Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
ГУ Держпраці інформує щодо визначення робочого часу під час розслідування нещасних випадків PDF Печать E-mail

20.02.17

Під час розслідування нещасних випадків для визначення нещасного випадку таким, що пов’язаний з виробництвом доводиться з’ясовувати у який час та за яких обставин стався нещасний випадок. Відповідь щодо виконання трудових обов’язків робітником підприємства регламентується Правилами внутрішнього розпорядку підприємства. У деяких галузях народного господарства для окремих категорій працівників діють статути і положення про дисципліну ( ст.142 Кодексу законів про працю України; далі –КЗпП).

 
Налоговый учет расходов на охрану труда PDF Печать E-mail

«Інтерактивна бухгалтерія»


Расходы на приобретение средств для чистки или бытовой химии,

 
Андрій Рева: Підвищення страхових виплат - лише перший крок у посиленні соціального захисту потерпілих на виробництві PDF Печать E-mail

14.02.2017 |
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

З 1 січня 2017 року майже для 39 тисяч потерпілих на виробництві встановлено новий підвищений розмір щомісячної страхової виплати, виходячи  із 1600 гривень з урахуванням відсотку втрати працездатності.

 
Щодо заходiв i засобiв з охорони працi та питання санiтарного стану примiщень PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
13.09.2016 N 9378/1/4.5-ДП-16

 

Реалiзацiя конституцiйного права громадян на належнi, безпечнi та здоровi умови працi ґрунтується на основних принципах державної полiтики в галузi охорони працi, зокрема на такому принципi, як прiоритет життя i здоров'я працiвникiв та повної вiдповiдальностi роботодавця за охорону працi на пiдприємствi.

 
Пільги та компенсації за роботу із шкідливими і важкими умовами праці PDF Печать E-mail

13.02.17

Працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, на підприємствах для відшкодування впливу небезпечних і шкідливих чинників виробництва на організм людини застосовується система пільг і компенсацій.

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 51 из 74