Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Чи вимагається від особи з інвалідністю під час прийняття на роботу довідка МСЕК PDF Печать E-mail

Під час прийняття на роботу працівника з інвалідністю встановлюється загальний порядок прийняття й подання документів роботодавцю як і для інших працівників.

 
Робота з комп'ютерною технiкою: застереження, гарантiї та додатковi вiдпустки PDF Печать E-mail

 

Персональний комп'ютер є не тiльки засобом автоматизацiї облiкових процесiв на пiдприємствi, але й джерелом негативного впливу на здоров'я працiвника. Ще у 1989 р. Всесвiтня органiзацiя охорони здоров'я в офсетнiй публiкацiї № 99 «Видеодисплейные терминалы и здоровье пользователей» дiйшла висновку, що робота з використанням персональних комп'ютерiв (ПЕОМ) супроводжується зоровим i нервово-емоцiйним напруженням, негативними зрушеннями в кiстково-м'язовiй системi людини.

 
Хто може проводити медичні огляди водіїв PDF Печать E-mail

МОЗ у листі від 14.07.2016 р. № 3.23-Г-5457/7765-зв розглянуло питання медичних оглядів водіїв.

 
Про склад атестацiйної комiсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

 

ПИТАННЯ: Хто має входити до складу атестацiйної комiсiї для проведення атестацiї робочих мiсць за умовами працi на пiдприємствi та якi їхнi першочерговi дiї?

 
Опрацювання проекту Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. PDF Печать E-mail

14 вересня 2016 року у приміщенні Державної служби України з питань праці (вул. Десятинна,14) відбулося засідання робочої групи з питань щодо розгляду остаточних пропозицій наданих центральними органами виконавчої влади, роботодавцями та профспілками до проекту Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > Последняя >>

Страница 27 из 40