Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Скасування суміщення професій (посад) PDF Печать E-mail

Анна Милиенко-Самсонова, експерт з трудового права.

У статті коротко розповім: що таке суміщення професій (посад), за якою умови воно неможливе і як його оформити та скасувати.

 
«Без меня меня женили» или о принудительном отпуске за свой счет PDF Печать E-mail


Яна Рубчук, руководитель юридической компании "Nota bene.Legal group".

Действенные способы защиты трудовых прав в случае попыток руководства отправить подчиненного в отпуск за свой счёт.

 
Звільнення працівника, який знаходився на роботі, але не на робочому місці PDF Печать E-mail

Розглянемо випадок, коли працівник без дозволу роботодавця виконує певне завдання впродовж свого робочого часу не на своєму робочому місці, а в іншому місці на території підприємства.

 
Особенности труда беременных женщин PDF Печать E-mail

Кодексом законов о труде Украины (далее - КЗоТ) определено, что беременная женщина и женщина, имеющая ребенка в возрасте до четырнадцати лет вправе требовать от работодателя установления ей неполного рабочего дня (то есть, количество отработанных ею часов в течение рабочего дня будет меньше, чем у других работников) или неполной рабочей недели (то есть, работать не пять-шесть дней в неделю, а меньше), и работодатель обязан такую просьбу удовлетворить.

 
Які послуги за угодами ЦПХ розглядають як приховані трудові відносини PDF Печать E-mail

Інспектори праці Управління Держпраці у Черкаській області при проведенні інспекційного відвідування виявили, що підприємство (м. Черкаси) допустило до виконання трудових функцій п’ятдесят осіб без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням, та повідомлення територіального органу Державної фіскальної служби за місцем обліку його як платника єдиного податку, чим порушило вимоги ч.ч. 1, 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 141