Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Бюджет Одессы: доходы и расходы по состоянию на 11 августа 2017 года PDF Печать E-mail

Информация об оперативном выполнении бюджета города Одессы за август 2017 года

Фактические поступления в бюджет города Одессы (без учета трансфертов и собственных поступлений бюджетных учреждений) за 8 банковских дней августа 2017 года составили 159,5 млн. грн., в том числе налог на доходы физических лиц поступил в размере 81,7 млн. грн.; единый налог – 34,6 млн. грн.; акцизный налог с реализации субъектами хозяйствования розничной торговли подакцизных товаров – 0,3 млн. грн.; налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, - 1,9 млн. грн., плата за предоставление других административных услуг – 2,4 млн. грн.

 
Важные изменения в работе городского транспорта Одессы PDF Печать E-mail

С 10 августа в связи с реконструкцией теплотрассы по ул. Пастера изменятся схемы движения автобусов. Троллейбус № 5 - до ж/д вокзала, а работа троллейбуса № 2 временно приостановлена

В связи с проведением работ по реконструкции теплотрассы на некоторых участках улично-дорожной сети Одессы вносятся изменения в схемы организации дорожного движения.

 
СЕРГІЙ КАПЛІН ВНІС ЗАКОНОПРОЕТ ПРО ЩОДЕННУ ПЕНЮ ЗА ЗАТРИМКИ ЗАРПЛАТИ І ЗАБОРОНУ ЗАЙМАТИ ПОСАДИ КЕРІВНИКАМ-БОРЖНИКАМ PDF Печать E-mail

09 серпня 2017

Представник ФПУ у Парламенті Сергій Каплін зареєстрував два профспілкових законопроекти №7003 та 7004 щодо посилення захисту працівника у випадку затримки зарплати. Позбавлення трударів законної винагороди за їхню працю - злочин і керівники, які це допустили мають нести за це сувору відповідальність.

 
Акції протесту медичних працівників бути – рішення прийнято! PDF Печать E-mail

08 серпня 2017

Внаслідок ігнорування владою вимог Профспілки працівників охорони здоров’я України та погіршення соціально-економічної ситуації в галузі Президія Профспілки на своєму засіданні 8 серпня прийняла рішення про проведення у першій половині вересня Всеукраїнської акції протесту працівників галузі. Вела засідання Голова Профспілки Вікторія Коваль. В заході взяв участь та виступив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

 
Одесса в цифрах: рынок труда на 1 августа 2017 года PDF Печать E-mail

Департамент труда и соцполитики: по итогам июля на рынке труда Одессы сохраняется стабильная положительная динамика

Анализ основных показателей рынка труда города Одессы свидетельствует о сохранении стабильной положительной динамики.

 
Інфляція в Україні з початку року становить 8,2%, показник знаходиться в межах прогнозу PDF Печать E-mail

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

За даними Державної служби статистики України ціни на споживчому ринку в липні поточного року порівняно з червнем зросли на 0,2%, а з початку року - на 8,2%. Цінова ситуація щодо продуктів харчування в липні, порівняно з червнем, була різнонаправленою. Так, подорожчали м'ясо та м'ясопродукти (5,1%), рис, масло, хліб, макаронні вироби (0,8-2,4%) проте значно подешевшали яйця (-9%) та овочі (-9,2%). Подешевшали також олія (-0,2%), риба (-0,4%), фрукти (-1,4%), крупи, зокрема гречка, та цукор (-0,2 - 4,3%). Зниження цін зафіксовано на одяг та взуття (-4,4%), а також паливо та мастила (1,1%).

 
Пенсійна реформа пройде без підняття пенсійного віку, - Володимир Гройсман PDF Печать E-mail

07.08.2017 
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
Пенсійна реформа стосується не тільки нинішніх, а й майбутніх пенсіонерів, і вона буде проведена без підвищення пенсійного віку. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбуку.

 
Григорій Осовий: "Профспілки і надалі будуть рішуче відстоювати інтереси людини праці" PDF Печать E-mail

07 серпня 2017

Найбільш актуальні питання соціально-економічного захисту працівників, серед яких активна позиція профспілок щодо пенсійної реформи та охорони праці, були головними під час інтерв'ю Голови СПО об'єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового у прямому ефірі парламентського телеканалу "Рада" 3 серпня ц.р.

 
86% українців заявили, що змушені "затягувати пояси": на чому економлять (інфографіка) PDF Печать E-mail

05.08.17

Лише 4% опитаних українців стверджували, що сьогодні вони не економлять ні на чому, повідомляє УНІАН.

 
Чи доведеться українцям платити за комуналку сусідів: президент підписав важливий закон PDF Печать E-mail

06.08.17

Глава держави підписав закон про комерційний облік комунальних послуг, українців чекають нові "комунальні" правила, передає Сегодня.ua.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 109

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua