Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Які права у працівника, що отримав трудове каліцтво на підприємстві? PDF Печать E-mail

07.11.17

За інвалідами внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання зберігаються місце роботи і середня заробітна плата на весь період до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

Якщо особа через виробниче травмування не може працювати за попереднім місцем роботи, то власник або уповноважений ним орган зобов’язаний забезпечити її перепідготовку і працевлаштування, встановити пільгові умови та режим роботи.

 
Доплата за роботу iз шкiдливими умовами працi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: Чи мають право на доплату за шкiдливi умови працi за результатами атестацiї робочих мiсць начальники, керiвники, якщо галузевою угодою встановлено право на доплату з важкими i шкiдливими, особливо важкими й особливо шкiдливими умовами працi, але не передбачено конкретного додатка перелiку робiт?

 
Питання гiгiєнiчної оцiнки умов працi пiд час проведення атестацiї робочих мiсць PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: Коли будуть ухваленi та узгодженi нормативно-правовi акти з питань атестацiї робочих мiсць за умовами працi? Якi передбачено законодавчi норми пролонгування дiї результатiв атестацiї i вiдповiдно встановлення за її наслiдками пiльг i компенсацiй в разi неухвалення на законодавчому рiвнi легiтимних документiв до закiнчення п’ятирiчного термiну наказу по пiдприємству? Чи можна застосовувати з 1 сiчня 2017 р. постанову Держкомпрацi СРСР вiд 16.12.87 р. № 731/П-13 для безоплатного видавання молока чи iнших рiвноцiнних харчових продуктiв працiвникам, зайнятим на роботах зi шкiдливими умовами працi?

 
Водитель попал в ДТП во время исполнения рабочих обязанностей: работодатель должен организовать расследование PDF Печать E-mail

01.11.17

Специалисты Фонда соцстраха разъясняют: если водитель получил травму в ДТП, выполняя задание работодателя, то последний должен обеспечить расследование согласно Порядку проведения расследования и ведения учета несчастных случаев, профессиональных заболеваний и аварий на производстве, утвержденному постановлением КМУ от 30.11.11 г. № 1232. В соответствии с этим документом исключительно комиссии по расследованию несчастного случая предоставлено право определять, связан ли несчастный случай с производством, — после выяснения обстоятельств, причины наступления несчастного случая и изучения материалов расследования.

 
Щодо розслідування та обліку нещасних випадків, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків PDF Печать E-mail

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.06.2017 р. № 99-05-13

(Витяг)

<...>

Розслідування та облік нещасних випадків, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків, на даний час здійснюється відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 р. N 1232 (далі - Порядок N 1232).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 43