Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Функції фондів соцстраху та безробіття можуть передати ПФУ PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.04.21

Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів (далі — Комітет) на своїй сторінці у facebook повідомляє, що 2 квітня 2021 року Комітет провів робочу нараду з Пенсійним фондом України щодо можливостей фонду забезпечити на своїй базі адміністрування функцій Фонду соціального страхування (далі - ФСС) та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд на випадок безробіття).

 
В Одесі пройде ІІІ Міжнародний музичний конкурс «Talents of the wоrld» PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

 

З 31 травня по 4 червня 2021 року в м. Одесі буде проводитись третій проєкт «Міжнародна творча майстерня».

Відкритий творчий проєкт «Міжнародна творча майстерня» проводиться з метою розвитку духовності підростаючого покоління, збереження музичних традицій багатонаціонального музичного мистецтва та подальшого розвитку культурної спадщини, популяризації академічного мистецтва, підвищення фахової майстерності викладачів мистецьких закладів, формування високих естетичних потреб підростаючого покоління.

 
ЕТАПИ ВЕЛИКОГО ШЛЯХУ. Як Уряд планує підвищити пенсії в Україні у 2021 році PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

У 2021 році планують ще декілька етапів підвищення пенсій в Україні. Про це у Facebook розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, індексація пенсій за березень повністю завершена – виплатили 43 млрд гривень, що на 20% більше, ніж за березень 2020. Середній розмір підвищення склав трохи більше 300 гривень, індексація торкнулася 8 млн українських пенсіонерів.

 
Революція у виплаті лікарняних: роботодавці різко розкритикували новий проєкт Мінсоцполітики PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

07.04.21

Законопроект Мінсоцполітики про Фонд соцстраху призведе до двократного збільшення виплат роботодавцями.

Загрози, про які роботодавці буквально «кричали», починаючи з 2018 року, стали реальністю та боляче б’ють по бізнесу, працівниках та економіці країни.

 
Влада пропонує впровадити вільні трудові договори - що чекає працівників та роботодавців? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

07.04.21

Про осучаснення трудового законодавства та його спрощення для малого й середнього бізнесу йшлося під час онлайн-зустрічі членів Української Ради Бізнесу із головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою, заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Дядюрою, керівником проєктів Команди підтримки реформ при Мінекономіки Андрієм Телюпою та фахівцями аналітичних центрів. Участь в обговоренні взяли представники бізнес-асоціацій, громадських та експертних організацій. Модератором зустрічі виступила член Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу Надія Бедричук.

 
Заклади освіти Одеси працюють в дистанційному режимі. PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

 

05 квітня

 

Станом на 5 квітня 2021 року в Одесі на навчання з використанням технологій дистанційної освіти переведені всі 5-11 класи закладів загальної середньої освіти, позашкільні заклади освіти.

 
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДІВ ПРОТИ ПОШИРЕННЯ COVID-19 В ОДЕСІ на 01.04.2021 PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту omr.gov.ua/

06 квітня

В Україні та в усьому світі продовжує спостерігатися інтенсивне і тривожне зростання захворювання COVID-19.

 
АКТУАЛЬНО. Голова ФПУ Григорій Осовий про другу хвилю наступу на права працівників і профспілок PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

"Перша хвиля прокотилася на початку 2020 року законопроектами Гончарука - Милованова 2708 «Про працю» та пані Г. Третьяковоі 2681 щодо прав профспілок, яка розбилася об потужний спротив українських працівників та спілчан, підтриманих міжнародною спільнотою, - пише на сторінці у Facebook Голова СПО об'єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

 
Не допустимо порушення прав працівників ! PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

05 квітня 2021

ЗВЕРНЕННЯ керівників національних репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів Генеральної угоди на 2019-2021 рр. щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин»

 
Як працюватиме система обов’язкового пенсійного накопичення, яку пропонують запровадити в Україні Власність людини PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

06.04.21

Головне, що пропонується змінити, - це право власності. Зараз працюючі люди «скидаються» грошима, а держава їх виплачує у вигляді пенсії пенсіонерам. Сплачуючи соціальні внески, працюючі люди набувають страховий стаж, який впливає на розмір їх майбутньої пенсії, але у свою власність нічого не отримують. Тому їхня майбутня пенсія насправді залежатиме від того, скільки внесків сплачуватимуть у майбутньому інші люди, від того, скільки буде таких людей.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 175

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua