Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
В штатном расписании предприятия отсутствует должность инспектора по охране труда. PDF Печать E-mail

На предприятии работает 9 человек, обучены общим вопросам охраны труда - 3 человека. Имеем ли мы право оформить трудовой договор или трудовое соглашение с внештатным человеком, который бы занимался вопросами охраны труда, не вводя в штатное расписание новую единицу?
В соответствии с требованиями КЗоТ и Закона Украины от 14.10.92 г. № 2694-XII "Об охране труда" (далее - Закон об охране труда) работодатель обязан создать на каждом рабочем месте в каждом структурном подразделении условия труда в соответствии с нормативно-правовыми актами, а также обеспечить соблюдение требований законодательства относительно прав работников в области охраны труда. Далее

 
З 1 січня понад 168 тисяч потерпілих на виробництві отримали збільшений розмір щомісячних страхових виплат PDF Печать E-mail

 

22.02.2018
Міністерство соціальної політики України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України „Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)” від 27.12.2017 року

 
Обучение по вопросам охраны труда: как часто работники обязаны его проходить? PDF Печать E-mail


В соответствии со ст. 18 Закона Украины "Об охране труда" работники при приеме на работу и в процессе работы должны проходить за счет работодателя инструктаж, обучение по вопросам охраны труда, по оказанию первой медицинской помощи пострадавшим от несчастных случаев и правил поведения в случае возникновения аварии. Далее

 
Про затвердження Покажчика нормативно-правових актiв з охорони працi PDF Печать E-mail

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державної служби України

з питань праці від 15.01.2018 № 9

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI

НАКАЗ
15.01.2018 N 9

 

Вiдповiдно до Положення про Державну службу України з питань працi, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв вiд 11.02.2015 N 96, Положення про Державний реєстр нормативно-правових актiв з охорони працi, затвердженого наказом Державного комiтету України з нагляду за охороною працi вiд 08.06.2004 N 151, зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 23.06.2004 за N 778/9377 (iз змiнами, внесеними згiдно з наказом Мiнiстерства соцiальної полiтики України вiд 20.03.2017 N 432, зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 06.04.2017 за N 458/30326), наказую:

 
Про застосування нової Гiгiєнiчної класифiкацiї працi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

i

ПИТАННЯ: Чи можна використовувати Державнi санiтарнi норми та правила, затвердженi наказом МОЗ України вiд 08.04.2014 р. № 248, пiд час проведення та оцiнки результатiв гiгiєнiчних дослiджень для атестацiї робочих мiсць за умовами працi та вiдповiдного оформлення iнформацiї щодо умов працi працiвника пiдприємства, потрiбної для складання санiтарно-гiгiєнiчної характеристики умов працi на працiвника в разi пiдозри в нього професiйного захворювання (отруєння)?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 57