Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Опрацювання проекту Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. PDF Печать E-mail

14 вересня 2016 року у приміщенні Державної служби України з питань праці (вул. Десятинна,14) відбулося засідання робочої групи з питань щодо розгляду остаточних пропозицій наданих центральними органами виконавчої влади, роботодавцями та профспілками до проекту Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

 
Яка процедура проведення розслідування нещасних випадків, факт настання яких встановлено рішенням суду? PDF Печать E-mail

Відповідь надає начальник сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці в області Марина Бакаєва.

 
Щодо гiгiєнiчної оцiнки умов та характеру працi на робочих мiсцях PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi


ПИТАННЯ: Чи можна користуватися Гiгiєнiчною класифiкацiєю працi вiд 12.08.86 p. № 4137-86 пiд час проведення атестацiї робочих мiсць за умовами працi та визначення права працiвникiв на пiльги й компенсацiї за роботу в несприятливих умовах, зокрема для визначення їхнього права на скорочену тривалiсть робочого тижня, безплатне забезпечення лiкувально-профiлактичним харчуванням, молоком тощо та пiльгове пенсiйне забезпечення, надання додаткових вiдпусток?

 
Про загальну норму щодо навчання i перевiрки знань з питань охорони працi PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
01.02.2016 N 881/2/4.4-ДП-16


Державна служба України з питань працi розглянула лист i повiдомляє.

 
Відповідальність за порушення законодавства з питань праці та охорони праці PDF Печать E-mail

Яка відповідальність настає за порушення законодавства з питань праці та охорони праці? Які заходи можуть вживатися посадовими особами Держпраці у разі виявлення даних порушень?

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 53 из 65