Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Обеспечивать токарей спецодеждой должны все работодатели независимо от отрасли PDF Печать E-mail

 

Нормы выдачи средств индивидуальной защиты, утвержденные приказом № 89*, распространяются не только на машиностроительные и металлообрабатывающие предприятия, но и на предприятия любого вида деятельности, где выполняются технологические процессы или отдельные работы, отнесенные к машиностроению и металлообработке. Итак, как разъясняют специалисты Гоструда, все работодатели должны обеспечивать работников-токарей средствами индивидуальной защиты согласно п. 197 таблицы раздела 2 вышеупомянутых Норм.

 
Якими є підстави проведення позапланової перевірки інспекторами Держпраці у сфері промислової безпеки та охорони праці? PDF Печать E-mail

02.02.18

У сфері промислової безпеки та охорони праці, наглядова діяльність Управління Держпраці повністю регламентується нормами Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

 
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ОДЕСЬКОЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

від  29 січня  2018 року

Тема: «Про стан виробничого травматизму на суб’єктах господарювання   області за 2017 рік та у порівнянні з 2016 роком та додержання законодавства про працю, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”

 
Про визначення пiльгового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

 

ПИТАННЯ: Як застосовуються Списки № 1 i № 2, затвердженi постановою Кабмiну вiд 24.06.2016 р. № 461, для обчислення пiльгового стажу?

 
Про підвищення страхових виплат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання PDF Печать E-mail

 

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» застрахована особа, яка отримала травму на виробництві або має професійне захворювання та якій МСЕК визначений ступінь втрати професійної працездатності,  отримує від Фонду щомісячну страхову виплату.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 52