Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

Одеські освітяни провели триденне навчання в Чернігові

...
Click on the slide!

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

...
Click on the slide!

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Одесса готовится отпраздновать Новый год и Рождество. Программа PDF Печать E-mail

Новый год и Рождество Христово в Одессе: благотворительная дипломатическая ярмарка, фестиваль «Odessa light fest», творческие проекты, ярмарки, концерты, спектакли и массовые гуляния. Программа. Видео

В Одессе встреча Нового года и празднование Рождества продлятся с 15 декабря 2018 года до 19 января 2019 года.

 
Коментар НБУ щодо рівня інфляції у листопаді 2018 року PDF Печать E-mail

15.12.18

У листопаді 2018 року споживча інфляція прискорилася до 10,0% р/р. У місячному вимірі ціни зросли на 1,4%. Про це свідчать дані, опубліковані Державною службою статистики.

Інфляція в річному вимірі у листопаді була близькою до прогнозу, опублікованого у жовтневому "Інфляційному звіті". Дещо вищі показники базової інфляції та темпів зростання адміністративно регульованих цін майже повністю компенсувались нижчими темпами зростання цін на сирі продовольчі товари.

 
ВИМОГИ ПРОФСПІЛОК – НА КОНТРОЛІ ФПУ. Відповідь Мінфіну PDF Печать E-mail

13 грудня 2018

 

Міністерство фінансів України на виконання доручення КМУ та за підсумками робочої зустрічі з керівниками всеукраїнських галузевих профспілок і територіальних профоб’єднань повідомило, що під час обговорення з профспілками запропонованих ними розмірів соціальних стандартів було досягнуто згоди щодо проведення обрахунків з метою можливого запровадження підвищених показників у розмірах, які пропонуються Мінфіном, а саме:

 
В Одесі створюють міську службу невідкладної медичної допомоги PDF Печать E-mail

В Одесі буде працювати цілодобова служба невідкладної допомоги «15-50»

12 грудня 2018 року Одеською міською радою прийнято рішення про створення комунального закладу «Центр невідкладної медичної допомоги». Заклад створено з метою реалізації державної політики в сфері охорони здоров'я шляхом надання населенню невідкладної і консультативної медичної допомоги, реалізації заходів з профілактики захворювань і підтримки громадського здоров'я.

 
Експерти зберегли прогноз щодо зростання реального ВВП у 2019 році на 3% PDF Печать E-mail

12 грудня 2018

В Мінекономрозвитку 7 грудня 2018 року відбулась дискусія з питань макроекономічного аналізу та прогнозування між провідними фахівцями в сфері макропрогнозування державного та недержавного сектору. Фахівці Федерації профспілок України взяли участь у заході. За результатами дискусії Мінекономрозвитку опублікувало черговий випуск “Україна: перспективи розвитку. Консенсус-прогноз” (грудень 2018).

 
Регламент роботи системи електронних платежів PDF Печать E-mail

Доброго дня!

Вчора НБУ повідомив, що визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України (СЕП) та порядок роботи банківської системи України з 27 грудня по 8 січня

 
Як будемо відпочивати у свята протягом 2019 року? – повідомлення від Держпраці PDF Печать E-mail

12.12.18

На 2019 рік випаде безліч дат, коли українці зможуть відпочити в середині робочого тижня. Про це повідомила Держпраці

 
Инфляция за ноябрь 2018 года составила 1,4 % PDF Печать E-mail

11.12.2018

Госстат опубликовал очередной экспресс-выпуск "Индексы цен" (файл в формате WORD), в котором сообщается, что цены на потребительском рынке в ноябре 2018 года по сравнению с предыдущим месяцем выросли на 1,4 %, а с начала года – 8,9 %.

 
4-й Всемирный конгресс МКП завершился сегодня в Копенгагене переизбранием Шаран Барроу генеральным секретарем профсоюзного движения, в рядах которого насчитывается 207 миллионов человек PDF Печать E-mail

10 грудня 2018

В течение пяти дней более 1200 участников участвовали в дискуссиях, чтобы определить политику и приоритеты международного профсоюзного движения на следующие четыре года. К Конгрессу обратились премьер-министр Дании Ларс Локке Расмуссен; лорд-мэр Копенгагена Фрэнк Дженсен; Генеральный директор Международной организации труда Гай Райдер.

 
Заранее позаботьтесь об уплате налогов в связи с празднованием новогодних праздников PDF Печать E-mail

10.12.18

В соответствии с нормами НКУ срок уплаты налогов и сборов, если последний день уплаты налогового обязательства приходится на выходной или праздничный день, не переносится.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 162

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua