--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Проведення розслідування PDF Печать E-mail

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.11.2015 р. № 441-05-3


<...> Відповідно до пункту 5 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 р. N 1232 (далі - Порядок N 1232) розслідування та облік нещасних випадків, що сталися з працівниками під час прямування на роботу чи з роботи пішки, на громадському транспорті, власному або іншому транспортному засобі, що не належить підприємству і не використовується в інтересах підприємства, проводиться згідно з порядком розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру. У зверненні викладено обставини нещасного випадку, за яких працівник підприємства по дорозі додому після роботи потрапив у ДТП. Для правильної кваліфікації цього нещасного випадку як такого, що пов'язаний з виробництвом або як нещасного випадку невиробничого характеру, слід враховувати таке.

 
Щодо розрахунку доплат за роботу iз шкiдливими умовами працi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: Як ураховувати освiтленiсть на робочому мiсцi пiд час розрахунку пiльг та компенсацiй за результатами атестацiї робочих мiсць за умовами працi?

 
« Про стан виробничого травматизму на підприємствах, в установах і організаціях Одеської області за 2015 р. та у порівнянні з 2014 р. PDF Печать E-mail

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  БЮЛЕТЕНЬ 

ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Від  03 лютого  2016 року

 
Про проходження навчання з питань охорони працi для осiб, якi працюють за договором пiдряду та за сумiсництвом PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГIРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ
18.08.2014 N 6293/0/8-03/6/14

Державна служба гiрничого нагляду та промислової безпеки України повiдомляє.

 
Iнструктаж з охорони працi, стажування, дублювання перед допуском до роботи PDF Печать E-mail

До початку роботи за укладеним трудовим договором роботодавець зобов'язаний провести iнструктаж з технiки безпеки, виробничої санiтарiї, гiгiєни працi i протипожежної охорони (п.4 ч. 1 ст. 29 КЗпП). На те що пiд час прийняття на роботу i в процесi роботи працiвники повиннi проходити за рахунок роботодавця iнструктаж, навчання з питань охорони працi, з надання першої медичної допомоги потерпiлим вiд нещасних випадкiв i правил поведiнки у разi виникнення аварiї вказує й ч. 1 ст. 18 Закон України «Про охорону працi» вiд 14.10.1992 р. № 2694-ХII (далi - Закон про охорону працi).

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > Последняя >>

Страница 27 из 32