Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Работником представлена справка МСЭК о нерабочей группе. PDF Печать E-mail

04.09.2018

Вопрос: Работником представлена справка МСЭК о нерабочей группе. Какие действия должно выполнить предприятие (надо его увольнять или нет)? Если с таким работником произойдет несчастный случай, то привлекается ли предприятие к ответственности?

 
Витрати на охорону праці: яка відповідальність за невиконання нормативу? PDF Печать E-mail

31.08.2018 У Держпраці розповіли про відповідальність щодо невиконання нормативу за витратами на охорону праці

Підприємства (незалежно від форми власності) або фізособи-підприємці, які використовують найману працю, мають витрачати на охорону праці не менш ніж 0.5% фонду оплати праці за попередній період. Якщо ми говоримо про бюджетників, то суми таких витрат у них встановлюються у колективному договорі з урахуванням фінансових можливостей. Саме такі вимогу висуває ст. 19 Закону про охорону праці, - повідомляє прес-служба Держпраці.

 
Як створюється комісія з перевірки знань з питань охорони праці місцевими органами виконавчої влади? PDF Печать E-mail

30.08.18

Перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб, які пройшли навчання в навчальних центрах, проводиться комісією відповідного територіального органу Держпраці за участю представників інших органів державного управління охороною праці або комісією, створеною місцевим органом виконавчої влади за участю відповідних профспілок

 
Як розслідувати нещасний випадок на виробництві? PDF Печать E-mail

27.08.2018

Держпраці наголошує, що розслідуванню підлягають усі нещасні випадки, що стаються з працівниками під час виконання роботи в інтересах роботодавця

 
ОГОЛОШЕННЯ. В Мінюсті зареєстровано спільний наказ PDF Печать E-mail

23 серпня 2018

Спільний наказ Мінсоцполітики та МОЗ «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на право проведення гігієничних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» від 29.05.2018 №784/4012 зареєстровано в Мінюсті від 03.08.2018 за №905/32357 і нарешті буде опубліковано в Офіційному віснику України 04.09.2018 у №67 (за інформацією Управління систематизації законодавства та координації правової роботи Мін'юсту). Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 71