Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Щодо процедури видачi або вiдмови у видачi, переоформленнi, вид дублiкатiв, анулювання дозволiв на виконання робiт пiдвищеної небезпеки та на експлуатацiю (застосування) машин, механiзмiв, устатковання пiдвищеної небезпеки PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
25.10.2016 N 10639/1/12-ДП-16

 

Державна служба України з питань працi розглянула лист <...>i повiдомляє.

Вiдповiдно до ст. 21 Закону України "Про охорону працi" роботодавець повинен одержати дозвiл на виконання робiт пiдвищеної небезпеки та на експлуатацiю (застосування) машин, механiзмiв, устатковання пiдвищеної небезпеки (далi - дозвiл).

 
Щодо об'єднання записiв про проходження iнструктажiв з охорони працi, пожежної безпеки, цивiльного захисту та техногенної безпеки до єдиного журналу PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
07.04.2016 N 82/2/5.4-ДП-16

 

Державна служба України з питань працi розглянула звернення <...>щодо об'єднання записiв про проходження iнструктажiв з охорони працi, пожежної безпеки, цивiльного захисту та техногенної безпеки до єдиного журналу та в межах компетенцiї повiдомляє таке.

 
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ОДЕСЬКОЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

від  25 січня  2017 року

Тема: «Про стан виробничого травматизму на суб’єктах господарювання   області за 2016 рік та у порівнянні з 2015 роком та додержання законодавства про працю, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”

 
Про надання роз'яснень PDF Печать E-mail

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦIЯ ФОНДУ СОЦIАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВIД НЕЩАСНИХ
ВИПАДКIВ НА ВИРОБНИЦТВI ТА ПРОФЕСIЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ
23.01.2017 N 32-06-2

У багатьох зверненнях потерпiлих на виробництвi йдеться про те, що наявний у Законi України "Про загальнообов'язкове державне соцiальне страхування" (далi - Закон N 1105), в редакцiї, що дiяла до 01.01.2017, механiзм перерахунку щомiсячної страхової виплати не забезпечує потерпiлому розмiру щомiсячної страхової виплати у перерахунку на 100 вiдсоткiв втрати професiйної працездатностi на рiвнi мiнiмальної заробiтної плати. Аналiзуючи викладенi в зверненнях застереження та висновки, iнформуємо про наступне.

 
Особенности расследования несчастных случаев, произошедших во время перерыва PDF Печать E-mail

23.01.17

Если во время рабочего процесса с работником предприятия происходит несчастный случай, то эта крайне неприятная ситуация признается несчастным случаем, связанным с производством. Но если с работником произошел несчастный случай во время перерыва, возникает вопрос: является ли этот случай связанным с производством? Ведь этот работник не находился на своем рабочем месте. Расследование такого случая имеет свои особенности.

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 53 из 74