Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Строки розрахунку з працівником при звільнені та відповідальність за затримку виплат PDF Печать E-mail

22.10.18

Автор : Марія Дунай, Юридичний інтернет-ресурс "Протокол"

При звільненні працівника, обов’язки покладаються не тільки на нього (наприклад, завершити і здати всі справи, повернути надане в користування майно), а й на роботодавця. Одним з таких обов’язків роботодавця є виплата сум, що належать працівнику. І, нажаль, непоодинокими є випадки, коли роботодавці зволікають із виплатами або ж взагалі не виплачують.

 
Увольнение на основаниях, предусмотренных в контракте. Разъяснения от ВС PDF Печать E-mail


Контракт представляет особой форму трудового договора, в котором, кроме прочего, стороны согласовывают также дополнительные условия его расторжения, в том числе и досрочного. Далее

 
Щомісячне переукладання договору ЦПХ є підміною трудових відносин PDF Печать E-mail

19.10.18

Метою договору ЦПХ є отримання певного матеріального результату. Тому такі договори застосовуються для виконання разової конкретної роботи, що спрямована на одержання результатів, і у разі досягнення цієї мети договір вважається виконаним і дія його припиняється

 
Працівник звільняється: строки для розрахунку з ним та що буде за затримку PDF Печать E-mail

19.10.18

В які строки слід розрахуватися з працівником при звільненні та що буде за затримку виплат? Розповідають юристи

Як зазначено на юридичному ресурсі «Протокол», при звільненні працівника, обов’язки покладаються не тільки на нього (наприклад, завершити і здати всі справи, повернути надане в користування майно), а й на роботодавця. Одним з таких обов’язків роботодавця є виплата сум, що належать працівнику. І, нажаль, непоодинокими є випадки, коли роботодавці зволікають із виплатами або ж взагалі не виплачують.

 
Договоры гражданско-правового характера с физическими лицами PDF Печать E-mail

 

Договоры гражданско-правового характера (далее - договоры ГПХ) с физическими лицами довольно часто применяются предприятиями и физическими лицами  - предпринимателями для оформления правоотношений в случае выполнения работ (оказания услуг).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 120