Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Коли та як можна відсторонити працівника від роботи? PDF Печать E-mail

23.11.20

Термін відсторонення встановлюють до усунення причин, що його спричинили. Працівник має право оскаржити наказ про відсторонення від роботи у встановленому законом порядку

 
Відшкодування моральної шкоди PDF Печать E-mail

21.11.20

Мін’юст на своїй сторінці у facebook повідомляє, що однією із загальноприйнятих класифікацій завданої шкоди, яка також знаходить своє відображення і у законодавстві України, є її поділ на матеріальну та моральну. Із визначенням та доказуванням матеріальної шкоди, зазвичай, проблем не виникає. Адже вона являє собою збитки чи втрати, яких уже зазнала особа або неминуче мусить зазнати задля відновлення свого первісного стану, що існував до заподіяння шкоди.

 
Скільки вільного від роботи часу можете отримати студент денної форми навчання? PDF Печать E-mail

18.11.20

Скільки вільного від роботи часу може отримати особа, якщо вона навчається у виші на денній формі та працює повний робочий день за графіком день/ніч/день відпочинку/вихідний?

 
Відпустка для догляду за дитиною: скільки триває та чи може продовжитися у разі ліквідації/реорганізації установи PDF Печать E-mail

12.11.20

  • Хто має право на відпустку?

Відповідно до частини першої статті 2 Закону України «Про відпустки», право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

 
Як правильно оформити трудові відносини з водіями? PDF Печать E-mail

10.11.20

Порядок прийняття на роботу водіїв має багато особливостей. Наведемо їх далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 225