Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Проведення атестацiї робочих мiсць: навiщо проводити та як часто! PDF Печать E-mail

 

При укладаннi трудового договору iз працiвником, роботодавець зобов'язаний проiнформувати його пiд пiдпис про умови працi, наявнiсть на робочому мiсцi, де вiн працюватиме, небезпечних i шкiдливих виробничих факторiв, про можливi наслiдки їхнього впливу на здоров’я, а також про його права на пiльги та компенсацiї за роботу в таких умовах.

 
Щодо застосування окремих норм податкового законодавства (вартiсть спецiального одягу и податки) PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
15.12.2017 N 3019/6/99-99-13-02-03-15/IПК

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - ПКУ), розглянула звернення щодо застосування окремих норм податкового законодавства i в межах компетенцiї повiдомляє.

 
МОЗ скасував документ щодо професійної дискримінації жінок PDF Печать E-mail

 

18.01.2018   
Міністерство охорони здоров'я України
Перелік важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняєтьсязастосування праці жінок, уже не є дійсним. Набув чинності наказ МОЗ, що скасовує цей документ.

 
Уряд збільшив страхові виплати для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві PDF Печать E-mail

06.01.18

З 1 січня 2018 року вступила в дію прийнята 27 грудня постанова Кабінету Міністрів України № 1053 „Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)”.

 
Страхові виплати за соцстрахуванням від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання PDF Печать E-mail

03.01.18

Одним із видів соціального страхування, управління яким здійснює Фонд соціального страхування України є загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (далі – страхування від нещасного випадку).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 52