--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ : PDF Печать E-mail

Фонд соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в Україні фінансує витрати потерпілому на протезування зубів, слухового апарату, очного протезування, придбання окулярів, контактних лінзів, постільну та натільну білизну, постільні речі та перуки.

 
Роз’яснення щодо підвищення страхових виплат з 1 січня 2017 року PDF Печать E-mail

Фахівці  управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань надають роз’яснення стосовно страхових виплат потерпілим:

 
Який порядок забезпечення потерпілих на виробництві санаторно- курортним лікуванням? PDF Печать E-mail

РОЗ’ЯСНЕННЯ ФАХІВЦІВ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ   ЗАХВОРЮВАНЬ:

Зазначене питання регулюється Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» (далі – Закон) та Положенням про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування, затвердженим постановою правління Фонду від 31.10.2007 №49 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.12.2007 за №1400/14667) (зі змінами).

 
Профилактика сокрытия несчастных случаев PDF Печать E-mail

Почему не стоит скрывать несчастный случай на производстве ?

Зачастую, под давлением работодателя, либо через незнание своих законных прав, потерпевшие от несчастных случаев на производстве рискуют остаться без положенных льгот и других социальных гарантий.

 
Про отримання висновку за результатами експертизи PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: У лютому 2015 р. санiтарно-екологiчною лабораторiєю науково-виробничого приватного пiдприємства було проведено санiтарно-гiгiєнiчнi дослiдження факторiв виробничого середовища та трудового процесу для атестацiї робочих мiсць за умовами працi за Гiгiєнiчною класифiкацiєю працi, затвердженою заступником Головного санiтарного лiкаря СРСР вiд 12.08.86 р. № 4137-86, вiдповiдно до листа Мiнсоцполiтики України вiд 13.06.2014 р. № 222/13/П6-14.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 32