--return-- Новини
Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Июнь 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
192021222425
2627282930  

fgf

fgf

ferg


Володимир Гройсман: Скасування державного регулювання цін на продукти харчування - є антикорупційним кроком PDF Печать E-mail

23.09.2016
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Пілотний проект зі скасування державного регулювання цін на продукти харчування є антикорупційним кроком, який дозволить подолати один з інструментів тиску на бізнес. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами у п'ятницю.

 
Мінфін оприлюднює попередню версію пакету змін до Податкового кодексу для ще одного публічного обговорення PDF Печать E-mail

23.09.2016 |
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

Міністерство фінансів оприлюднює попередню версію пакету змін до податкового законодавства. На сьогодні дана версія активно обговорюється з громадськими експертами та представниками іноземних та українських бізнес-асоціацій; паралельно Мінфін опрацьовує запропоновані ними зауваження та пропозиції.

 
Мінфін презентував проект Держбюджету-2017 профспілкам і роботодавцям PDF Печать E-mail

23 вересня ц.р. у Міністерстві фінансів України відбулась презентація проекту Державного бюджету України на 2017 рік для представників профспілок і роботодавців.

Основні пріоритети розвитку держави на наступний рік представив заступник міністра фінансів України Євген Капінус, який акцентував увагу на тому, що відзначалися вони, виходячи з необхідності проведення в країні глибинних реформ в економічній та соціальних сферах. Серед ключових напрямків названо підвищення обороноздатності, соціальних стандартів, охорона здоров’я, розвиток освіти і культури, а також сфери АПК, дорожньої інфраструктури, енергетики тощо.

 
Мінфін розглянув профспілкові пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу України PDF Печать E-mail

У рамках громадського обговорення, Міністерство фінансів України 09.08.2016 року презентувало робочу версію змін щодо удосконалення податкової системи.

 
Профспілки домоглися відновлення роботи Одеського припортового заводу PDF Печать E-mail

21 вересня на засіданні КМУ ухвалено рішення про відновлення газопостачання Одеського припортового заводу.

 
Мінсоцполітики: У разі збільшення кількості зареєстрованих осіб субсидію не скасовують, а перераховують PDF Печать E-mail

23.09.2016 | МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Суттєвих змін в системі житлових субсидій не відбулося. Норма, відповідно до якої громадяни зобов’язані інформувати органи соціального захисту населення про зміни у складі сім’ї, діє в Україні з лютого 2015 року. Постановою №635 від 14 вересня 2016 року Кабінет Міністрів України лише конкретизував право управлінь соцзахисту призупинити нарахування субсидій у разі виявлення порушення діючого українського законодавства, наголошують в Мінсоцполітики.

 
Уряд схвалив проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток" PDF Печать E-mail

 

23.09.2016

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток”. Як наголосив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, представляючи проект акта на засіданні Уряду, документ спрямований на врегулювання питань своєчасного та цільового використання працівниками щорічних відпусток, додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей, надання додаткових відпусток у зв’язку з навчанням тощо.

 
Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації розглянула питання щодо приватизації Одеського припортового заводу PDF Печать E-mail

Як зазначалося під час обговорення, ПАТ «Одеський припортовий завод» (далі – ОПЗ) є високотехнологічним, унікальним та одним із найбільших підприємств хімічної галузі України, що має значний виробничий, інженерно-технічний, соціально-культурний та кадровий потенціал. Основними напрямами діяльності підприємства є виробництво мінеральних добрив та азотних сполук (аміак, карбамід), транспортне оброблення цієї та іншої хімічної продукції, її складування.

 
Роз'яснення Мінсоцполітики щодо визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах PDF Печать E-mail

 

 

21 вересня 2016  |  .

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 ,,Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах” (далі – постанова № 461) та у зв’язку з численними зверненнями підприємств і організацій, а також працівників, професії та посади яких були передбачені у списках № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 36 (далі – постанова № 36), та відсутні в новій редакції списків № 1 і № 2, затверджених постановою № 461, Міністерство соціальної політики надає роз’яснення.

 
В Одессе ликвидируют последствия стихии PDF Печать E-mail

В городском департаменте городского хозяйства состоялся расширенный брифинг для СМИ о ликвидации последствий непогоды в Одессе

 
<< Первая < Предыдущая 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Следующая > Последняя >>

Страница 75 из 97

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua