--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Щодо об'єднання записiв про проходження iнструктажiв з охорони працi, пожежної безпеки, цивiльного захисту та техногенної безпеки до єдиного журналу PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
07.04.2016 N 82/2/5.4-ДП-16

 

Державна служба України з питань працi розглянула звернення <...>щодо об'єднання записiв про проходження iнструктажiв з охорони працi, пожежної безпеки, цивiльного захисту та техногенної безпеки до єдиного журналу та в межах компетенцiї повiдомляє таке.

 
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ОДЕСЬКОЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

від  25 січня  2017 року

Тема: «Про стан виробничого травматизму на суб’єктах господарювання   області за 2016 рік та у порівнянні з 2015 роком та додержання законодавства про працю, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”

 
Про надання роз'яснень PDF Печать E-mail

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦIЯ ФОНДУ СОЦIАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВIД НЕЩАСНИХ
ВИПАДКIВ НА ВИРОБНИЦТВI ТА ПРОФЕСIЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ
23.01.2017 N 32-06-2

У багатьох зверненнях потерпiлих на виробництвi йдеться про те, що наявний у Законi України "Про загальнообов'язкове державне соцiальне страхування" (далi - Закон N 1105), в редакцiї, що дiяла до 01.01.2017, механiзм перерахунку щомiсячної страхової виплати не забезпечує потерпiлому розмiру щомiсячної страхової виплати у перерахунку на 100 вiдсоткiв втрати професiйної працездатностi на рiвнi мiнiмальної заробiтної плати. Аналiзуючи викладенi в зверненнях застереження та висновки, iнформуємо про наступне.

 
Особенности расследования несчастных случаев, произошедших во время перерыва PDF Печать E-mail

23.01.17

Если во время рабочего процесса с работником предприятия происходит несчастный случай, то эта крайне неприятная ситуация признается несчастным случаем, связанным с производством. Но если с работником произошел несчастный случай во время перерыва, возникает вопрос: является ли этот случай связанным с производством? Ведь этот работник не находился на своем рабочем месте. Расследование такого случая имеет свои особенности.

 
УВАГА! ЗМІНЕНО РОЗМІР СТРАХОВИХ ВИПЛАТ PDF Печать E-mail


До законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування внесено суттєві зміни, зокрема до
Закону України від 06.12.2016№1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», який набрав чинності 1 січня 2017 року (далі – Закон № 1774).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 29