Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Роботодавці vs працівники: дії під час карантину PDF Печать E-mail

Які права мають працівники та роботодавці під час карантину? Як звільнити працівника або надати йому неоплачувану відпустку правильно? Як працівникові захистити свої інтереси? І що в результаті отримають обидві сторони конфлікту?

 
Праця вдома на час карантину PDF Печать E-mail

Від різноманітних контролерів нині лунають поради роботодавцям організувати працю їхніх робітників дистанційно. Але терміна «віддалена робота» або «дистанційна праця» в трудовому законодавстві немає. Натомість уже давно є поняття «праця вдома».

 
Для объявления простоя работодателю нужны основания PDF Печать E-mail

06.04.20

Если простой предприятием объявлен безосновательно, то работникам должны уплатить средний заработок за время вынужденного прогула. Это следует из постановления ВС/КЦС от 30.01.2019 г. по делу № 210/5853/16-ц.

 
Чи має право роботодавець вимагати від працівників бути присутнім на робочому місці у період карантину/відмовляти у наданні працівнику відпустки? PDF Печать E-mail

06.04.20

На сьогодні примусове обмеження роботи введено лише для певних категорій підприємств (заклади громадського харчування, кінотеатри, торговельні центри, метро тощо). Інші роботодавці мають право доручити виконання роботи вдома, але й можуть вимагати від працівників бути присутнім на робочому місці.

 
Як оформити дистанційну роботу працівників під час карантину: деталі від Держпраці PDF Печать E-mail

02.04.2020

Працівники можуть самостійно звернутися до роботодавця з проханням відкоригувати їхні умови праці. Для цього працівникам потрібно написати заяву

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 198