Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Май 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

fgf

fgf

ferg


Лілія Гриневич: До 1 грудня всі школи мають виконати вимогу Закону "Про освіту" та оприлюднити інформацію про надходження та використання коштів PDF Печать E-mail

02.11.2017   
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Значна частка норм Закону «Про освіту» вже вступили у силу, зокрема школи вже зараз зобов’язані оприлюднювати фінансову звітність щодо фінансових надходжень та витрат закладу, незалежно від того, чи йдеться про державні кошти, чи про благодійні внески батьків. Про це йшлося впродовж наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками усіх обласних управлінь освіти України сьогодні, 2 листопада, у залі Колегії МОН.

 
Враховуючи інтереси працівників PDF Печать E-mail

02 листопада 2017

2 листопада під головуванням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Олександра Шубіна відбулось засідання Робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням

 
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Генеральна угода має відповідати інтересам людини праці PDF Печать E-mail

02 листопада 2017

Засідання Спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк відбулось 2 листопада у приміщенні Міністерства соціальної політики України.

 
Закон зобов'язує громадян призовного віку прийти до призовної дільниці навіть без повістки PDF Печать E-mail

01.11.2017 
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Закон України “Про військовий обов’язок і військову службу” зобов’язує призовників, після набрання чинності Указу Президента України про проведення чергового призову та після надходження повістки районного (міського) військового комісаріату прибути до призовної дільниці для проходження призовної комісії. Прибути потрібно у строк, зазначені в повістці. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку чергового призову.

 
Прогноз цен в ноябре: больше всего подорожают мясо и бензин PDF Печать E-mail

Расходы среднестатистической украинской семьи по итогам октября выросли на 3,5%; заметно  подорожают мясо и бензин, а получатели субсидий заплатят по-новому за коммуналку

 
На Одещині планують створити український простір по всій області PDF Печать E-mail

01.11.2017 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

В Одеській області створюватимуть освітньо-культурні українські простори - обладнані сучасною технікою, іграми та з цікавими книжками українською мовою. Про це розповів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов на зустрічі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

 
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Профспілки вимагають справедливої оплати праці в бюджетній сфері PDF Печать E-mail

01 листопада 2017

Актуальні питання удосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, у тому числі шляхом вироблення нових підходів до формування Єдиної тарифної сітки обговорили 1 листопада учасники узгоджувальної наради у Міністерстві соціальної політики України.

 
ДИНАМІКА ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У ВЕРЕСНІ 2017 РОКУ PDF Печать E-mail

31 жовтня 2017

Динаміка заборгованості з виплати зарплати 
за даними Держкомстату
(таблиця додається)
 
ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ – ЗДОРОВ’Я ГРОМАДЯН PDF Печать E-mail

30 жовтня 2017

27 жовтня в Одесі, на базі ДП "Клінічний санаторій ім. Пирогова" (курорт Куяльник) відбулось спільне засідання Наглядової ради і Правління ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця".

 
Профспілки працюють над реформуванням оплати праці бюджетників PDF Печать E-mail

31 жовтня 2017

Представники всеукраїнських профспілок працівників бюджетної сфери 30 жовтня на нараді під головуванням заступника Голови ФПУ Олександра Шубіна обговорили можливі шляхи удосконалення оплати праці, зокрема й через зменшення кількості тарифних розрядів ЄТС, встановлення міжтарифних співвідношень з однаковим «кроком» та збільшення тарифних коефіцієнтів.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 97

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua