Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Бюджет Одессы: доходы и расходы по состоянию на 24 ноября 2017 года PDF Печать E-mail


Информация об оперативном выполнении бюджета города Одессы за ноябрь 2017 года

Фактические поступления в бюджет города Одессы (без учета трансфертов и собственных поступлений бюджетных учреждений) за 17 банковских дней ноября 2017 года составили 379,3 млн. грн., в том числе: налог на доходы физических лиц поступил в размере 181,0 млн. грн.; единый налог – 91,1 млн. грн.; акцизный налог с реализации субъектами хозяйствования розничной торговли подакцизных товаров – 3,1 млн. грн.; акцизный налог из произведенного в Украине топлива – 1,8 млн. грн.; акцизный налог из ввезенного на таможенную территорию Украины топлива – 14,0 млн. грн.; налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, - 4,3 млн. грн., плата за предоставление других административных услуг – 6,0 млн. грн.

 
Фонд держмайна оголосив конкурс на незалежних членів Наглядових рад Турбоатома, Центренерго та ОПЗ PDF Печать E-mail

24.11.2017 |

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Фонд державного майна України оголосив конкурс з відбору претендентів на зайняття посад трьох незалежних членів Наглядових рад ПАТ «Турбоатом», ПАТ «Центренерго» та ПАТ «Одеський припортовий завод». Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров.

 
Розпочато роботу з укладення Генеральної угоди на новий строк PDF Печать E-mail

24.11.2017
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні у Міністерстві соціальної політики під головуванням Державного секретаря Мінсоцполітики Віктора Іванкевича відбулися консультації з питань укладення нової колективної угоди на національному рівні, участь у яких взяли представники сторін чинної Генеральної угоди.

 
МОЗ про автономізацію лікарень: як відбуватиметься, які переваги надасть медустановам? PDF Печать E-mail

25.11.17

6 листопада набрав чинності закон щодо автономізації лікарень. Що таке автономізація, як і коли вона відбуватиметься, які переваги надасть медустановам та якими будуть юридичні наслідки - відповіді у нашій статті.

 
Во сколько обойдется высокоспециализированная медицинская помощь по реформе? PDF Печать E-mail

25.11.17

Утверждены тарифы на услуги участников пилотного проекта, сообщает ЮРЛИГА.

Определен механизм Расчета тарифов на услуги по предоставлению третичной (высокоспециализированной) медицинской помощи участниками пилотного проекта по изменению механизма финансирования оказания медпомощи в отдельных научно-исследовательских учреждениях НАМН.

 
У Мінфіні розповіли, коли планується запустити монетизацію субсидій для населення PDF Печать E-mail

25.11.17

В Україні монетизацію субсидій для населення можуть запустити з 2019 року. Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

 
Ухилення від аліментів: новий рівень відповідальності PDF Печать E-mail

25.11.17

Юрист ЄПАП Україна проаналізував законопроект щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, повідомляє ЮРЛІГА.

 
"Чорна п'ятниця" в Україні – особлива: що не так з цінами і продажами PDF Печать E-mail

25.11.17

Сайт "Сегодня" поцікавився, чи помітний економічний ефект від листопадових розпродажів.

 
Які соціальні допомоги і на скільки зростуть з 1 грудня 2017 року PDF Печать E-mail

25.11.17

Олександра Баландюх, ZAXID.NET

В Україні з 1 грудня 2017 року підвищують прожитковий мінімум до 1700 грн на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і всі соціальні допомоги, які до нього прив’язані.

Як повідомив ZAXID.NET начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог департаменту соціального захисту ЛОДА Василь Гельбич, для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 грудня прожитковий мінімум буде такий:

 
ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ ЖОВТНЯ 2017 РОКУ PDF Печать E-mail

23 листопада 2017

 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2017 року у розрахунку на місяць на одну особу становив 3 017 грн (з урахуванням суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 3 460 грн), для дітей віком до 6 років –

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 107

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua