Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Для нічних працівників можуть ввести обов'язковий медогляд PDF Печать E-mail

23.08.17

Пропонується адаптувати положення трудового законодавства України до вимог Європейської соціальної хартії (переглянутої) в частині забезпечення захисту працівників, зайнятих на роботах у нічний час

 
Затверджено нову редакцію Положення про розробку інструкцій з охорони праці PDF Печать E-mail

22.08.17

Мінсоцполітики виклало в новій редакції Положення про розробку інструкцій з охорони праці (далі — Положення), затверджене наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 29.01.1998 р. № 9.

 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ PDF Печать E-mail

Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще    підприємство з охорони праці”

За рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”  за результатами роботи у 2016 році переможцями стали  підприємства :

В категорії «до 250 працівників»:

 
Профілактичні заходи – запорука здоров’я працюючих PDF Печать E-mail

У сучасному суспільстві людина працює в умовах впливу багатьох небезпечних факторів. Некерована праця може стати прямою загрозою життю та здоров'ю людини.

 
Как учитывать расходы на получение заключения-экспертизы состояния охраны труда PDF Печать E-mail

«ВСЕ о БУХУЧЕТЕ»


Предприятие планирует поставлять и ремонтировать горное оборудование. Поскольку речь идет о работах повышенной опасности, получили заключение-экспертизу состояния охраны труда и безопасности промышленного производства. Его стоимость — 19500 грн, а срок действия — 1 год. Как отразить в учете расходы на получение такого заключения? Далее

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 45