Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Щодо розслідування та обліку нещасних випадків, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків PDF Печать E-mail

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.06.2017 р. № 99-05-13

(Витяг)

<...>

Розслідування та облік нещасних випадків, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків, на даний час здійснюється відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 р. N 1232 (далі - Порядок N 1232).

 
Щодо пiльгової пенсiї за сумiсними роботами PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

 

ПИТАННЯ: Яка рiзниця мiж роботою на умовах сумiсництва та за сумiщенням професiй?

У пунктi 9 Порядку застосування Спискiв № 1 i № 2 пiд час обчислення стажу роботи, що дає право на пенсiю за вiком на пiльгових умовах, йдеться про сумiсництво чи сумiщення професiй?

 
Несчастный случай на производстве: порядок расследования PDF Печать E-mail

Лица, работающие на условиях трудового договора (контракта), подлежат общеобязательному государственному социальному страхованию от несчастного случая на производстве и профессионального заболевания, которые повлекли утрату трудоспособности. Порядок такого страхования предусмотрен Законом о соцстрахе. Далее

 
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ОДЕСЬКОЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

Від 24 жовтня  2017 року

Тема: «Про стан виробничого травматизму на суб’єктах господарювання   області за 9-ть місяців 2017 року та у порівнянні з відповідним періодом 2016 року та додержання законодавства про працю, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”

 
Щодо гiгiєнiчної оцiнки умов працi пiд час проведення атестацiї робочих мiсць PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: За якими критерiями потрiбно проводити оцiнку щодо пiльгового пенсiйного забезпечення за Списками № 1 i N 2, а також скiльки додаткових днiв вiдпустки i балiв на доплати потрiбно встановлювати на робочих мiсцях за виявленi шкiдливi виробничi фактори четвертого ступеня III класу та IV класу?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 45