Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

Одеські освітяни провели триденне навчання в Чернігові

...
Click on the slide!

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

...
Click on the slide!

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Чи є ефективним захист прав через подання петиції? PDF Печать E-mail

12.11.16

Юлія Сидорчук, юрист

Україна відносно молода держава, яка поки розвивається. З процесом європейської інтеграції доводиться імплементувати норми європейського права до українського законодавства.

Людина може різними формами та способами захищати власні права і свободи, звернення до суду, до органів державної влади та місцевого самоврядування, тощо. Одним із способів захисту прав людини і громадянина є можливість звернення через подання електронної петиції. Зовсім недавно цей інститут з ’ явився і в нашій державі. Безсумнівно усі неодноразово чули як ЗМІ зазначають про те, що кожний громадянин може подати електронну петицію Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування.

 
Монетизировать субсидии в Украине могут к весне PDF Печать E-mail

12.11.16

Минфин рассматривает несколько моделей, а критерием для выбора станет повышение энергоэффективности и платежной дисциплины, передает СЕГОДНЯ.ua

 
Уряд зобов'язав надавачів комунальних послуг перерахувати незаконно виставлені субсидіантам борги PDF Печать E-mail

12.11.16

Постачальники житлово-комунальних послуг повинні здійснити перерахунок платежів за жовтень у разі, якщо громадянам - одержувачам житлових субсидій надійшли платіжки із заборгованістю за тепло, газ чи електроенергію у разі використання цих енергоносіїв для опалення за минулий опалювальний період. До цього їх зобов’язує постанова Кабінету Міністрів України, ухвалена на засіданні Уряду.

 
Голова Уряду: Субсидії є безповоротною знижкою держави на житлово-комунальні послуги і не потребуватимуть повернення PDF Печать E-mail

12.11.16

Житлові субсидії є механізмом безповоротної, адресної компенсації державою витрат громадян на оплату житлово-комунальних послуг і не потребуватиме повернення громадянами державі. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи селекторну нараду з питань реалізації програми житлових субсидій у вівторок.

 
Работники государственных предприятий получат право на забастовку PDF Печать E-mail

12.11.16

Андрей Кривещенко, «Судебно-юридическая газета»

Верховная Рада Украины снимет ограничение права на забастовку закрепленных в ряде специальных законов, что обеспечит работникам расширение условий для использования права и гарантий на забастовку.

 
Гидрометцентр сообщает об ухудшении погодных условий по Одессе и области PDF Печать E-mail

13 ноября ночью ожидается сильный дождь, местами очень сильный, днем осадки, местами сильные, по северу области в виде мокрого снега

 
Сума субсидії має зараховуватися постачальником послуги у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів PDF Печать E-mail

11.11.2016 |
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сума субсидії, яку держава надала громадянам для оплати комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана у минулому місяці родиною внаслідок економії електроенергії, газу чи води, має зараховуватися постачальником послуги у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів, у тому числі обов’язкової частки платежу.

 
Сергій Каплін зареєстрував проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття обмежень права на страйк PDF Печать E-mail

Народний депутат України, представник Федерації профспілок України у Парламенті Сергій Каплін зареєстрував у Верховної Раді проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття обмежень права на страйк». Цей законопроект ініційований Федерацією профспілок України.

 
Встановлено обмеження кількості та періодичності планових перевірок органами Держпраці PDF Печать E-mail

Минулого тижня Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо лібералізації системи державного нагляду (реєстр. № 2418а від 21.07.2015).

 
За протидію виявленню зарплати «у конверті» пропонується штрафувати в розмірі 100 мінзарплат PDF Печать E-mail

Урядовий законопроект № 5130 передбачає посилення відповідальності юридичних та фізичних осіб — підприємців у випадку недопущення державного інспектора праці до проведення перевірки:

 
<< Первая < Предыдущая 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Следующая > Последняя >>

Страница 138 из 144

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua