Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Григорій Осовий: стримування зарплат може обернутися для країни непоправними втратами трудового потенціалу PDF Печать E-mail

02 червня 2017

У ході засідання КМУ 31 травня при розгляді питання щодо корегування макропоказників поточного року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привернув увагу членів Уряду до того, що визначений на державному рівні розмір мінімальної зарплати – в 3.200 грн. має виплачуватись як мінімальна державна гарантія на усіх без виключення підприємствах будь-якої форми власності.

 
Уряд звільнив студентів-медиків від обов'язкового відпрацювання PDF Печать E-mail

31.05.2017 |  
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНІ

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, що остаточно скасувала обов’язкове працевлаштування студентів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду сьогодні, 31 травня 2017 року.

 
Уряд ухвалив прогноз макроекономічних показників 2018-2020 рр. PDF Печать E-mail

31.05.2017 |
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

31 травня на засіданні Кабінету Міністрів України затверджено Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки.

 
Збільшення кількості платників ЄСВ дозволить уникнути необхідності у підвищенні пенсійного віку, - Андрій Рева PDF Печать E-mail

30.05.2017 | 19:39
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив у своєму відео-зверненні, присвяченому проведенню пенсійної реформи, про два варіанти вирішення проблем пенсійної системи, що були доступні Уряду при розробці відповідного проекту закону.

 
Х ОТРАСЛЕВАЯ СПАРТАКИАДА РАБОТНИКОВ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ, ПОСВЯЩЕННЫЕ ДНЮ МЕДИЦИНСКОГО РАБОТНИКА PDF Печать E-mail

 

25 мая 2017 года                                                 город Одесса

стадион «Динамо»  

В городе Одессе на стадионе «Динамо» 25 мая 2017 года прошла Х  отраслевая

Спартакиада работников здравоохранения,  посвященная Дню медицинского работника.

 
Накопичувальний рівень пенсійної системи не може бути альтернативою солідарному – ці два рівні однієї системи повинні, і будуть, доповнювати одне одного, - Андрій Рева PDF Печать E-mail

29 травня 2017

В ефірі телеканалу «Еспресо.тв» Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про ідеологію пенсійної реформи та пояснив хибність ідеї повної заміни солідарної системи на накопичувальну.

 
ЗАСІДАННЯ НТСЕР. Реформування системи освіти та охорони здоров’я має бути серед головних пріоритетів PDF Печать E-mail

29 травня 2017

Актуальні проблеми у системі освіти та охорони здоров’я, пошук нових ефективних шляхів їх реформування в інтересах людей праці обговорили учасники засідання Національної тристоронньої соціально-економічної Ради, що відбулось 29 травня в Клубі Кабінету міністрів України.

 
Спортивне свято сільських трударів Одещини PDF Печать E-mail

Обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України з 26 по 28 травня провела фінальні змагання сільських спортивних ігор  Одещини з з 6 видів спорту, а саме: армспорту, гирьового спорту, дартсу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, перетягуванні линви.

 
Дітям, аби їздити до Європи без візи, обов’язково потрібно мати біометричний закордонний паспорт PDF Печать E-mail

29.05.2017 |
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Із впровадженням безвізового режиму для громадян України відкривається можливість вільно подорожувати в низку країн Європи. При цьому готуючись до подорожі українські громадяни тепер зможуть більш спокійно їх планувати, в тому числі спонтанно. Поїздки можуть бути як просто на вихідні, так і на різноманітні виставки, фестивалі, футбольні матчі або ж до друзів та рідних.

 
28 мая ПОЗДРАВЛЯЕМ! PDF Печать E-mail
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 98

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua