Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Проінформувати Держпраці про медогляд-2021 треба до 1 грудня PDF Печать E-mail


Держпраці у Полтавській області нагадало, що до 1 грудня роботодавці повинні подати заяву щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду за Порядком №246. До заяви додаються також витяг зі штатного розкладу та дані лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників.

 
Профилактические медосмотры по просьбе граждан и работодателей: когда действует НДС-льгота PDF Печать E-mail

17.11.20

ГНС разъяснила порядок применения НДС-льготы к операциям по проведению профилактических медицинских осмотров и лабораторных бактериологических исследований. Причем последние могут предоставляться как отдельный вид услуг, так и как составляющая услуги по проведению медицинских осмотров.

 
Підставою для страхових виплат медичним працівникам та членам їх сімей є акт розслідування захворювання PDF Печать E-mail

15.11.20

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

 
Під час прийняття на роботу необхідно проводити вступний інструктаж працівника PDF Печать E-mail

12.11.20

Проходження такого інструктажу є обов’язковою умовою допуску працівника до роботи

 
Як правильно організувати та провести лабораторні дослідження умов праці? PDF Печать E-mail

05.11.20

Наполягання окремих роботодавців чи їх представників на організації та проведенні лабораторних досліджень умов праці тільки при атестації робочих місць (або один раз на 5 років) не є правомірними

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 130