Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Про отримання висновку за результатами експертизи PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: У лютому 2015 р. санiтарно-екологiчною лабораторiєю науково-виробничого приватного пiдприємства було проведено санiтарно-гiгiєнiчнi дослiдження факторiв виробничого середовища та трудового процесу для атестацiї робочих мiсць за умовами працi за Гiгiєнiчною класифiкацiєю працi, затвердженою заступником Головного санiтарного лiкаря СРСР вiд 12.08.86 р. № 4137-86, вiдповiдно до листа Мiнсоцполiтики України вiд 13.06.2014 р. № 222/13/П6-14.

 
Вiдпустка за роботу iз шкiдливих умовами працi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

ПИТАННЯ: Чи можна для слюсарiв з ремонту автомобiлiв, зайнятих в автогосподарствах ремонтом двигунiв автомобiлiв, що працюють на бензинi, застосовувати п. 104, стор. 408 Спискiв виробництв, робiт, цехiв, професiй i посад, зайнятiсть працiвникiв в яких дає право на щорiчнi додатковi вiдпустки за роботу iз шкiдливими i важкими умовами працi та за особливий характер працi, тобто додаткову вiдпустку надавати на тих самих пiдставах, що й для слюсарiв з ремонту автомобiлiв, якi працюють на етилованому бензинi?

 
День охорони праці в Україні у 2017 році PDF Печать E-mail

За рекомендацією Міжнародної організації праці в цьому році  Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 
Якщо атестацiя робочого мiсця не проведена PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

ПИТАННЯ: Що робити, якщо атестацiя робочого мiсця за умовами працi взагалi не проведена?

 
ГУ Держпраці інформує щодо визначення робочого часу під час розслідування нещасних випадків PDF Печать E-mail

20.02.17

Під час розслідування нещасних випадків для визначення нещасного випадку таким, що пов’язаний з виробництвом доводиться з’ясовувати у який час та за яких обставин стався нещасний випадок. Відповідь щодо виконання трудових обов’язків робітником підприємства регламентується Правилами внутрішнього розпорядку підприємства. У деяких галузях народного господарства для окремих категорій працівників діють статути і положення про дисципліну ( ст.142 Кодексу законів про працю України; далі –КЗпП).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 27