Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Щодо діяльності Фонду соціального страхування України PDF Печать E-mail

 

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.03.2017 р. № 54-01-3

Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування", що діє з 01.01.2015 р. (далі - Закон), Фонд соціального страхування України (далі - Фонд) здійснює заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров'ю працівників, викликаної умовами праці.

 
Щодо витрат на медичну та соціальну допомогу PDF Печать E-mail

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.03.2017 р. № 56-01-3

Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - виконавча дирекція Фонду) розглянуто запит та повідомляється наступне.

 
У спеку підприємствам необхідно відкоригувати час роботи працівників PDF Печать E-mail

 

12.06.2017 | Трудові відносини та кадрове діловодство

Управління Держпраці у Хмельницькій області наголошує: роботодавці зобов’язані забезпечити належні умови праці працівникам на виробничих об’єктах в умовах дії високих температур. Зокрема, слід:

 
«Охорона праці – це релігія. У неї можна не вірити, але обряди слід виконувати!» PDF Печать E-mail

«Через незнання своїх законних прав потерпілі від нещасних випадків на виробництві залишаються часом без належних виплат, пільг й інших соціальних гарантій.

 
Советские нормативно-правовые акты в сфере охраны труда больше не применяются на территории Украины PDF Печать E-mail

26.05.17

Министерство социальной политики Украины приказом от 10.04.2017 г. № 592 признало такими, которые не применяются на территории Украины, 122 нормативно-правовых акта в сфере охраны труда.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 37