Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Нам знову нав’язують трудове рабство PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

 

1 квітня, не дивлячись на категоричні заперечення представника СПО профспілок, зауваження Урядового уповноваженого з гендерної політики, Уповноваженого ВР з прав людини, Урядовий Комітет з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та соціальної політики рекомендував Уряду розглянути законопроект Мінекономіки про дерегуляцію трудових відносин.

 
Вітаємо переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці – очима дітей» PDF Печать E-mail

Юні художники Одеси та області вже декілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнської акції — конкурсі малюнків  «Охорона праці — очима дітей».

Головне управління Держпраці в Одеській області спільно з Федерацією профспілок області, представниками органів місцевого самоврядування та роботодавцями організує проведення конкурсу у регіоні.

 
Новації квітня: що і для кого зміниться? PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

01.04.21

16 важливих змін і подій, які очікують українців у квітні 2021 року

1) Індексація зарплати — нюанси у квітні

У квітні 2021 року зарплату треба буде індексувати в межах прожиткового мінімуму 2270 грн. Коефіцієнти індексації зміняться, але не для всіх. Зокрема, вперше буде нараховуватися індексація для базового місяця – листопада 2020 року, а за збільшеними коефіцієнтами – січня-березня 2020 року. Більше (і з прикладами) читайте у щомісячному роз'ясненні від редакції.

 
Розмір лікарняних зменшиться, але перші 10 днів за рахунок роботодавця, - новий проєкт від Мінсоцполітики PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.04.21

З метою забезпечення фінансової стійкості Фонду соціального страхування України, Міністерство соціальної політики пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів України. Відповідний законопроєкт оприлюднено на сайті Мінсоцполітики.

 
Главы Одесской ОГА, облсовета и профсоюза госслужащих подписали Меморандум о сотрудничестве PDF Печать E-mail


31.03.2021

ОДЕССА, 31 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ

— Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий подписал трехсторонний Меморандум о сотрудничестве между Профсоюзом сотрудников государственных учреждений Украины, Одесской ОГА и Одесским областным советом.

 
Відповідь на звернення PDF Печать E-mail

 

 

 
Відповідь на звернення PDF Печать E-mail
 
В Одесі підбили підсумки роботи галузі охорони здоров'я у 2020 році PDF Печать E-mail

 

30 березня 2021 року директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Олена Якименко представила звіт про діяльність Департаменту та роботу системи охорони здоров'я Одеси у 2020 році.

 
«Трудові ноу-хау» від Міхеіла Саакашвілі PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

Нещодавно у своїй колонці в газеті «Київ пост» Міхеіл Саакашвілі надав рецепти спрощення трудових відносин, начебто в інтересах людини праці, а насправді?

 
Роз’яснення щодо ситуації з реєстрацією голів первинок у центрах зайнятості PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

30 березня 2021

На звернення Федерації профспілок України до Державного центру зайнятості з приводу надання роз’яснення щодо відмови головам первинних профспілкових організацій в місцевих центрах зайнятості у реєстрації їх як безробітних осіб надійшла відповідь.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 175

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua