--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Стосовно додержання вимог законодавства щодо прав працiвникiв у галузi охорони працi PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ПРАЦI

ЛИСТ
05.01.2017 N 46/4.1/4.4-ЗВ-17

Департамент з питань працi Державної служби України з питань працi розглянув звернення [...] та повiдомляє.

Вiдповiдно до ст. 1 Закону України "Про охорону працi" (далi - Закон), охорона працi - це система правових, соцiально-економiчних, органiзацiйно-технiчних, санiтарно-гiгiєнiчних i лiкувально-профiлактичних заходiв та засобiв, спрямованих на збереження життя, здоров'я i працездатностi людини у процесi трудової дiяльностi.

 
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ : PDF Печать E-mail

Фонд соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в Україні фінансує витрати потерпілому на протезування зубів, слухового апарату, очного протезування, придбання окулярів, контактних лінзів, постільну та натільну білизну, постільні речі та перуки.

 
Роз’яснення щодо підвищення страхових виплат з 1 січня 2017 року PDF Печать E-mail

Фахівці  управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань надають роз’яснення стосовно страхових виплат потерпілим:

 
Який порядок забезпечення потерпілих на виробництві санаторно- курортним лікуванням? PDF Печать E-mail

РОЗ’ЯСНЕННЯ ФАХІВЦІВ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ   ЗАХВОРЮВАНЬ:

Зазначене питання регулюється Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» (далі – Закон) та Положенням про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування, затвердженим постановою правління Фонду від 31.10.2007 №49 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.12.2007 за №1400/14667) (зі змінами).

 
Профилактика сокрытия несчастных случаев PDF Печать E-mail

Почему не стоит скрывать несчастный случай на производстве ?

Зачастую, под давлением работодателя, либо через незнание своих законных прав, потерпевшие от несчастных случаев на производстве рискуют остаться без положенных льгот и других социальных гарантий.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 34