Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Скорочення чисельності або штату працівників PDF Печать E-mail

26.06.19

Роботодавець має право самостійно визначати організаційну структуру підприємства та за певних обставин змінювати чисельність або штат працівників скороченням.

 
Як перевести працівницю з дітьми чи вагітню на легшу роботу PDF Печать E-mail

25.06.19

Вагітні працівниці мають право звернутись до роботодавця з проханням знизити їм норми виробітку чи перевести їх на легшу роботу

 
Вопрос перевода работника на другую должность PDF Печать E-mail

24.06.19

· Согласно ч. 1 ст. 32 КЗоТ: «Перевод на другую работу на том же предприятии, в учреждении, организации, а также перевод на работу на другое предприятие, в учреждение, организацию либо в другую местность, хотя бы вместе с предприятием, учреждением, организацией, допускается только с согласия работника, за исключением случаев, предусмотренных в статье 33 настоящего Кодекса и в других случаях, предусмотренных законодательством».

 
Переведення на іншу посаду: правила і документальне оформлення PDF Печать E-mail

21.06.2019

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області роз'яснює, чого вимагають норми законодавства про працю з питання переведення працівника на іншу посаду. Зокрема, рекомендовано оформляти таке переведення шляхом видання наказу чи розпорядження (хоча закон безпосередньо і не містить такої вимоги)

 
Пільги для працівників, які поєднують роботу з навчанням PDF Печать E-mail

21.06.19

Особам, які одночасно працюють і навчаються, законодавство гарантує певні пільги, що стосуються часу відпочинку, робочого часу, оплати праці тощо. Ці пільги визначені в главі 14 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 171