в мире: особенности, тенденции и перспективы PDF Печать E-mail


Исторически аутсорсинг впервые был признан как бизнес-стратегия в 1989 году, хотя инструментарий аутсорсинга был использован намного ранее в течение 70-х годов в автомобилестроительной отрасли. Регулярно применяемый на протяжении 90-х, инструмент аутсорсинга прочно интегрировался в международный бизнес.
Далее

 
Реанімація медицини: страхування PDF Печать E-mail

22.10.17

Станіслав Куценко, керівник Головного територіального управління юстиції у м.Києві, НВ.

У сучасному світі країни з високим рівнем військового конфлікту мають повністю контролювати медичну галузь як стратегічну. Яка, у разі війни, працюватиме на фронт.

Тому зараз, як ніколи, Україні потрібна докорінна реформа медичного сектору. А саме, впровадити високоякісні медичні послуги, забезпечити права учасників медичних правовідносин, знищити корупційні схеми системи охорони здоров’я.

 
Обзор интернет-изданий (16.10.2017 - 22.10.2017) PDF Печать E-mail

22.10.17

Шпаргалка для усунення неточностей у податковому розрахунку за ф. 1ДФ

 
Чи стане після реформи медицина платною і дуже дорогою? Чим лякають пацієнтів? Кабмін відповідає на запитання PDF Печать E-mail

Ухваливши законопроект 6327, Парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.

 
З 2018 року впроваджується нова модель фінансування первинної ланки меддопомоги PDF Печать E-mail

З 2018 року впроваджується нова модель фінансування первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Бюджетні кошти будуть «йти» за пацієнтом – до того лікаря та медзакладу, до якого звернулася за допомогою людина.

 
Без повышения: Рева объяснил, кто в Украине не попал под "осовременивание" пенсий PDF Печать E-mail

Размер пенсии увеличился для 90% пенсионеров, заверил министр, сообщает СЕГОДНЯ.ua.

В Украине пересчитали по обновленной формуле пенсии для всех пенсионеров, но повышение выплат коснулось не всех. Об этом заявил сообщил министр социальной политики Андрей Рева во время "Часа вопросов" к правительству в Верховной Раде.

 
Медичну реформу ухвалено. Які зміни чекають на українців? PDF Печать E-mail

20.10.17

Верховна Рада України ухвалила медичну реформу. Народні депутати ухвалили у другому читанні законопроект № 6327, що декларує докорінні зміни у системі охорони здоров’я. У першому читанні парламентарі також проголосували за законопроект № 6604, що забезпечує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету.

 
Уряд забезпечив належне використання коштів, виділених на будівельні роботи та реконструкцію Молодої гвардії PDF Печать E-mail

18.10.2017 | 14:37 
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив постанову „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва та реконструкції об’єктів державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія”.

 
Глава Уряду: В результаті медреформи лікарень менше не стане, і вони будуть забезпечені PDF Печать E-mail

19.10.2017 | 20:29 
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Медична реформа не призведе до зменшення кількості лікувальних закладів, а її результатом стане зміна фінансування системи охорони здоров’я, зміна якості надання послуг і оплати праці лікарів. Про це в ефірі телеканалу «1+1» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 
Підвищення пенсій не впливає на розмір "зимової" субсидії PDF Печать E-mail

20.10.2017 |  

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Підвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 87

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua