--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Чи має право на пільгову пенсію працівник підприємства, на якому не проведено атестацію за умовами праці? PDF Печать E-mail

08.01.17

Умовою підтвердження права на пенсію за віком на пільгових умовах є атестація робочих місць.

 
Чи поширюється дія нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на об′єднання співвласників багатоквартирних будинків PDF Печать E-mail

17.12.16

На запитання чи поширюється дія нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, Роман Чернега, під час онлайн-прийому, який відбувся 14 грудня 2016 року, зазначив, що стаття 18 Закону України “Про охорону праці ” встановлює імперативну норму: об’єднання відповідно до цього закону та свого статуту зобов’язане забезпечувати належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна, що належить співвласникам.

 
Про визначення середньомiсячного заробiтку для обчислення сум страхових виплат PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI
Вiддiл з питань застрахованих осiб та дитячої працi

ПроПИТАННЯ: Як визначався середньомiсячний заробiток для обчислення сум страхових виплат потерпiлому внаслiдок нещасного випадку на виробництвi в разi вiдсутностi на пiдприємствi документiв про зарплату або в разi лiквiдацiї пiдприємства, якщо страховий випадок стався у груднi 2001 р.?

 
Про визначення середньомiсячного заробiтку для обчислення сум страхових виплат PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI
Вiддiл з питань застрахованих осiб та дитячої працi

 

ПИТАННЯ: Як визначався середньомiсячний заробiток для обчислення сум страхових виплат потерпiлому внаслiдок нещасного випадку на виробництвi в разi вiдсутностi на пiдприємствi документiв про зарплату або в разi лiквiдацiї пiдприємства, якщо страховий випадок стався у груднi 2001 р.?

 
Фонд от несчастных случаев о финансировании индивидуальной программы реабилитации PDF Печать E-mail

12.12.16

Фонд соцстраха от несчастных случаев в письме от 05.12.2016 г. № 278-06-13 прояснил некоторые аспекты финансирования индивидуальной программы реабилитации (ИПР).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 27