--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
День охорони праці в Україні PDF Печать E-mail

 

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

 
Основні причини, що породжують небезпеку виробничого обладнання і технологічних процесів та загальні вимоги безпеки Основні причини виробничого травматизму PDF Печать E-mail

Причини виробничого травматизму поділяють на: організаційні, технічні,санітарно-гігієнічні та психофізіологічні

Організаційні причини: відсутність або неякісне проведення навчан­ня з питань охорони праці; відсутність контролю; порушення вимог інструкцій, правил, норм, стандартів; невиконання заходів щодо охорони праці; порушення технологічних регламентів, правил експлуатації устат­кування, транспортних засобів, інструменту; порушення норм і правил планово-попереджувальногоремонту устаткування; недостатній техніч­ний нагляд за небезпечними роботами; використання устаткування, механізмів та інструменту не за призначенням.

 
ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення в Одеській області Дня охорони праці в Україні у 2017 році під девізом „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці” PDF Печать E-mail

ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова Федерації профспілок

Одеської   області

Буратинський  В.В.

_____________________

 
Аттестация рабочих мест PDF Печать E-mail

«АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ»

Нужно ли предприятию проводить аттестацию рабочих мест и какова процедура при проведении аттестации, если ни одна из должностей предприятия не включена в Список № 1 и Список № 2?
Аттестация рабочих мест по условиям труда проводится на предприятиях, на которых технологический процесс, используемое оборудование, сырье и материалы являются потенциальными источниками вредных и опасных производственных факторов, которые могут неблагоприятно влиять на состояние здоровья работников.
Далее

 
Охорона працi пiд час експлуатацiї та ремонту комп'ютерiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: Якi вимоги до органiзацiї робочого мiсця з обслуговування, ремонту та налагодження комп'ютерiв на пiдприємствi? Якi вимоги безпеки пiд час обслуговування, ремонту та налагодження комп'ютерiв?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 34