Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Влада реформує трудове законодавство: у Раді зареєстровано проєкт Закону PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.04.21

Для спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність, групою народних депутатів зареєстровано проєкт Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність" (реєстр. № 5371).

 
ВРУ ухвалила закон про необов’язковість ДПА у 2021 році PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

14.04.2021

ВРУ 13 квітня прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року»

 
У ніч на 16 квітня в трьох районах Одеси буде відключена вода PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

14 квітня

Філія «Інфоксводоканал» інформує мешканців міста, керівників підприємств та організацій, що у зв'язку з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на ВНС “Головна”:

 
Трамвай №12: тимчасова схема руху з 15 квітня по 1 вересня PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

13 квітня

У зв’язку з тимчасовим закриттям руху автотранспорту по вул. Преображенській (на ділянці від вул. Пантелеймонівської до вул. Новощіпний ряд) у м. Одесі

 
Сімейні лікарі Одеси видають кисневі концентратори пацієнтам з COVID-19 PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

13 квітня

Забезпечення медичних закладів Одеси необхідним обладнанням для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади з початку епідемії.

 
В Одесі впроваджують цифрову систему управління сферою охорони здоров'я PDF Печать E-mail

Інформація з сайту omr.gov.ua/

13 квітня

13 квітня 2021 року між Одеською міською радою та ТОВ «Advanter Health» укладено Меморандум про спільні наміри щодо впровадження проєктів з розробки та реалізації стратегічних планів розвитку системи охорони здоров'я м. Одеси.

 
Профспілкова позиція щодо законопроекту про оптимізацію діяльності Фонду соцстраху PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

13 квітня ц.р. відбулась нарада за участі Голови ФПУ Осового Г.В., заступника Голови ФПУ Шубіна О.О., голови Комісії Ради ФПУ з питань соціального захисту членів профспілок і соціального страхування Шевченка П.В., членів правління фондів соціального страхування України від сторони застрахованих осіб Ольховця Г.А., Тулея П.П., Мушенка О.М., Максимчука В.С., представників профспілок-членів СПО об’єднань профспілок Колосюк Г.В., Левицької Н.А. та ін.

 
COVID-19 в Одесі: статистика по захворюваності та рекомендації щодо профілактики PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

COVID-19 в Одесі: статистика по захворюваності та рекомендації щодо профілактики

 
СПО об’єднань профспілок – представництво в Уряді, урядових та парламентських комітетах (5–9 квітня 2021 року) PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

12 квітня 2021

7 квітня 2021 року відбулося засідання Кабінету Міністрів України (у режимі відеоконференції), в якому взяв участь Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Осовий Г.В.

 
Позиція профспілок щодо стимулювання працевлаштування пенсіонерів буде врахована депутатами PDF Печать E-mail

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

12 квітня 2021

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України поінформував СПО об’єднань профспілок про розгляд його звернення щодо проекту Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо стимулювання працевлаштування громадян пенсійного віку» (реєстр. № 4688).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 175

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua