Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Нарушение законодательства по охране труда: штрафной вопрос PDF Печать E-mail


Нестеренко Максим, налоговый эксперт, Чернышова Наталья, налоговый эксперт

Бухгалтер 911 Декабрь, 2019/№ 50

https://i.factor.ua/journals/buh911/2019/december/issue-50/article-105981.html

Какие последствия повлечет за собой пренебрежение правилами охраны труда (ОТ) работодателем? Рассмотрим подробно этот вопрос!

 
Об определении аналогичных рабочих мест по условиям труда PDF Печать E-mail

12.12.19

Аттестация рабочих мест по условиям труда проводится на основании требований, указанных в Порядке проведения аттестации рабочих мест по условиям труда, утвержденного постановлением КМУ от 01.08.1992 г. № 442 (далее Порядок).

 
Автоперевізники мають дотримуватися вимог з охорони праці PDF Печать E-mail


Провели перевірку з організації охорони праці ФОП-автоперевізника. В результаті перевірки встановили, що автоперевізник не подбав про: наявність та періодичний перегляд інструкцій з охорони праці… Далі

 
Загальні положення PDF Печать E-mail

Вороная Наталія, редактор, Нестеренко Максим, податковий експерт, Чернишова Наталія, податковий експерт

Податки та бухгалтерський облік Листопад, 2019/№ 93

https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2019/november/issue-93/article-105508.html

Кожен роботодавець зобов’язаний виконувати законодавчо встановлені вимоги з охорони праці та проводити відповідні «працеохоронні» заходи. Про ці моменти і йтиметься у спецвипуску. «Але до чого тут бухгалтер?» — запитаєте ви. По-перше, усі «працеохоронні» заходи потрібно правильно відобразити в бухгалтерському та податковому обліку. По-друге, у деяких випадках податківці вимагають суми витрат на охорону праці включати до оподатковуваного доходу працівників. І для того щоб аргументовано сперечатися з фіскалами, необхідно бути теоретично підкованими. Ну й, по-третє, якщо мова про невеликі підприємства, то хто ж ще, крім бухгалтера, просвітить свого керівника в питаннях охорони праці? Тому озброюємось знаннями!

 
Чи діє атестація одного робочого місця на всі аналогічні? PDF Печать E-mail

 

02.12.19

На виробництві зі шкідливими умовами праці є аналогічні робочі місця. Чи достатньо проведення атестації одного робочого місця за умовами праці, щоб задля її поширення на аналогічні робочі місця?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 113