Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Які є обмеження відрахувань із заробітної плати? PDF Печать E-mail

23 вересня 2021

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до вимог статті 127 Кодексу законів про працю України встановлено обмеження відрахувань із заробітної плати.

 
Що потрібно знати роботодавцю про працю вагітних жінок і працівників із дітьми? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

24.09.21

Плануєте або вже маєте трудові відносини з вагітними жінками та працівниками, які виховують дітей до 14 років? Дізнайтеся, в яких випадках їм не можна відмовляти в працевлаштуванні, які відпустки й пільги ви маєте їм надавати та про інші важливі нюанси.

 
Профспілка не обґрунтувала незгоду – звільнити працівника можна! PDF Печать E-mail

16.09.2021

ВС наголосив, що рішення профспілки про ненадання згоди на розірвання трудового договору має бути обґрунтованим. Інакше роботодавець має право звільнити працівника і без такої згоди

 
Якщо працівник перебуває на лікарняному на основному місці роботи, чи може він у той же час працювати на іншому місці роботи за сумісництвом? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.09.21

У відповідності до ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (далі — Закон № 1105-XIV) матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), призначаються та надаються за основним місцем роботи (крім допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), допомоги по вагітності та пологах, які надаються за основним місцем роботи та за сумісництвом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України).

 
Щодо підміни трудових договорів з найманими працівниками PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

15.09.21

Для мінімізації витрат на оподаткування оплати праці платники податків часто підмінюють трудові договори з найманими працівниками цивільними договорами про надання послуг.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 252