--return-- Юридические консультации
Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
У яких випадках не можна звільняти жінку PDF Печать E-mail

19.07.17

Відповідно до статті 184 Кодексу законів про працю України звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням.

 
Особливості працевлаштування інваліда PDF Печать E-mail

14.07.17

Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області Інна Кривенко.

 
За неповідомлення про прийняття на роботу не вправі штрафувати в 30 мінімалок! PDF Печать E-mail

 

Судова інстанція визнала: накладення на підприємство штрафу в розмірі 30 мінзарплат за неподання повідомлення про прийняття на роботу є неправомірним! Річ у тім, що такий штраф застосовують за допуск до роботи без оформлення трудового договору (абз. 2 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, далі — КЗпП). Своєю чергою, відсутність повідомлення про прийняття працівника на роботу не свідчить про те, що між працівником та роботодавцем не оформлено трудового договору, адже законодавство не пов'язує чинність трудового договору з наявністю відповідного повідомлення.

 
Про поворотне прийняття на роботу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

 

ПИТАННЯ: Якщо скорочено посаду, чи має працiвник переважне право на укладення трудового договору в разi поворотного прийняття на роботу на цьому самому пiдприємствi? Чи повинен власник повiдомити працiвника про таке повторне прийняття? Чи передбачено вiдповiдальнiсть за таке неповiдомлення?

 
Про одиноку матiр PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

 

ПИТАННЯ: Хто є одинокою матiр’ю? Чи є такою розлучена жiнка, яка має малолiтню дитину, в актовому записi про народження якої вiдомостi про батька зазначенi на пiдставi свiдоцтва про шлюб?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 63