--return-- Новини
Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Май 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

fgf

fgf

ferg


ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ В ОХОРОНІ ПРАЦІ PDF Печать E-mail

 

З метою  презентації досягнень та пріоритетних завдань Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у розвитку соціального страхування 29 жовтня 2015р. у відділенні виконавчої дирекції фонду у м. Одеса відбулося засідання круглого столу «Напрямки діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери».

 
Генеральний секретар МКП Шаран Барроу звернулася до Президента України Петра Порошенка щодо профспілкового майна PDF Печать E-mail

29 вересня 2015 року Генеральний секретар МКП Шаран Барроу звернулася до Президента України Петра Порошенка з листом, в якому йдеться:

 
Про Реєстр неприбуткових установ та організацій PDF Печать E-mail

 

Державна фіскальна служба України Офіційний портал

Про Реєстр неприбуткових установ та організацій

Розділ: Повідомлення та нагадування

 
Акция PDF Печать E-mail

 

 

26 августа 2015 г. состоялось пикетирование

здания Хозяйственного суда Одесской области.


Основанием стало заседание суда  по иску

прокуратуры Одесской области в Хозяйственный

суд о лишении права собственности и

пользования имуществом профсоюзов

области и передачи здания Дома профсоюзов

в собственность государства.


В акции приняли участие более 400 членов

профсоюза, как с многолетним стажем,

участвовавших своими взносами в

приобретение здания, так и молодых членов

профсоюза, познающих  силу

коллективных действий против произвола.


Заседание суда было перенесено, в связи с

болезнью судьи.

 
Відповідь з Адміністрації Президента на звернення профспілок PDF Печать E-mail

З Адміністрації Президента України до Федерації профспілок України надійшла відповідь на звернення Голови ФПУ Григорія Осового до Президента України Петра Порошенка щодо позиції профспілок України у зв’язку з підготовкою змін до Конституції України, прийнятою на засіданні Ради ФПУ.

 

Пропонуємо ознайомитись з текстом листа з АП.

Прес-центр ФПУ

 

 
Акция 26.08.2015 г. PDF Печать E-mail

Фоторепортаж

 

 

 
Пресс-конференция PDF Печать E-mail

20 августа 2015 г. состоялась пресс-конференция, проведенная представителями Федерации профсоюзов Одесской области для средств массовой информации.

 
Пикетирование здания Облсовета PDF Печать E-mail

12 августа 2015 г. возле здания Одесского областного Совета депутатов перед началом сессии состоялось пикетирование, организованное членами профсоюза Одесской области. Основанием стала глубокая обеспокоенность членов профсоюза по поводу обращения прокуратуры Одесской области в Хозяйственный суд Одесской области с иском о лишении права собственности и пользования имуществом профсоюзов области и передачи здания Дома профсоюзов в собственность государства.

 
Нас поддерживают PDF Печать E-mail

 

У зверненні до Голови ФПУ Осового Г.В. Федерація профспілок Одеської області висловила глибоке занепокоєння з приводу звернення прокуратури Одеської області до Господарського суду Одеської області з позовом про витребування майна профспілок у власність держави.

 
Обращение PDF Печать E-mail

 

 

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК

ОДЕСЬКОЇ       ОБЛАСТІ

_______________________

 

07.08.2015 року  від імені Федерації профспілок Одеської області були направлені листи: Президенту України, Прем’єр - міністру України, Голові Верховної Ради України та Народним депутатам України, з таким змістом:

Федерація профспілок Одеської області висловлює глибоке занепокоєння  з приводу звернення  прокуратури  Одеської області до Господарського суду Одеської області з позовом про витребування майна профспілок у власність держави.

Підставою  для позову стало  звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Пашинського С.В. до Генеральної прокуратури України щодо вжиття представницьких заходів з метою витребування з чужого незаконного володіння у державну власність адміністративної споруди, розташованої за адресою: м. Одеса, Куликове поле,1.

Вказану споруду Одеська обласна рада профспілок придбала  за залишковою вартістю по балансу – 1 837 018 карбованців, які були сплачені, та будинок 03.02.1984 передано Одеській обласній раді професійних спілок за актом передачі, про що зазначено і в позовній заяві.

Сам прецедент створює умови для ослаблення автономії профспілок в Україні, встановленої міжнародним правом, Конституцією  України,  ліквідації захищеності профспілок від зовнішнього втручання, у т.ч. з боку державних органів.

Вимоги, викладені в позовній заяві, істотно порушують правові засади діяльності профспілок як організацій громадського суспільства, підривають демократичні засади їх діяльності.

Держава забезпечує захист прав власності. Згідно зі ст. 13 Конституції України всі суб’єкти права власності рівні перед законом.

Посилання прокуратури Одеської області на вимоги законодавства стосовно передачі підприємств, установ та організацій союзного підпорядкування, розташованих на території України,  у власність держави не стосується будівлі, в якій знаходиться Федерація профспілок Одеської області.

Просимо взяти до уваги, що спірний об’єкт нерухомості (будівля) не був майном громадської організації союзного підпорядкування, не перебував у віданні Української республіканської Ради профспілок, правонаступником якої після розпаду СРСР стала Федерація професійних спілок України та не є державною власністю, а був придбаний за кошти громадської організації -   Одеської обласної ради професійних спілок , правонаступником якої є Федерації профспілок Одеської області. 

Федерація профспілок Одеської області здійснює свою діяльність згідно з Конституцією України, законами України « Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про соціальний діалог», чинним законодавством України та об’єднує більш як 320 тисяч членів профспілок Одеської області.

Профспілки завжди стояли на захисті соціально-економічних прав та інтересів трудящих і в теперішній час є рівноправним партнером у соціальному діалозі з органами державної влади та місцевого самоврядування, а примусове витребування приміщення, яке є власністю Федерації профспілок Одеської області є прямим порушенням норм міжнародного права, Конституції України, Цивільного кодексу України та Міжнародних конвенцій, ратифікованих Україною.

Сподіваємося на  взаємопорозуміння та підтримку.

Голова Федерації профспілок

Одеської області

В.В. Буратинський

 

 
<< Первая < Предыдущая 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Следующая > Последняя >>

Страница 89 из 90

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua