Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Відповідальність керівників за не проведення атестації робочих місць PDF Печать E-mail

До 2015 року у діючому законодавстві України була відсутня окрема спеціальна норма, яка передбачала б відповідальність за порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення .

 
Про атестацiю робочого мiсця двiрника PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: Чи проводиться атестацiя робочого мiсця за умовами працi двiрника, до функцiональних обов’язкiв якого входить прибирання прибудинкових територiй житлового масиву?

 
Право на надання працівникам пільг і компенсацій за роботу із шкідливими і важкими умовами праці PDF Печать E-mail

і

29.06.17

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 № 741 внесено зміни до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 № 442.

 
Готовится отмена трудовых ограничений для женщин PDF Печать E-mail

29.06.17

В Минздраве разработан проект документа об отмене Перечня тяжелых работ и работ с вредными и опасными условиями труда, на которых запрещается применение труда женщин, сообщает ЛІГА:ЗАКОН. Причиной отмены ограничений для женского труда, предусмотренных этим Перечнем, является присоединение Украины к главным международным обязательствам по гендерному равенству.

 
Управління персоналом: атестація робочого місця – це право чи обов’язок роботодавця? PDF Печать E-mail

«EBS»

Досить часто наші клієнти звертаються до нас із запитаннями: чи доцільно проводити атестацію робочих місць? на яких підставах працівникам надаються додаткові пільги та оформлюються пенсії за віком на пільгових умовах? яка відповідальність та які можуть бути ризики, якщо не проводити атестацію робочих місць? Розберемося! Далі…

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 37